Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.02.2014 > 17:04 Versiunea pentru printare
Luni, 3 februarie 2014, ora 17:04

Subiect vot: Com.num.si validare
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:251 103 55 27 18 16 13 13 6
- voturi pentru (DA):250 103 54 27 18 16 13 13 6
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 - 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel ND DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Almăjanu Marin PNL DA
4. Amet Varol Minoritati DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Antal István UDMR DA
7. Anton Marin PNL DA
8. Ardeleanu Sanda-Maria PDL DA
9. Arsene Ionel PSD DA
10. Avram Marian PSD DA
11. Axente Ioan PSD DA
12. Babuș Radu PSD DA
13. Baltă Mihai PSD DA
14. Bălan Ion PSD DA
15. Benga Ioan PSD DA
16. Birchall Ana PSD DA
17. Blăjuț Viorel-Ionel - DA
18. Blănariu Valentin ND DA
19. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
20. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
21. Boghicevici Claudia PDL DA
22. Bónis István UDMR DA
23. Borbély László UDMR DA
24. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
25. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
26. Buican Cristian PNL DA
27. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
28. Burlacu Ștefan ND DA
29. Caloianu Mario-Ernest ND DA
30. Calotă Florică Ică PNL DA
31. Canacheu Costică PDL DA
32. Călin Ion PSD DA
33. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
34. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL DA
35. Cernea Remus-Florinel - DA
36. Chebac Eugen PSD DA
37. Cherecheș Florica PNL DA
38. Chiriță Dumitru PSD DA
39. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
40. Cioată Cezar ALDE DA
41. Ciobanu Liliana ND DA
42. Ciocan Dan PSD DA
43. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
44. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
45. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
46. Ciurariu Florin PNL DA
47. Cocei Erland PNL DA
48. Comșa Cornel-George ND DA
49. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD DA
50. Costin Gheorghe PNL DA
51. Covaci Dorel PSD DA
52. Crăciunescu Grigore PNL DA
53. Cristea Aurelia PSD DA
54. Cristea Victor PSD DA
55. Cristian Horia PNL DA
56. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
57. Culețu Dănuț PDL DA
58. Cupă Ion PNL DA
59. Cupșa Ioan PNL DA
60. Daea Petre PSD DA
61. Dascălu Constantin PDL DA
62. Deaconu Mihai ND DA
63. Delureanu Virgil PSD DA
64. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
65. Dima Toader PSD DA
66. Diniță Ion ALDE DA
67. Dîrzu Ioan PSD DA
68. Doboș Anton PNL DA
69. Dobre Mircea-Titus PSD DA
70. Dobre Victor Paul PNL DA
71. Dobrinescu Traian PNL DA
72. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
73. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
74. Dragomir Gheorghe PNL DA
75. Dragomir Maria ND DA
76. Dragomir Viorel Marian PSD DA
77. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
78. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
79. Dumbrăvanu Paul PNL DA
80. Dumitru Georgică ALDE DA
81. Dumitru Ioana-Jenica ND DA
82. Emacu Gheorghe PSD DA
83. Enache Marian PSD DA
84. Eparu Ion PSD DA
85. Erdei Dolóczki István UDMR DA
86. Fejér László-Ődőn UDMR DA
87. Fenechiu Cătălin-Daniel ND DA
88. Firczak Gheorghe Minoritati DA
89. Florea Damian ALDE DA
90. Florea Daniel PSD DA
91. Frăticiu Gheorghe PSD DA
92. Galan Constantin PNL DA
93. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
94. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
95. Gheorghe Florin PDL DA
96. Gheorghe Tinel PDL DA
97. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
98. Ghiveciu Marian PSD DA
99. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
100. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
101. Gorghiu Alina-Ștefania PNL DA
102. Grama Horia PSD DA
103. Grapini Maria ALDE DA
104. Grecea Maria PNL DA
105. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
106. Gudu Vasile PDL DA
107. Gunia Dragoș-Ionel PDL DA
108. Guran Virgil PNL DA
109. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
110. Harbuz Liviu PSD DA
111. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
112. Horga Vasile PNL -
113. Hrebenciuc Viorel PSD DA
114. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
115. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
116. Iancu Iulian PSD DA
117. Iane Daniel PNL DA
118. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
119. Ibram Iusein Minoritati DA
120. Intotero Natalia-Elena PSD DA
121. Ionescu Aurelian ALDE DA
122. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
123. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
124. Itu Cornel PSD DA
125. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
126. Kelemen Hunor UDMR DA
127. Kerekes Károly UDMR DA
128. Kereskényi Gábor UDMR DA
129. Khraibani Camelia PSD DA
130. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
131. Longher Ghervazen Minoritati DA
132. Lupu Mihai PNL DA
133. Marcoci Vlad PSD DA
134. Marcu Viorica PNL DA
135. Marin Gheorghe PSD DA
136. Markó Attila-Gabor UDMR DA
137. Marocico Ion Minoritati DA
138. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
139. Máté András-Levente UDMR DA
140. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
141. Măduța Flavius-Luigi PSD DA
142. Melinte Ion PSD DA
143. Mihai Aurelian - DA
144. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD DA
145. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
146. Militaru Lucian PDL DA
147. Mincă Liliana ND DA
148. Mircovici Niculae Minoritati DA
149. Mitrea Manuela PSD DA
150. Mitrea Miron Tudor PSD DA
151. Mîrza Gavril PSD DA
152. Mocioi Niculina ND DA
153. Moisii Constantin ND DA
154. Moldovan Ioan ALDE DA
155. Moldovan Iosif UDMR DA
156. Movilă Petru PDL DA
157. Munteanu Ioan PSD DA
158. Murgu Neagu PSD DA
159. Nassar Rodica PSD DA
160. Neacșu Marian PSD DA
161. Necula Cosmin PSD DA
162. Negruț Clement - DA
163. Negruț Cornelia ALDE DA
164. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
165. Nichita Cristina PSD DA
166. Nicolae Florian PSD DA
167. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
168. Niculescu Dumitru ND DA
169. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
170. Nistor Laurențiu PSD DA
171. Nistor Marioara ND DA
172. Niță Emil PSD DA
173. Nosa Iuliu PSD DA
174. Oajdea Daniel Vasile ND DA
175. Ochi Ion PSD DA
176. Oltean Ioan PDL DA
177. Palașcă Viorel PNL DA
178. Paleologu Theodor PDL DA
179. Pambuccian Varujan Minoritati DA
180. Pardău Dumitru PNL DA
181. Paul Maria-Andreea PDL DA
182. Pârgaru Ion PNL DA
183. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
184. Peia Ninel PSD DA
185. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
186. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
187. Popa Radu Mihai PSD DA
188. Popescu Dan-Cristian PDL DA
189. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
190. Popescu Florin Aurelian PDL DA
191. Răducanu Ion PSD DA
192. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
193. Rădulescu Constantin PSD DA
194. Rățoi Neculai PSD DA
195. Resmeriță Cornel-Cristian PSD DA
196. Reuer Elena-Ramona PNL DA
197. Roman Cristian-Constantin PDL DA
198. Roman Ioan Sorin PSD DA
199. Roșca Mircea PNL DA
200. Rotaru Răzvan ALDE DA
201. Sava Andrei-Valentin PSD DA
202. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL DA
203. Scarlat George PNL DA
204. Scutaru Adrian George PNL DA
205. Sefer Cristian-George ND DA
206. Seres Dénes UDMR DA
207. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
208. Solomon Adrian PSD DA
209. Stan Ioan PSD DA
210. Stanciu Anghel PSD DA
211. Stancu Ionel Minoritati DA
212. Stativă Irinel Ioan PSD DA
213. Stoica Mihaela - DA
214. Stoica Ștefan-Bucur PDL DA
215. Stragea Sorin Constantin PSD DA
216. Stroe Radu PNL DA
217. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
218. Surdu Raluca PNL DA
219. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
220. Szabó Ödön UDMR DA
221. Șcheau Ion PSD DA
222. Șimon Gheorghe PSD DA
223. Șoptică Costel PNL DA
224. Șova Lucian PSD DA
225. Tabugan Ion PSD DA
226. Tănase Răzvan-Ionuț PSD DA
227. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
228. Teodorescu Cătălin-Florin PDL DA
229. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL DA
230. Tiuch Cătălin PSD DA
231. Tîlvăr Angel PSD DA
232. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
233. Traicu Rodin PSD DA
234. Tudorache Daniel PSD DA
235. Tudorie Violeta PSD DA
236. Tudose Mihai PSD DA
237. Turcan Raluca PDL DA
238. Țigăeru Roșca Laurențiu PNL DA
239. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
240. Udriște Gheorghe PDL DA
241. Urcan Ionaș-Florin PDL DA
242. Uricec Eugen Constantin PSD DA
243. Ursărescu Dorinel PNL DA
244. Vainer Aurel Minoritati DA
245. Vladu Iulian PDL DA
246. Vlase Petru Gabriel PSD DA
247. Vreme Valerian - DA
248. Vulpescu Ioan PSD DA
249. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
250. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
251. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 12 decembrie 2019, 3:49
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro