Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.06.2013 > 17:51 Versiunea pentru printare
Luni, 10 iunie 2013, ora 17:51

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 749/2010 privind vânzarea terenurilor cu destinație agricolă aferente activelor achiziționate de persoanele fizice/juridice, potrivit legii
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:94 26 19 9 17 9 2 7 5
- voturi pentru (DA):91 24 18 9 17 9 2 7 5
- voturi împotrivă (NU):1 - 1 - - - - - -
- abțineri:1 1 - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Anton Marin PNL NU
2. Bălan Ion PSD DA
3. Benga Ioan PSD DA
4. Birchall Ana PSD DA
5. Blănariu Valentin ND DA
6. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
7. Bónis István UDMR DA
8. Bucura-Oprescu Simona PSD -
9. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
10. Cherecheș Florica PNL DA
11. Ciobanu Gheorghe PSD DA
12. Ciobanu Liliana ND DA
13. Ciuhodaru Tudor ND DA
14. Costin Gheorghe PNL DA
15. Cristian Horia PNL DA
16. Cupă Ion PNL DA
17. Dalca Ștefan-Petru ND DA
18. Dascălu Constantin PDL DA
19. Deaconu Mihai ND DA
20. Delureanu Virgil PSD DA
21. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
22. Diniță Ion ALDE DA
23. Dîrzu Ioan PSD DA
24. Doboș Anton PNL DA
25. Dobrinescu Traian PNL DA
26. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
27. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
28. Dragomir Gheorghe PNL DA
29. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
30. Dumitru Ioana-Jenica ND DA
31. Dumitru Ovidiu-Ioan - DA
32. Fejér László-Ődőn UDMR DA
33. Gheorghe Tinel PDL DA
34. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
35. Giurescu Dinu ALDE DA
36. Grama Horia PSD DA
37. Grecea Maria ND DA
38. Grosaru Mircea Minoritati DA
39. Gudu Vasile PDL DA
40. Guran Virgil PNL DA
41. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
42. Hrebenciuc Viorel PSD DA
43. Iancu Iulian PSD Abținere
44. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
45. Intotero Natalia-Elena PSD DA
46. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
47. Itu Cornel PSD DA
48. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
49. Kelemen Hunor UDMR DA
50. Kerekes Károly UDMR DA
51. Kereskényi Gábor UDMR DA
52. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
53. Marin Gheorghe PSD DA
54. Máté András-Levente UDMR DA
55. Melinte Ion ND DA
56. Mihai Aurelian - DA
57. Mincă Liliana ND DA
58. Mocanu Vasile PSD DA
59. Moisii Constantin ND DA
60. Munteanu Ioan PSD DA
61. Murgu Neagu ND DA
62. Neacșu Marian PSD DA
63. Negruț Cornelia ALDE DA
64. Nicolae Florian PSD DA
65. Niculescu Dumitru ND DA
66. Nistor Marioara ND DA
67. Ochi Ion PSD DA
68. Oltean Ioan PDL DA
69. Palașcă Viorel PNL DA
70. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
71. Peia Ninel PSD DA
72. Pușcaș Iacob - DA
73. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE DA
74. Răducanu Ion PSD DA
75. Rățoi Neculai PSD DA
76. Roman Cristian-Constantin PDL DA
77. Sefer Cristian-George ND DA
78. Seres Dénes UDMR DA
79. Smarandache Miron Alexandru ND DA
80. Stănescu Alexandru PSD DA
81. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
82. Szabó Ödön UDMR DA
83. Șcheau Ion - DA
84. Șimon Gheorghe PSD DA
85. Șoptică Costel PNL DA
86. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
87. Tararache Mihai - DA
88. Tănase Răzvan-Ionuț ND DA
89. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
90. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
91. Udriște Gheorghe PDL DA
92. Varga Vasile PNL DA
93. Vladu Iulian PDL DA
94. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 12 decembrie 2019, 18:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro