Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.02.2014 > 12:44 Versiunea pentru printare
Marți, 11 februarie 2014, ora 12:44

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:283 120 65 30 17 15 15 11 10

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Ioan PSD
2. Adam Luminița-Pachel ND
3. Adăscăliței Constantin PSD
4. Alexe Costel PNL
5. Alexe Florin-Alexandru PNL
6. Amet Varol Minoritati
7. Anastase Roberta Alma PDL
8. Andronache Gabriel PNL
9. Anghel Gabriela-Lola ND
10. Anton Marin PNL
11. Ardeleanu Sanda-Maria PDL
12. Arsene Ionel PSD
13. Avram Constantin ALDE
14. Avram Marian PSD
15. Axente Ioan PSD
16. Babuș Radu PSD
17. Balan Ioan PDL
18. Baltă Mihai PSD
19. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
20. Bălan Ion PSD
21. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
22. Berci Vasile PNL
23. Birchall Ana PSD
24. Blănariu Valentin ND
25. Boboc Valentin Gabriel PSD
26. Bode Lucian Nicolae PDL
27. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
28. Bogdănici Camelia-Margareta -
29. Bónis István UDMR
30. Borbély László UDMR
31. Bucur Constantin-Alin PSD
32. Bucura-Oprescu Simona PSD
33. Budurescu Daniel-Stamate PNL
34. Buican Cristian PNL
35. Buicu Corneliu-Florin PSD
36. Burlacu Ștefan ND
37. Calotă Florică Ică PNL
38. Călin Ion PSD
39. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL
40. Cernea Remus-Florinel -
41. Chebac Eugen PSD
42. Chiriță Dumitru PSD
43. Chirteș Ioan-Cristian PNL
44. Chirvăsuță Laurențiu PSD
45. Cioată Cezar ALDE
46. Ciobanu Gheorghe PSD
47. Ciobanu Liliana ND
48. Ciocan Dan PSD
49. Ciolacu Ion-Marcel PSD
50. Ciuhodaru Tudor ND
51. Ciurariu Florin PNL
52. Cocei Erland PNL
53. Codîrlă Liviu PSD
54. Comșa Cornel-George ND
55. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD
56. Costin Gheorghe PNL
57. Covaci Dorel PSD
58. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
59. Crăciunescu Grigore PNL
60. Cristea Aurelia PSD
61. Cristea Victor PSD
62. Cristian Horia PNL
63. Cseke Attila-Zoltán UDMR
64. Culețu Dănuț PDL
65. Cupșa Ioan PNL
66. Daea Petre PSD
67. Dalca Ștefan-Petru ND
68. Dascălu Constantin PDL
69. Deaconu Mihai ND
70. Delureanu Virgil PSD
71. Diaconu Adrian-Nicolae ND
72. Dima Toader PSD
73. Diniță Ion ALDE
74. Dîrzu Ioan PSD
75. Doboș Anton PNL
76. Dobre Victor Paul PNL
77. Dobrinescu Traian PNL
78. Dolha Mircea PNL
79. Dolha Nechita-Stelian PNL
80. Donțu Mihai-Aurel PNL
81. Dragomir Gheorghe PNL
82. Dragomir Viorel Marian PSD
83. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
84. Drăghici Sonia-Maria PSD
85. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
86. Dumbrăvanu Paul PNL
87. Dumitrache Ileana Cristina PSD
88. Dumitru Georgică ALDE
89. Dumitru Ioana-Jenica ND
90. Dumitru Ovidiu-Ioan -
91. Enache Marian PSD
92. Eparu Ion PSD
93. Erdei Dolóczki István UDMR
94. Fejér László-Ődőn UDMR
95. Firczak Gheorghe Minoritati
96. Florea Damian ALDE
97. Florea Daniel PSD
98. Fonta Nuțu ND
99. Frăticiu Gheorghe PSD
100. Galan Constantin PNL
101. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
102. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
103. Găină Mihăiță PSD
104. Gheorghe Tinel PDL
105. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
106. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
107. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
108. Grama Horia PSD
109. Grecea Maria PNL
110. Grindeanu Sorin Mihai PSD
111. Gudu Vasile PDL
112. Gunia Dragoș-Ionel -
113. Gust Băloșin Florentin PSD
114. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
115. Iacoban Sorin-Avram PSD
116. Ialomițianu Gheorghe PDL
117. Iancu Iulian PSD
118. Iane Daniel PNL
119. Iane Ovidiu-Cristian PSD
120. Ibram Iusein Minoritati
121. Iliuță Vasile PDL
122. Intotero Natalia-Elena PSD
123. Ionescu Aurelian ALDE
124. Ionescu George PDL
125. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
126. Iriza Scarlat PSD
127. Ispir Raluca-Cristina PNL
128. Itu Cornel PSD
129. Kelemen Hunor UDMR
130. Kereskényi Gábor UDMR
131. Khraibani Camelia PSD
132. Korodi Attila UDMR
133. Laza-Matiuța Liviu PDL
134. Longher Ghervazen Minoritati
135. Lubanovici Mircea PDL
136. Man Mircea PDL
137. Manolache Marius PSD
138. Manolescu Oana Minoritati
139. Marcoci Vlad PSD
140. Marcu Viorica PNL
141. Marian Ion Cristinel ND
142. Marin Gheorghe PSD
143. Markó Attila-Gabor UDMR
144. Marocico Ion Minoritati
145. Martin Eduard-Stelian PSD
146. Márton Árpád-Francisc UDMR
147. Máté András-Levente UDMR
148. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
149. Mazilu Constantin PSD
150. Măduța Flavius-Luigi PSD
151. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
152. Mihai Aurelian -
153. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
154. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
155. Mincă Liliana ND
156. Mircovici Niculae Minoritati
157. Mironescu Răzvan Horia PNL
158. Mitrea Manuela PSD
159. Mitrea Miron Tudor PSD
160. Mîrza Gavril PSD
161. Mocanu Adrian PSD
162. Mocanu Vasile PSD
163. Mocioi Niculina ND
164. Moldovan Iosif UDMR
165. Molnar Zsolt UDMR
166. Motreanu Dan-Ștefan PNL
167. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
168. Movilă Petru -
169. Munteanu Ioan PSD
170. Nassar Rodica PSD
171. Nazare Alexandru PDL
172. Neacșu Marian PSD
173. Necula Cosmin PSD
174. Negruț Clement -
175. Negruț Cornelia ALDE
176. Nica Nicolae-Ciprian PSD
177. Nichita Cristina PSD
178. Nicoară Romeo Florin PNL
179. Nicolae Alexandri PNL
180. Nicolae Florian PSD
181. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
182. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL
183. Niculae Aurel PNL
184. Nistor Gheorghe-Vlad PNL
185. Nistor Laurențiu PSD
186. Nosa Iuliu PSD
187. Oajdea Daniel Vasile ND
188. Ochi Ion PSD
189. Oltean Ioan PDL
190. Palașcă Viorel PNL
191. Palăr Ionel PNL
192. Pambuccian Varujan Minoritati
193. Pană Adriana-Doina PSD
194. Pardău Dumitru PNL
195. Paul Maria-Andreea PDL
196. Păun Nicolae Minoritati
197. Pârgaru Ion PNL
198. Pâslaru Florin-Costin PSD
199. Peia Ninel PSD
200. Petrache Adrian-Alin PSD
201. Petrea Dorin Silviu PSD
202. Pistru Eusebiu-Manea PDL
203. Pocora Cristina-Ancuța PNL
204. Podașcă Gabriela-Maria PSD
205. Pop Georgian PSD
206. Popa Octavian-Marius PNL
207. Popa Radu Mihai PSD
208. Popeangă Vasile PSD
209. Popescu Dan-Cristian PDL
210. Popoviciu Alin Augustin Florin PDL
211. Potor Călin PNL
212. Preda Cezar-Florin PDL
213. Pușcaș Iacob PSD
214. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
215. Rădulescu Constantin PSD
216. Rădulescu Romeo PDL
217. Rățoi Neculai PSD
218. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
219. Reuer Elena-Ramona PNL
220. Rizea Cristian PSD
221. Roman Cristian-Constantin PDL
222. Roman Gheorghe PSD
223. Roșca Mircea PNL
224. Rotaru Răzvan ALDE
225. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL
226. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
227. Sefer Cristian-George ND
228. Seres Dénes UDMR
229. Simedru Dan Coriolan PNL
230. Smarandache Miron Alexandru PSD
231. Solomon Adrian PSD
232. Stan Ioan PSD
233. Stan Ion PSD
234. Stanciu Zisu PSD
235. Stancu Ionel Minoritati
236. Stănescu Alexandru PSD
237. Stoica Mihaela -
238. Stoica Ștefan-Bucur PDL
239. Stragea Sorin Constantin PSD
240. Stroe Radu PNL
241. Sturzu Mihai-Răzvan PSD
242. Surdu Raluca PNL
243. Surugiu Iulian-Radu PNL
244. Szabó Ödön UDMR
245. Șcheau Ion PSD
246. Șimon Gheorghe PSD
247. Ștefan Viorel PSD
248. Ștefănescu Elena Cătălina PSD
249. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
250. Tabugan Ion PSD
251. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
252. Tararache Mihai -
253. Tămâian Ioan PNL
254. Tănase Răzvan-Ionuț PSD
255. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
256. Tătaru Florin-Cristian PSD
257. Teodorescu Cătălin-Florin PDL
258. Teodorescu Ioan Viorel PNL
259. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL
260. Tiuch Cătălin PSD
261. Tocuț Dan-Laurențiu PNL
262. Traicu Rodin PSD
263. Tudorache Daniel PSD
264. Tudorie Violeta PSD
265. Tudose Mihai PSD
266. Turcan Raluca PDL
267. Țîmpău Radu Bogdan PNL
268. Udriște Gheorghe PDL
269. Urcan Ionaș-Florin PDL
270. Uricec Eugen Constantin PSD
271. Ursărescu Dorinel PNL
272. Vainer Aurel Minoritati
273. Vasilică Radu Costin PSD
274. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD
275. Vladu Iulian PDL
276. Vlădoiu Aurel PSD
277. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
278. Vreme Valerian -
279. Zaharcu Neviser PSD
280. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
281. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
282. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
283. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 29 martie 2020, 9:16
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro