Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 23.04.2014 > 11:32 Versiunea pentru printare
Miercuri, 23 aprilie 2014, ora 11:32

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 358/2013 pentru completarea Legii nr.95/2006 privind reforma în domeniul sănătății
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:100 50 21 3 5 10 4 5 2
- voturi pentru (DA):94 50 20 3 5 6 3 5 2
- voturi împotrivă (NU):4 - 1 - - 2 1 - -
- abțineri:2 - - - - 2 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel ND DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Amet Varol Minoritati DA
4. Andea Petru PSD DA
5. Andronache Gabriel PNL NU
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axente Ioan PSD DA
8. Babuș Radu PSD DA
9. Benga Ioan PSD DA
10. Birchall Ana PSD DA
11. Bogdănici Camelia-Margareta - DA
12. Bónis István UDMR DA
13. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
14. Buican Cristian PNL DA
15. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
16. Calimente Mihăiță PNL DA
17. Calotă Florică Ică PNL DA
18. Călin Ion PSD DA
19. Cernea Remus-Florinel - DA
20. Cherecheș Florica PNL DA
21. Chiriță Dumitru PSD DA
22. Ciocan Dan PSD DA
23. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
24. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
25. Ciuhodaru Tudor ND DA
26. Cocei Erland PNL DA
27. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD DA
28. Costin Gheorghe PNL DA
29. Cseke Attila-Zoltán UDMR Abținere
30. Cupă Ion PNL DA
31. Deaconu Mihai ND DA
32. Delureanu Virgil PSD DA
33. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
34. Dima Toader PSD DA
35. Dobre Mircea-Titus PSD DA
36. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
37. Dragomir Maria ND DA
38. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
39. Dumitru Georgică ALDE DA
40. Emacu Gheorghe PSD DA
41. Enache Marian PSD DA
42. Erdei Dolóczki István UDMR DA
43. Fejér László-Ődőn UDMR DA
44. Florea Daniel PSD DA
45. Frăticiu Gheorghe PSD DA
46. Ganț Ovidiu Victor Minoritati NU
47. Gheorghe Tinel PDL DA
48. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
49. Giurescu Dinu ALDE DA
50. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
51. Grecea Maria PNL DA
52. Guran Virgil PNL DA
53. Harbuz Liviu PSD DA
54. Horga Vasile PNL DA
55. Iancu Iulian PSD DA
56. Iordache Florin PSD DA
57. Kereskényi Gábor UDMR DA
58. Marin Gheorghe PSD DA
59. Markó Attila-Gabor UDMR Abținere
60. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
61. Máté András-Levente UDMR DA
62. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
63. Mitrea Miron Tudor PSD DA
64. Moldovan Ioan ALDE DA
65. Munteanu Ioan PSD DA
66. Nassar Rodica PSD DA
67. Neacșu Marian PSD DA
68. Negruț Cornelia ALDE DA
69. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
70. Niță Emil PSD DA
71. Palăr Ionel PNL DA
72. Paul Maria-Andreea PDL DA
73. Pârgaru Ion PNL DA
74. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
75. Popa Octavian-Marius PNL DA
76. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
77. Răducanu Ion PSD DA
78. Rădulescu Romeo PDL DA
79. Roman Ioan Sorin PSD DA
80. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
81. Seres Dénes UDMR DA
82. Simedru Dan Coriolan PNL DA
83. Stan Ioan PSD DA
84. Stănescu Alexandru PSD DA
85. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
86. Szabó Ödön UDMR NU
87. Șova Lucian PSD DA
88. Tănase Răzvan-Ionuț PSD DA
89. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
90. Tudorache Daniel PSD DA
91. Țigăeru Roșca Laurențiu PNL DA
92. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
93. Ursărescu Dorinel PNL DA
94. Varga Lucia-Ana PNL DA
95. Vlase Petru Gabriel PSD DA
96. Vulpescu Ioan PSD DA
97. Zaharcu Neviser PSD DA
98. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
99. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
100. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 12 decembrie 2019, 16:18
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro