Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.11.2013 > 12:43 Versiunea pentru printare
Marți, 12 noiembrie 2013, ora 12:43

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:275 119 68 31 10 14 16 9 8

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Ioan PSD
2. Adam Luminița-Pachel ND
3. Almăjanu Marin PNL
4. Amet Varol Minoritati
5. Anastase Roberta Alma PDL
6. Andronache Gabriel PNL
7. Anton Marin PNL
8. Anușca Roxana-Florentina PNL
9. Ardeleanu Sanda-Maria PDL
10. Arsene Ionel PSD
11. Avram Constantin ALDE
12. Avram Marian PSD
13. Axente Ioan PSD
14. Babuș Radu PSD
15. Baltă Mihai PSD
16. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
17. Bălan Ion PSD
18. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
19. Bejinariu Eugen PSD
20. Blăjuț Viorel-Ionel -
21. Bleotu Vasile PSD
22. Boboc Valentin Gabriel PSD
23. Bode Lucian Nicolae PDL
24. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
25. Boghicevici Claudia PDL
26. Bónis István UDMR
27. Borbély László UDMR
28. Bucura-Oprescu Simona PSD
29. Buican Cristian PNL
30. Buicu Corneliu-Florin PSD
31. Burlacu Ștefan ND
32. Canacheu Costică PDL
33. Cazan Mircea-Vasile PNL
34. Călin Ion PSD
35. Cernea Remus-Florinel -
36. Chebac Eugen PSD
37. Cherecheș Florica PNL
38. Chiriță Dumitru PSD
39. Chirteș Ioan-Cristian PNL
40. Ciobanu Gheorghe PSD
41. Ciocan Dan PSD
42. Ciofu Tamara-Dorina PSD
43. Ciolacu Ion-Marcel PSD
44. Ciuhodaru Tudor ND
45. Ciurariu Florin PNL
46. Cocei Erland PNL
47. Codîrlă Liviu ND
48. Coman Gheorghe ALDE
49. Comșa Cornel-George ND
50. Cosma Vlad-Alexandru PSD
51. Costin Gheorghe PNL
52. Covaci Dorel PSD
53. Cristea Victor PSD
54. Cristian Horia PNL
55. Cseke Attila-Zoltán UDMR
56. Culețu Dănuț PDL
57. Cupă Ion PNL
58. Cupșa Ioan PNL
59. Dascălu Constantin PDL
60. Delureanu Virgil PSD
61. Diaconu Mihai-Bogdan PSD
62. Dima Toader PSD
63. Diniță Ion ALDE
64. Dîrzu Ioan PSD
65. Doboș Anton PNL
66. Dobre Mircea-Titus PSD
67. Dobre Victor Paul PNL
68. Dobrinescu Traian PNL
69. Dolha Mircea PNL
70. Dolha Nechita-Stelian PNL
71. Dolineaschi Andrei PSD
72. Donțu Mihai-Aurel PNL
73. Dragomir Gheorghe PNL
74. Dragomir Maria ND
75. Dragomir Viorel Marian PSD
76. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
77. Drăghici Sonia-Maria PSD
78. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
79. Dumbrăvanu Paul PNL
80. Dumitru Ioana-Jenica ND
81. Dumitru Ovidiu-Ioan -
82. Emacu Gheorghe PSD
83. Enache Marian PSD
84. Eparu Ion PSD
85. Erdei Dolóczki István UDMR
86. Fejér László-Ődőn UDMR
87. Fenechiu Relu PNL
88. Firczak Gheorghe Minoritati
89. Florea Daniel PSD
90. Frăticiu Gheorghe PSD
91. Galan Constantin PNL
92. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
93. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
94. Găină Mihăiță PSD
95. Gheorghe Florin PDL
96. Gheorghe Tinel PDL
97. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
98. Ghiță Sebastian-Aurelian PSD
99. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
100. Giurescu Dinu ALDE
101. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
102. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
103. Grama Horia PSD
104. Grecea Maria PNL
105. Grindeanu Sorin Mihai PSD
106. Grosaru Mircea Minoritati
107. Gudu Vasile PDL
108. Guran Virgil PNL
109. Gust Băloșin Florentin PSD
110. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
111. Harbuz Liviu PSD
112. Hărău Eleonora-Carmen PNL
113. Holban Titi PNL
114. Horga Vasile PNL
115. Iacoban Sorin-Avram PSD
116. Ialomițianu Gheorghe PDL
117. Iancu Iulian PSD
118. Iane Daniel PNL
119. Iane Ovidiu-Cristian PSD
120. Ibram Iusein Minoritati
121. Ignat Miron Minoritati
122. Iliuță Vasile PDL
123. Intotero Natalia-Elena PSD
124. Ionescu Aurelian ALDE
125. Ionescu George PDL
126. Iordache Florin PSD
127. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
128. Iriza Scarlat PSD
129. Ispir Raluca-Cristina PNL
130. Itu Cornel PSD
131. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR
132. Kerekes Károly UDMR
133. Kereskényi Gábor UDMR
134. Khraibani Camelia PSD
135. Korodi Attila UDMR
136. Lubanovici Mircea PDL
137. Lupu Mihai PNL
138. Manolache Marius PSD
139. Marcoci Vlad PSD
140. Marcu Nicu PNL
141. Marcu Viorica PNL
142. Marian Ion Cristinel -
143. Marin Gheorghe PSD
144. Markó Attila-Gabor UDMR
145. Marocico Ion Minoritati
146. Márton Árpád-Francisc UDMR
147. Máté András-Levente UDMR
148. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
149. Melinte Ion PSD
150. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
151. Mihai Aurelian -
152. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
153. Militaru Lucian PDL
154. Mircovici Niculae Minoritati
155. Mironescu Răzvan Horia PNL
156. Mitrea Manuela PSD
157. Mitrea Miron Tudor PSD
158. Mîrza Gavril PSD
159. Mocanu Adrian PSD
160. Mocioalcă Ion PSD
161. Mocioi Niculina ND
162. Moisii Constantin ND
163. Moldovan Ioan ALDE
164. Motreanu Dan-Ștefan PNL
165. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
166. Movilă Petru PDL
167. Muntean Mircia PDL
168. Munteanu Ioan PSD
169. Nassar Rodica PSD
170. Neacșu Marian PSD
171. Necula Cosmin PSD
172. Nichita Cristina PSD
173. Nicoară Romeo Florin PNL
174. Nicolae Alexandri PNL
175. Nicolae Florian PSD
176. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
177. Niculae Aurel PNL
178. Niculescu Dumitru ND
179. Nistor Gheorghe-Vlad PNL
180. Nistor Laurențiu PSD
181. Niță Emil PSD
182. Nosa Iuliu PSD
183. Ochi Ion PSD
184. Oros Nechita-Adrian PNL
185. Palașcă Viorel PNL
186. Palăr Ionel PNL
187. Paleologu Theodor PDL
188. Pambuccian Varujan Minoritati
189. Păun Nicolae Minoritati
190. Pârgaru Ion PNL
191. Pâslaru Florin-Costin PSD
192. Peia Ninel PSD
193. Petrache Adrian-Alin PSD
194. Petrea Dorin Silviu PSD
195. Petrescu Petre PSD
196. Petric Octavian PSD
197. Pocora Cristina-Ancuța PNL
198. Podașcă Gabriela-Maria PSD
199. Pop Georgian PSD
200. Popa Octavian-Marius PNL
201. Popa Radu Mihai PSD
202. Popeangă Vasile PSD
203. Popescu Dan-Cristian PDL
204. Popescu Florin Aurelian PDL
205. Popoviciu Alin Augustin Florin PDL
206. Preda Cezar-Florin PDL
207. Pușcaș Iacob -
208. Răducanu Ion PSD
209. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
210. Rădulescu Constantin PSD
211. Rățoi Neculai PSD
212. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
213. Reuer Elena-Ramona PNL
214. Roman Cristian-Constantin PDL
215. Roman Gheorghe PSD
216. Roman Petre PNL
217. Roman Victor PSD
218. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL
219. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
220. Scarlat George PNL
221. Scutaru Adrian George PNL
222. Secară Florin Mihail PDL
223. Seres Dénes UDMR
224. Simionescu Adrian Constantin PSD
225. Smarandache Miron Alexandru PSD
226. Solomon Adrian PSD
227. Stan Ioan PSD
228. Stan Ion PSD
229. Stanciu Anghel PSD
230. Stancu Ionel Minoritati
231. Stănescu Alexandru PSD
232. Stănișoară Mihai PNL
233. Steriu Valeriu-Andrei PSD
234. Stoica Ștefan-Bucur PDL
235. Stragea Sorin Constantin PSD
236. Stroe Ionuț-Marian PNL
237. Sturzu Mihai-Răzvan PSD
238. Suciu Vasile-Daniel PSD
239. Szabó Ödön UDMR
240. Șcheau Ion PSD
241. Șoptică Costel PNL
242. Șova Lucian PSD
243. Ștefănescu Elena Cătălina PSD
244. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
245. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
246. Tararache Mihai -
247. Tămâian Ioan PNL
248. Tănase Răzvan-Ionuț PSD
249. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
250. Tătaru Florin-Cristian PSD
251. Teju Sorin PNL
252. Teodorescu Cătălin-Florin PDL
253. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL
254. Tîlvăr Angel PSD
255. Tocuț Dan-Laurențiu PNL
256. Traicu Rodin PSD
257. Tudorie Violeta PSD
258. Tudose Mihai PSD
259. Turcan Raluca PDL
260. Țîmpău Radu Bogdan PNL
261. Udrea Elena Gabriela PDL
262. Udriște Gheorghe PDL
263. Urcan Ionaș-Florin PDL
264. Uricec Eugen Constantin PSD
265. Vainer Aurel Minoritati
266. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD
267. Vlase Petru Gabriel PSD
268. Vlădoiu Aurel PSD
269. Voicu Mihai Alexandru PNL
270. Vreme Valerian -
271. Vulpescu Ioan PSD
272. Zaharcu Neviser PSD
273. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
274. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
275. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 2 martie 2021, 15:11
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro