Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.06.2013 > 16:58 Versiunea pentru printare
Luni, 10 iunie 2013, ora 16:58

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 111/2013 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.12/2013 pentru reglementarea unor măsuri financiar-fiscale și prorogarea unor termene
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:134 48 31 12 16 9 6 4 8
- voturi pentru (DA):134 48 31 12 16 9 6 4 8
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Anton Marin PNL DA
2. Axente Ioan PSD DA
3. Babuș Radu PSD DA
4. Baltă Mihai PSD DA
5. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
6. Bălan Ion PSD DA
7. Benga Ioan PSD DA
8. Birchall Ana PSD DA
9. Blăjuț Viorel-Ionel - DA
10. Blănariu Valentin ND DA
11. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
12. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
13. Bónis István UDMR DA
14. Bucur Constantin-Alin - DA
15. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
16. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
18. Calotă Florică Ică PNL DA
19. Călin Ion PSD DA
20. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL DA
21. Cernea Remus-Florinel - DA
22. Cherecheș Florica PNL DA
23. Costin Gheorghe PNL DA
24. Crăciunescu Grigore PNL DA
25. Cristea Victor PSD DA
26. Cristian Horia PNL DA
27. Cupșa Ioan PNL DA
28. Daea Petre PSD DA
29. Dalca Ștefan-Petru ND DA
30. Deaconu Mihai ND DA
31. Delureanu Virgil PSD DA
32. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
33. Dima Toader PSD DA
34. Dobre Mircea-Titus PSD DA
35. Dobre Victor Paul PNL DA
36. Dobrinescu Traian PNL DA
37. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
38. Dragomir Maria ND DA
39. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
40. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
41. Dumitru Ovidiu-Ioan - DA
42. Eparu Ion PSD DA
43. Fejér László-Ődőn UDMR DA
44. Fonta Nuțu ND DA
45. Frăticiu Gheorghe PSD DA
46. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
47. Geantă Florian Daniel PDL DA
48. Gheorghe Tinel PDL DA
49. Ghiveciu Marian PSD DA
50. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
51. Giurescu Dinu ALDE DA
52. Grama Horia PSD DA
53. Grecea Maria ND DA
54. Gudu Vasile PDL DA
55. Guran Virgil PNL DA
56. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
57. Hrebenciuc Viorel PSD DA
58. Iane Daniel PNL DA
59. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
60. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
61. Iriza Scarlat PSD DA
62. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
63. Itu Cornel PSD DA
64. Kerekes Károly UDMR DA
65. Kereskényi Gábor UDMR DA
66. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
67. Longher Ghervazen Minoritati DA
68. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
69. Manolescu Oana Minoritati DA
70. Marcu Viorica PNL DA
71. Marin Gheorghe PSD DA
72. Markó Attila-Gabor UDMR DA
73. Marocico Ion Minoritati DA
74. Melinte Ion ND DA
75. Mihai Aurelian - DA
76. Mincă Liliana ND DA
77. Mircovici Niculae Minoritati DA
78. Mîrza Gavril PSD DA
79. Mocanu Vasile PSD DA
80. Moisii Constantin ND DA
81. Moldovan Iosif UDMR DA
82. Molnar Zsolt UDMR DA
83. Munteanu Ioan PSD DA
84. Neacșu Marian PSD DA
85. Nicolae Florian PSD DA
86. Niculescu Dumitru ND DA
87. Nistor Laurențiu PSD DA
88. Nistor Marioara ND DA
89. Niță Emil PSD DA
90. Oros Nechita-Adrian PNL DA
91. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
92. Popa Octavian-Marius PNL DA
93. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
94. Pușcaș Iacob - DA
95. Răducanu Ion PSD DA
96. Rădulescu Romeo PDL DA
97. Rățoi Neculai PSD DA
98. Roman Cristian-Constantin PDL DA
99. Roșca Lucreția PSD DA
100. Roșca Mircea PNL DA
101. Rotaru Răzvan ND DA
102. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL DA
103. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
104. Secară Florin Mihail PDL DA
105. Sefer Cristian-George ND DA
106. Seres Dénes UDMR DA
107. Smarandache Miron Alexandru ND DA
108. Stanciu Anghel PSD DA
109. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
110. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
111. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
112. Surdu Raluca PNL DA
113. Szabó Ödön UDMR DA
114. Șcheau Ion - DA
115. Șimon Gheorghe PSD DA
116. Șoptică Costel PNL DA
117. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
118. Tănase Răzvan-Ionuț ND DA
119. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
120. Teodorescu Cătălin-Florin PDL DA
121. Teodorescu Ioan Viorel PNL DA
122. Tîlvăr Angel PSD DA
123. Toader Mircea-Nicu PDL DA
124. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
125. Țigăeru Roșca Laurențiu PNL DA
126. Udriște Gheorghe PDL DA
127. Vainer Aurel Minoritati DA
128. Vlase Petru Gabriel PSD DA
129. Vlădoiu Aurel PSD DA
130. Vreme Valerian - DA
131. Vulpescu Ioan PSD DA
132. Weber Mihai PSD DA
133. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
134. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 11 decembrie 2019, 8:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro