Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.10.2013 > 16:29 Versiunea pentru printare
Luni, 21 octombrie 2013, ora 16:29

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:180 81 33 22 13 10 8 9 4
- voturi pentru (DA):158 80 33 1 13 10 8 9 4
- voturi împotrivă (NU):21 - - 21 - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István UDMR DA
5. Anton Marin PNL DA
6. Arsene Ionel PSD DA
7. Axente Ioan PSD -
8. Babuș Radu PSD DA
9. Baltă Mihai PSD DA
10. Bălan Ion PSD DA
11. Benga Ioan PSD DA
12. Berci Vasile PNL DA
13. Blănariu Valentin ND DA
14. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
15. Bode Lucian Nicolae PDL NU
16. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
17. Bogdănici Camelia-Margareta PDL NU
18. Bónis István UDMR DA
19. Bucur Constantin-Alin PSD DA
20. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
21. Caloianu Mario-Ernest ND DA
22. Călin Ion PSD DA
23. Cherecheș Florica PNL DA
24. Chiriță Dumitru PSD DA
25. Ciobanu Gheorghe PSD DA
26. Ciobanu Liliana ND DA
27. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
28. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
29. Cocei Erland PNL DA
30. Coman Gheorghe ALDE DA
31. Comșa Cornel-George ND DA
32. Costin Gheorghe PNL DA
33. Crăciunescu Grigore PNL DA
34. Cristea Aurelia PSD DA
35. Cristea Victor PSD DA
36. Cristian Horia PNL DA
37. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
38. Cupă Ion PNL DA
39. Cupșa Ioan PNL DA
40. Dalca Ștefan-Petru ND DA
41. Delureanu Virgil PSD DA
42. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
43. Dima Toader PSD DA
44. Diniță Ion ALDE DA
45. Dobre Mircea-Titus PSD DA
46. Dobre Victor Paul PNL DA
47. Dobrinescu Traian PNL DA
48. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
49. Dolineaschi Andrei PSD DA
50. Dragomir Viorel Marian PSD DA
51. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
52. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
53. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
54. Dumbrăvanu Paul PNL DA
55. Dumitru Ovidiu-Ioan - DA
56. Eparu Ion PSD DA
57. Fejér László-Ődőn UDMR DA
58. Florea Damian ALDE DA
59. Florea Daniel PSD DA
60. Fonta Nuțu ND DA
61. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
62. Geantă Florian Daniel PDL NU
63. Gheorghe Florin PDL NU
64. Gheorghe Tinel PDL NU
65. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
66. Ghiveciu Marian PSD DA
67. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
68. Giurescu Dinu ALDE DA
69. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
70. Grama Horia PSD DA
71. Grecea Maria PNL DA
72. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
73. Grosaru Mircea Minoritati DA
74. Gudu Vasile PDL NU
75. Guran Virgil PNL DA
76. Gust Băloșin Florentin PSD DA
77. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
78. Horga Vasile PNL DA
79. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
80. Ialomițianu Gheorghe PDL NU
81. Iane Daniel PNL DA
82. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
83. Intotero Natalia-Elena PSD DA
84. Ionescu Aurelian ALDE DA
85. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
86. Itu Cornel PSD DA
87. Kerekes Károly UDMR DA
88. Kereskényi Gábor UDMR DA
89. Laza-Matiuța Liviu PDL NU
90. Lubanovici Mircea PDL NU
91. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
92. Marcoci Vlad PSD DA
93. Marian Ion Cristinel - DA
94. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
95. Máté András-Levente UDMR DA
96. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
97. Melinte Ion PSD DA
98. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
99. Mihai Aurelian - DA
100. Mincă Liliana ND DA
101. Mircovici Niculae Minoritati DA
102. Mitrea Manuela PSD DA
103. Mîrza Gavril PSD DA
104. Mocanu Vasile PSD DA
105. Mocioi Niculina ND DA
106. Moisii Constantin ND DA
107. Moldovan Ioan ALDE DA
108. Munteanu Ioan PSD DA
109. Murgu Neagu ND DA
110. Necula Cosmin PSD DA
111. Nichita Cristina PSD DA
112. Nicolae Alexandri PNL DA
113. Nicolae Florian PSD DA
114. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
115. Nistor Laurențiu PSD DA
116. Nistor Marioara ND DA
117. Nosa Iuliu PSD DA
118. Oltean Ioan PDL NU
119. Palașcă Viorel PNL DA
120. Paul Maria-Andreea PDL NU
121. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
122. Peia Ninel PSD DA
123. Petrache Adrian-Alin PSD DA
124. Petric Octavian PSD DA
125. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
126. Pop Georgian PSD DA
127. Popa Octavian-Marius PNL DA
128. Popeangă Vasile PSD DA
129. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
130. Preda Cezar-Florin PDL NU
131. Răducanu Ion PSD DA
132. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
133. Rădulescu Constantin PSD DA
134. Rădulescu Romeo PDL NU
135. Rățoi Neculai PSD DA
136. Resmeriță Cornel-Cristian PSD DA
137. Roman Cristian-Constantin PDL NU
138. Roșca Mircea PNL DA
139. Scarlat George PNL DA
140. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PDL NU
141. Scutaru Adrian George PNL DA
142. Secară Florin Mihail PDL DA
143. Sefer Cristian-George ND DA
144. Seres Dénes UDMR DA
145. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
146. Solomon Adrian PSD DA
147. Stan Ioan PSD DA
148. Stănescu Alexandru PSD DA
149. Stoica Ștefan-Bucur PDL NU
150. Stragea Sorin Constantin PSD DA
151. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
152. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
153. Szabó Ödön UDMR DA
154. Șcheau Ion PSD DA
155. Șimon Gheorghe PSD DA
156. Șova Lucian PSD DA
157. Ștefan Viorel PSD DA
158. Tararache Mihai - DA
159. Tănase Răzvan-Ionuț PSD DA
160. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
161. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
162. Teodorescu Cătălin-Florin PDL NU
163. Tîlvăr Angel PSD DA
164. Toader Mircea-Nicu PDL NU
165. Traicu Rodin PSD DA
166. Tudorache Daniel PSD DA
167. Tudose Mihai PSD DA
168. Turcan Raluca PDL NU
169. Udriște Gheorghe PDL NU
170. Vainer Aurel Minoritati DA
171. Varga Vasile PNL DA
172. Vladu Iulian PDL NU
173. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
174. Vulpescu Ioan PSD DA
175. Weber Mihai PSD DA
176. Zaharcu Neviser PSD DA
177. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
178. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
179. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
180. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 19 februarie 2020, 0:09
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro