Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 27.05.2014 > 11:51 Versiunea pentru printare
Marți, 27 mai 2014, ora 11:51

Subiect vot: PL 76/2014 ama.43
PL 76/2014 privind reglementarea activității de voluntariat în România
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:138 62 28 15 5 8 9 6 5
- voturi pentru (DA):136 62 28 15 5 8 9 6 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:2 - - - - - - - 2
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Alexe Costel PNL DA
2. Amet Varol Minoritati DA
3. Antal István UDMR DA
4. Ardeleanu Sanda-Maria PDL DA
5. Arsene Ionel PSD DA
6. Avram Marian PSD DA
7. Axente Ioan PSD DA
8. Babuș Radu PSD DA
9. Baltă Mihai PSD DA
10. Bălan Ion PSD DA
11. Benga Ioan PSD DA
12. Birchall Ana PSD DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
15. Boghicevici Claudia PDL DA
16. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
18. Calimente Mihăiță PNL DA
19. Canacheu Costică PDL DA
20. Călin Ion PSD DA
21. Cernea Remus-Florinel - DA
22. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
23. Ciuhodaru Tudor ND DA
24. Ciurariu Florin PNL DA
25. Cocei Erland PNL DA
26. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD DA
27. Costin Gheorghe PNL DA
28. Covaci Dorel PSD DA
29. Cristea Victor PSD DA
30. Cristian Horia PNL DA
31. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
32. Culețu Dănuț PDL DA
33. Cupă Ion PNL DA
34. Dascălu Constantin PDL DA
35. Deaconu Mihai ND DA
36. Delureanu Virgil PSD DA
37. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
38. Dima Toader PSD DA
39. Dîrzu Ioan PSD DA
40. Doboș Anton PNL DA
41. Dobre Mircea-Titus PSD DA
42. Dobre Victor Paul PNL DA
43. Dolha Mircea PNL DA
44. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
45. Dumitru Ioana-Jenica ND DA
46. Erdei Dolóczki István UDMR DA
47. Fonta Nuțu PSD DA
48. Frăticiu Gheorghe PSD DA
49. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
50. Geantă Florian Daniel - DA
51. Gheorghe Florin - Abținere
52. Gheorghe Tinel PDL DA
53. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
54. Gorghiu Alina-Ștefania PNL DA
55. Grecea Maria PNL DA
56. Gudu Vasile PDL DA
57. Guran Virgil PNL DA
58. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
59. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
60. Horga Vasile PNL DA
61. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
62. Iancu Iulian PSD DA
63. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
64. Ibram Iusein Minoritati DA
65. Ionescu Aurelian ALDE DA
66. Iordache Florin PSD DA
67. Itu Cornel PSD DA
68. Kerekes Károly UDMR DA
69. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
70. Lubanovici Mircea PDL DA
71. Manolescu Oana Minoritati DA
72. Marcu Nicu PNL DA
73. Markó Attila-Gabor UDMR DA
74. Marocico Ion Minoritati DA
75. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
76. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
77. Măduța Flavius-Luigi PSD DA
78. Mihai Aurelian - Abținere
79. Mîrza Gavril PSD DA
80. Moisii Constantin PSD DA
81. Moldovan Ioan ALDE DA
82. Molnar Zsolt UDMR DA
83. Munteanu Ioan PSD DA
84. Murgu Neagu PSD DA
85. Nazare Alexandru PDL DA
86. Neacșu Marian PSD DA
87. Necula Cosmin PSD DA
88. Negruț Cornelia ALDE DA
89. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
90. Nicolae Florian PSD DA
91. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
92. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
93. Nistor Gheorghe-Vlad PNL DA
94. Nistor Laurențiu PSD DA
95. Nistor Marioara ND DA
96. Niță Emil PSD DA
97. Pambuccian Varujan Minoritati DA
98. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
99. Petrescu Petre PSD DA
100. Petric Octavian PSD DA
101. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
102. Popeangă Vasile PSD DA
103. Pușcaș Iacob PSD DA
104. Rădulescu Romeo PDL DA
105. Roman Cristian-Constantin PDL DA
106. Roman Gheorghe PSD DA
107. Roman Victor PSD DA
108. Rotaru Răzvan ALDE DA
109. Rusu Valentin PNL DA
110. Scarlat George PNL DA
111. Scutaru Adrian George PNL DA
112. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
113. Stan Ioan PSD DA
114. Stan Ion PSD DA
115. Stănescu Alexandru PSD DA
116. Stoica Ștefan-Bucur PDL DA
117. Stragea Sorin Constantin PSD DA
118. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
119. Surdu Raluca PNL DA
120. Szabó Ödön UDMR DA
121. Șimon Gheorghe PSD DA
122. Șova Lucian PSD DA
123. Tănase Răzvan-Ionuț PSD DA
124. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
125. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
126. Teju Sorin PNL DA
127. Traicu Rodin PSD DA
128. Tudorache Daniel PSD DA
129. Udrea Elena Gabriela - DA
130. Udriște Gheorghe PDL DA
131. Urcan Ionaș-Florin PDL DA
132. Uricec Eugen Constantin PSD DA
133. Varga Lucia-Ana PNL DA
134. Varga Vasile PNL DA
135. Vlădoiu Aurel PSD DA
136. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
137. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
138. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 21 ianuarie 2020, 19:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro