Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.06.2013 > 11:05 Versiunea pentru printare
Marți, 11 iunie 2013, ora 11:05

Poziție pe
ordinea de zi:
4
Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere - timp pt discutarea PL 188/2013
PL 188/2013 privind abilitarea Guvernului de a emite ordonanțe
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:114 45 24 14 13 7 3 8
- voturi pentru (DA):109 43 24 12 13 6 3 8
- voturi împotrivă (NU):4 1 - 2 - 1 - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Ardeleanu Sanda-Maria PDL DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Avram Marian PSD DA
5. Baltă Mihai PSD DA
6. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
7. Bălan Ion PSD DA
8. Benga Ioan PSD DA
9. Berci Vasile PNL DA
10. Birchall Ana PSD DA
11. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
12. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
13. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
14. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
15. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
16. Calimente Mihăiță PNL DA
17. Călin Ion PSD DA
18. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL DA
19. Chebac Eugen ND DA
20. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
21. Cioată Cezar ALDE DA
22. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
23. Ciurariu Florin PNL DA
24. Cocei Erland PNL DA
25. Coman Gheorghe ALDE DA
26. Covaci Dorel PSD DA
27. Cristian Horia PNL DA
28. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
29. Dalca Ștefan-Petru ND DA
30. Dascălu Constantin PDL DA
31. Deaconu Mihai ND DA
32. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
33. Dima Toader PSD DA
34. Diniță Ion ALDE DA
35. Dobre Mircea-Titus PSD DA
36. Dobrinescu Traian PNL DA
37. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
38. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
39. Dragomir Viorel Marian PSD DA
40. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
41. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
42. Dumitru Ioana-Jenica ND DA
43. Enache Marian PSD DA
44. Eparu Ion PSD DA
45. Erdei Dolóczki István UDMR DA
46. Fejér László-Ődőn UDMR DA
47. Galan Constantin PNL DA
48. Gheorghe Tinel PDL DA
49. Grecea Maria ND DA
50. Gudu Vasile PDL DA
51. Guran Virgil PNL DA
52. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
53. Hulea Ioan ND DA
54. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
55. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
56. Ibram Iusein Minoritati DA
57. Ionescu George PDL NU
58. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
59. Itu Cornel PSD DA
60. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
61. Kereskényi Gábor UDMR NU
62. Khraibani Camelia PSD DA
63. Laza-Matiuța Liviu PDL NU
64. Lubanovici Mircea PDL DA
65. Markó Attila-Gabor UDMR DA
66. Martin Eduard-Stelian PSD DA
67. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD NU
68. Melinte Ion ND DA
69. Mihăilă Ioan PDL DA
70. Mircovici Niculae Minoritati DA
71. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
72. Mitrea Miron Tudor PSD DA
73. Mîrza Gavril PSD DA
74. Mocanu Vasile PSD DA
75. Moldovan Ioan ALDE DA
76. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
77. Munteanu Ioan PSD -
78. Murgu Neagu ND DA
79. Nicolae Florian PSD DA
80. Niculae Aurel PNL DA
81. Niculescu Dumitru ND DA
82. Niță Emil PSD DA
83. Nosa Iuliu PSD DA
84. Ochi Ion PSD DA
85. Popa Octavian-Marius PNL DA
86. Preda Cezar-Florin PDL DA
87. Răducanu Ion PSD DA
88. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
89. Roman Cristian-Constantin PDL DA
90. Rotaru Răzvan ND DA
91. Sefer Cristian-George ND DA
92. Seres Dénes UDMR DA
93. Smarandache Miron Alexandru ND DA
94. Solomon Adrian PSD DA
95. Stan Ioan PSD DA
96. Stan Ion PSD DA
97. Stănescu Alexandru PSD DA
98. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
99. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
100. Tămâian Ioan PNL DA
101. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
102. Teju Sorin PNL DA
103. Toader Mircea-Nicu PDL DA
104. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
105. Traicu Rodin PSD DA
106. Tudorie Violeta PSD DA
107. Țigăeru Roșca Laurențiu PNL DA
108. Udriște Gheorghe PDL DA
109. Uricec Eugen Constantin PSD DA
110. Vladu Iulian PDL DA
111. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
112. Zaharcu Neviser PSD DA
113. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
114. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 13 decembrie 2019, 5:22
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro