Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.11.2013 > 12:48 Versiunea pentru printare
Marți, 19 noiembrie 2013, ora 12:48

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:308 128 82 28 16 15 16 15 8

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Ioan PSD
2. Adăscăliței Constantin PSD
3. Alexe Costel PNL
4. Almăjanu Marin PNL
5. Amet Varol Minoritati
6. Anastase Roberta Alma PDL
7. Andea Petru PSD
8. Andronache Gabriel PNL
9. Antal István UDMR
10. Anton Marin PNL
11. Anușca Roxana-Florentina PNL
12. Avram Constantin ALDE
13. Avram Marian PSD
14. Axente Ioan PSD
15. Babuș Radu PSD
16. Baltă Mihai PSD
17. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
18. Bălan Ion PSD
19. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
20. Bejinariu Eugen PSD
21. Benga Ioan PSD
22. Blăjuț Viorel-Ionel -
23. Blănariu Valentin ND
24. Boboc Valentin Gabriel PSD
25. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
26. Bogdănici Camelia-Margareta PDL
27. Boghicevici Claudia PDL
28. Bónis István UDMR
29. Bot Octavian PNL
30. Bucur Constantin-Alin PSD
31. Bucura-Oprescu Simona PSD
32. Budurescu Daniel-Stamate PNL
33. Buican Cristian PNL
34. Buicu Corneliu-Florin PSD
35. Burlacu Ștefan ND
36. Calimente Mihăiță PNL
37. Caloianu Mario-Ernest ND
38. Calotă Florică Ică PNL
39. Canacheu Costică PDL
40. Cazan Mircea-Vasile PNL
41. Călin Ion PSD
42. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL
43. Chebac Eugen PSD
44. Chiriță Dumitru PSD
45. Chirteș Ioan-Cristian PNL
46. Chirvăsuță Laurențiu PSD
47. Cioată Cezar ALDE
48. Ciobanu Gheorghe PSD
49. Ciofu Tamara-Dorina PSD
50. Ciolacu Ion-Marcel PSD
51. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL
52. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE
53. Ciuhodaru Tudor ND
54. Ciurariu Florin PNL
55. Cocei Erland PNL
56. Codîrlă Liviu ND
57. Coman Gheorghe ALDE
58. Comșa Cornel-George ND
59. Cosma Vlad-Alexandru PSD
60. Costin Gheorghe PNL
61. Covaci Dorel PSD
62. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
63. Crăciunescu Grigore PNL
64. Cristea Victor PSD
65. Cristian Horia PNL
66. Cseke Attila-Zoltán UDMR
67. Culețu Dănuț PDL
68. Cupă Ion PNL
69. Cupșa Ioan PNL
70. Daea Petre PSD
71. Dalca Ștefan-Petru ND
72. Deaconu Mihai ND
73. Delureanu Virgil PSD
74. Diaconu Adrian-Nicolae ND
75. Dima Toader PSD
76. Diniță Ion ALDE
77. Dîrzu Ioan PSD
78. Doboș Anton PNL
79. Dobre Victor Paul PNL
80. Dobrinescu Traian PNL
81. Dolha Mircea PNL
82. Dolha Nechita-Stelian PNL
83. Donțu Mihai-Aurel PNL
84. Dragomir Gheorghe PNL
85. Dragomir Viorel Marian PSD
86. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
87. Drăghici Sonia-Maria PSD
88. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
89. Dumitru Georgică ALDE
90. Dumitru Ioana-Jenica ND
91. Dumitru Ovidiu-Ioan -
92. Emacu Gheorghe PSD
93. Enache Marian PSD
94. Enea Constantin-Cosmin PNL
95. Eparu Ion PSD
96. Erdei Dolóczki István UDMR
97. Fejér László-Ődőn UDMR
98. Firczak Gheorghe Minoritati
99. Florea Damian ALDE
100. Florea Daniel PSD
101. Fonta Nuțu ND
102. Frăticiu Gheorghe PSD
103. Galan Constantin PNL
104. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
105. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
106. Găină Mihăiță PSD
107. Gheorghe Tinel PDL
108. Ghiță Sebastian-Aurelian PSD
109. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
110. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
111. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
112. Grama Horia PSD
113. Grecea Maria PNL
114. Grindeanu Sorin Mihai PSD
115. Grosaru Mircea Minoritati
116. Gunia Dragoș-Ionel PDL
117. Guran Virgil PNL
118. Gurzău Adrian PDL
119. Gust Băloșin Florentin PSD
120. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
121. Hărău Eleonora-Carmen PNL
122. Holban Titi PNL
123. Horga Vasile PNL
124. Hulea Ioan ND
125. Iacoban Sorin-Avram PSD
126. Ialomițianu Gheorghe PDL
127. Iancu Iulian PSD
128. Iane Daniel PNL
129. Iane Ovidiu-Cristian PSD
130. Ibram Iusein Minoritati
131. Ignat Miron Minoritati
132. Intotero Natalia-Elena PSD
133. Ionescu Aurelian ALDE
134. Ionescu George PDL
135. Iordache Florin PSD
136. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
137. Iriza Scarlat PSD
138. Ispir Raluca-Cristina PNL
139. Itu Cornel PSD
140. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR
141. Kelemen Hunor UDMR
142. Kerekes Károly UDMR
143. Kereskényi Gábor UDMR
144. Khraibani Camelia PSD
145. Korodi Attila UDMR
146. Laza-Matiuța Liviu PDL
147. Longher Ghervazen Minoritati
148. Lubanovici Mircea PDL
149. Manda Iulian Claudiu PSD
150. Manea Victor-Gheorghe PNL
151. Manolache Marius PSD
152. Manolescu Oana Minoritati
153. Marcoci Vlad PSD
154. Marcu Nicu PNL
155. Marcu Viorica PNL
156. Marin Gheorghe PSD
157. Markó Attila-Gabor UDMR
158. Marocico Ion Minoritati
159. Márton Árpád-Francisc UDMR
160. Máté András-Levente UDMR
161. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
162. Mazilu Constantin PSD
163. Măduța Flavius-Luigi PSD
164. Melinte Ion PSD
165. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
166. Mihai Aurelian -
167. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
168. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
169. Militaru Lucian PDL
170. Mircovici Niculae Minoritati
171. Mironescu Răzvan Horia PNL
172. Mitrea Manuela PSD
173. Mitrea Miron Tudor PSD
174. Mîrza Gavril PSD
175. Mocanu Adrian PSD
176. Mocanu Vasile PSD
177. Mocioalcă Ion PSD
178. Mocioi Niculina ND
179. Moisii Constantin ND
180. Moldovan Ioan ALDE
181. Molnar Zsolt UDMR
182. Motreanu Dan-Ștefan PNL
183. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
184. Movilă Petru PDL
185. Munteanu Ioan PSD
186. Murgu Neagu ND
187. Nassar Rodica PSD
188. Nazare Alexandru PDL
189. Neacșu Marian PSD
190. Necula Cosmin PSD
191. Negruț Clement -
192. Negruț Cornelia ALDE
193. Nica Nicolae-Ciprian PSD
194. Nicoară Romeo Florin PNL
195. Nicolae Florian PSD
196. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL
197. Nicolicea Eugen PSD
198. Niculae Aurel PNL
199. Niculescu Dumitru ND
200. Niculescu-Mizil Ștefănescu Oana PSD
201. Nistor Gheorghe-Vlad PNL
202. Niță Emil PSD
203. Nosa Iuliu PSD
204. Ochi Ion PSD
205. Oltean Ioan PDL
206. Orban Ludovic PNL
207. Oros Nechita-Adrian PNL
208. Palașcă Viorel PNL
209. Palăr Ionel PNL
210. Paleologu Theodor PDL
211. Pambuccian Varujan Minoritati
212. Pardău Dumitru PNL
213. Paul Maria-Andreea PDL
214. Pârgaru Ion PNL
215. Peia Ninel PSD
216. Petrea Dorin Silviu PSD
217. Petrescu Petre PSD
218. Petric Octavian PSD
219. Pocora Cristina-Ancuța PNL
220. Podașcă Gabriela-Maria PSD
221. Popa Octavian-Marius PNL
222. Popa Radu Mihai PSD
223. Popeangă Vasile PSD
224. Popescu Florin Aurelian PDL
225. Popoviciu Alin Augustin Florin PDL
226. Potor Călin PNL
227. Pușcaș Iacob -
228. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE
229. Răducanu Ion PSD
230. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
231. Rădulescu Constantin PSD
232. Rădulescu Romeo PDL
233. Rățoi Neculai PSD
234. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
235. Reuer Elena-Ramona PNL
236. Roman Gheorghe PSD
237. Roman Ioan Sorin PSD
238. Roman Petre PNL
239. Roman Victor PSD
240. Roșca Lucreția PSD
241. Rotaru Răzvan ALDE
242. Sava Andrei-Valentin PSD
243. Săpunaru Nini PNL
244. Scarlat George PNL
245. Scutaru Adrian George PNL
246. Secară Florin Mihail PDL
247. Seres Dénes UDMR
248. Simedru Dan Coriolan PNL
249. Simionescu Adrian Constantin PSD
250. Smarandache Miron Alexandru PSD
251. Solomon Adrian PSD
252. Stan Ion PSD
253. Stanciu Anghel PSD
254. Stanciu Zisu PSD
255. Stancu Ionel Minoritati
256. Stativă Irinel Ioan PSD
257. Stănescu Alexandru PSD
258. Stănișoară Mihai PNL
259. Steriu Valeriu-Andrei PSD
260. Stragea Sorin Constantin PSD
261. Sturzu Mihai-Răzvan PSD
262. Suciu Vasile-Daniel PSD
263. Surdu Raluca PNL
264. Surugiu Iulian-Radu PNL
265. Șcheau Ion PSD
266. Șimon Gheorghe PSD
267. Șova Lucian PSD
268. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
269. Tabugan Ion PSD
270. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
271. Tararache Mihai -
272. Tămâian Ioan PNL
273. Tănase Răzvan-Ionuț PSD
274. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
275. Tătaru Florin-Cristian PSD
276. Teju Sorin PNL
277. Teodorescu Ioan Viorel PNL
278. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL
279. Tiuch Cătălin PSD
280. Tîlvăr Angel PSD
281. Toader Mircea-Nicu PDL
282. Tocuț Dan-Laurențiu PNL
283. Tomac Eugen -
284. Traicu Rodin PSD
285. Tudose Mihai PSD
286. Turcan Raluca PDL
287. Tușa Adriana Diana -
288. Țigăeru Roșca Laurențiu PNL
289. Țîmpău Radu Bogdan PNL
290. Udrea Elena Gabriela PDL
291. Udriște Gheorghe PDL
292. Urcan Ionaș-Florin PDL
293. Uricec Eugen Constantin PSD
294. Ursărescu Dorinel PNL
295. Vainer Aurel Minoritati
296. Varga Vasile PNL
297. Vasilică Radu Costin PSD
298. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD
299. Vladu Iulian PDL
300. Vlase Petru Gabriel PSD
301. Vlădoiu Aurel PSD
302. Vulpescu Ioan PSD
303. Weber Mihai PSD
304. Zaharcu Neviser PSD
305. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
306. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
307. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
308. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 26 februarie 2021, 21:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro