Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 08.04.2014 > 11:30 Versiunea pentru printare
Marți, 8 aprilie 2014, ora 11:30

Subiect vot: propunere 3
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:171 65 59 13 8 9 7 6 4
- voturi pentru (DA):170 64 59 13 8 9 7 6 4
- voturi împotrivă (NU):1 1 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel ND DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Alexe Costel PNL DA
4. Amet Varol Minoritati DA
5. Andea Petru PSD DA
6. Andronache Gabriel PNL DA
7. Avram Marian PSD DA
8. Axente Ioan PSD DA
9. Babuș Radu PSD DA
10. Baltă Mihai PSD DA
11. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
12. Bălan Ion PSD DA
13. Benga Ioan PSD DA
14. Berci Vasile PNL DA
15. Birchall Ana PSD DA
16. Bode Lucian Nicolae PDL DA
17. Bogdănici Camelia-Margareta - DA
18. Bónis István UDMR DA
19. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
20. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
21. Calotă Florică Ică PNL DA
22. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL DA
23. Cherecheș Florica PNL DA
24. Chiriță Dumitru PSD DA
25. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
26. Ciobanu Gheorghe PSD NU
27. Ciobanu Liliana ND DA
28. Ciocan Dan PSD DA
29. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
30. Ciuhodaru Tudor ND DA
31. Ciurariu Florin PNL DA
32. Cocei Erland PNL DA
33. Costin Gheorghe PNL DA
34. Covaci Dorel PSD DA
35. Cristea Victor PSD DA
36. Cristian Horia PNL DA
37. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
38. Culețu Dănuț PDL DA
39. Cupă Ion PNL DA
40. Cupșa Ioan PNL DA
41. Deaconu Mihai ND DA
42. Delureanu Virgil PSD DA
43. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
44. Dima Toader PSD DA
45. Dobre Mircea-Titus PSD DA
46. Dobre Victor Paul PNL DA
47. Dobrinescu Traian PNL DA
48. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
49. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
50. Dragomir Gheorghe PNL DA
51. Dragomir Viorel Marian PSD DA
52. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
53. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
54. Dumbrăvanu Paul PNL DA
55. Dumitru Ioana-Jenica ND DA
56. Emacu Gheorghe PSD DA
57. Enache Marian PSD DA
58. Erdei Dolóczki István UDMR DA
59. Fonta Nuțu PSD DA
60. Frăticiu Gheorghe PSD DA
61. Galan Constantin PNL DA
62. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
63. Geantă Florian Daniel - DA
64. Gheorghe Tinel PDL DA
65. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
66. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
67. Grama Horia PSD DA
68. Grecea Maria PNL DA
69. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
70. Gudu Vasile PDL DA
71. Guran Virgil PNL DA
72. Harbuz Liviu PSD DA
73. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
74. Horga Vasile PNL DA
75. Hrebenciuc Viorel PSD DA
76. Hulea Ioan PSD DA
77. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
78. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
79. Iancu Iulian PSD DA
80. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
81. Ionescu George PDL DA
82. Iordache Florin PSD DA
83. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
84. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
85. Itu Cornel PSD DA
86. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
87. Kereskényi Gábor UDMR DA
88. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
89. Lubanovici Mircea PDL DA
90. Lupu Mihai PNL DA
91. Manolescu Oana Minoritati DA
92. Marcu Nicu PNL DA
93. Marin Gheorghe PSD DA
94. Markó Attila-Gabor UDMR DA
95. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
96. Mircovici Niculae Minoritati DA
97. Mîrza Gavril PSD DA
98. Mocanu Vasile PSD DA
99. Mocioi Niculina ND DA
100. Moldovan Ioan ALDE DA
101. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
102. Munteanu Ioan PSD DA
103. Neacșu Marian PSD DA
104. Negruț Clement - DA
105. Negruț Cornelia ALDE DA
106. Nichita Cristina PSD DA
107. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
108. Nistor Gheorghe-Vlad PNL DA
109. Nistor Laurențiu PSD DA
110. Nistor Marioara ND DA
111. Niță Emil PSD DA
112. Ochi Ion PSD DA
113. Orban Ludovic PNL DA
114. Oros Nechita-Adrian PNL DA
115. Paul Maria-Andreea PDL DA
116. Pârgaru Ion PNL DA
117. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
118. Pop Georgian PSD DA
119. Popa Octavian-Marius PNL DA
120. Popeangă Vasile PSD DA
121. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
122. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
123. Reuer Elena-Ramona PNL DA
124. Roman Cristian-Constantin PDL DA
125. Roman Gheorghe PSD DA
126. Roman Petre PNL DA
127. Roșca Lucreția PSD DA
128. Rotaru Răzvan ALDE DA
129. Sava Andrei-Valentin PSD DA
130. Săpunaru Nini PNL DA
131. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
132. Scarlat George PNL DA
133. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PDL DA
134. Scutaru Adrian George PNL DA
135. Seres Dénes UDMR DA
136. Simedru Dan Coriolan PNL DA
137. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
138. Stan Ioan PSD DA
139. Stoica Ștefan-Bucur PDL DA
140. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
141. Surdu Raluca PNL DA
142. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
143. Szabó Ödön UDMR DA
144. Șimon Gheorghe PSD DA
145. Șoptică Costel PNL DA
146. Ștefan Viorel PSD DA
147. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
148. Tabugan Ion PSD DA
149. Taloș Gheorghe-Mirel PNL DA
150. Tararache Mihai - DA
151. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
152. Teju Sorin PNL DA
153. Teodorescu Ioan Viorel PNL DA
154. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL DA
155. Tîlvăr Angel PSD DA
156. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
157. Tudorache Daniel PSD DA
158. Tudorie Violeta PSD DA
159. Tudose Mihai PSD DA
160. Țigăeru Roșca Laurențiu PNL DA
161. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
162. Urcan Ionaș-Florin PDL DA
163. Uricec Eugen Constantin PSD DA
164. Ursărescu Dorinel PNL DA
165. Vainer Aurel Minoritati DA
166. Varga Lucia-Ana PNL DA
167. Varga Vasile PNL DA
168. Vulpescu Ioan PSD DA
169. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
170. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
171. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 10 decembrie 2019, 11:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro