Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.06.2014 > 10:56 Versiunea pentru printare
Marți, 3 iunie 2014, ora 10:56

Subiect vot: Suplimentare ordine de zi
PL 214/2009 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.8/2009 privind acordarea tichetelor de vacanță
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:86 41 19 8 - 5 7 4 2
- voturi pentru (DA):82 39 18 7 - 5 7 4 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - - -
- nu au votat:3 2 - 1 - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Avram Constantin ALDE DA
2. Axente Ioan PSD DA
3. Balan Ioan PDL DA
4. Baltă Mihai PSD DA
5. Bogdănici Camelia-Margareta - DA
6. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
7. Buican Cristian PNL DA
8. Calotă Florică Ică PNL DA
9. Călin Ion PSD DA
10. Cherecheș Florica PNL DA
11. Ciocan Dan PSD DA
12. Cocei Erland PNL DA
13. Costin Gheorghe PNL DA
14. Cristea Victor PSD DA
15. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
16. Culețu Dănuț PDL DA
17. Delureanu Virgil PSD DA
18. Dima Toader PSD DA
19. Doboș Anton PNL DA
20. Dobre Mircea-Titus PSD DA
21. Dobrinescu Traian PNL DA
22. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
23. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
24. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
25. Emacu Gheorghe PSD DA
26. Enache Marian PSD DA
27. Eparu Ion PSD DA
28. Fejér László-Ődőn UDMR DA
29. Frăticiu Gheorghe PSD -
30. Galan Constantin PNL DA
31. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
32. Gheorghe Tinel PDL DA
33. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
34. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
35. Hrebenciuc Viorel PSD DA
36. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
37. Iancu Iulian PSD DA
38. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
39. Ignat Miron Minoritati DA
40. Intotero Natalia-Elena PSD -
41. Ionescu Aurelian ALDE DA
42. Iordache Florin PSD DA
43. Iriza Scarlat PSD DA
44. Itu Cornel PSD DA
45. Kereskényi Gábor UDMR DA
46. Khraibani Camelia PSD DA
47. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
48. Marocico Ion Minoritati DA
49. Melinte Ion PSD DA
50. Mihai Aurelian - DA
51. Militaru Lucian PDL DA
52. Mircovici Niculae Minoritati DA
53. Moisii Constantin PSD DA
54. Moldovan Ioan ALDE DA
55. Munteanu Ioan PSD DA
56. Neacșu Marian PSD DA
57. Necula Cosmin PSD DA
58. Nichita Cristina PSD DA
59. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
60. Nistor Laurențiu PSD DA
61. Niță Emil PSD DA
62. Palăr Ionel PNL DA
63. Paul Maria-Andreea PDL DA
64. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
65. Popa Octavian-Marius PNL DA
66. Popeangă Vasile PSD DA
67. Răducanu Ion PSD DA
68. Rădulescu Constantin PSD DA
69. Roman Cristian-Constantin PDL -
70. Roșca Lucreția PSD DA
71. Scutaru Adrian George PNL DA
72. Seres Dénes UDMR DA
73. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
74. Stan Ion PSD DA
75. Stancu Ionel Minoritati DA
76. Stragea Sorin Constantin PSD DA
77. Szabó Ödön UDMR DA
78. Șova Lucian PSD DA
79. Ștefan Viorel PSD DA
80. Teodorescu Ioan Viorel PNL DA
81. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
82. Tudorie Violeta PSD DA
83. Udriște Gheorghe PDL DA
84. Uricec Eugen Constantin PSD DA
85. Varga Lucia-Ana PNL Abținere
86. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 6 martie 2021, 20:16
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro