Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 24.06.2014 > 13:13 Versiunea pentru printare
Marți, 24 iunie 2014, ora 13:13

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:275 141 65 20 1 16 11 9 12

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Ioan PSD
2. Adam Luminița-Pachel PSD
3. Adăscăliței Constantin PSD
4. Alexe Florin-Alexandru PNL
5. Almăjanu Marin PNL
6. Anastase Roberta Alma PDL
7. Andea Petru PSD
8. Andronache Gabriel PNL
9. Antal István UDMR
10. Anton Marin -
11. Ardeleanu Sanda-Maria PDL
12. Arsene Ionel PSD
13. Avram Constantin ALDE
14. Avram Marian PSD
15. Axente Ioan PSD
16. Babuș Radu PSD
17. Balan Ioan PDL
18. Baltă Mihai PSD
19. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
20. Bălan Ion PSD
21. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
22. Bejinariu Eugen PSD
23. Berci Vasile PNL
24. Birchall Ana PSD
25. Boboc Valentin Gabriel PSD
26. Bode Lucian Nicolae PDL
27. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
28. Bogdănici Camelia-Margareta -
29. Boghicevici Claudia PDL
30. Bónis István UDMR
31. Borbély László UDMR
32. Bordeianu Dan PNL
33. Bucur Constantin-Alin PSD
34. Bucura-Oprescu Simona PSD
35. Budurescu Daniel-Stamate PNL
36. Buican Cristian PNL
37. Buicu Corneliu-Florin PSD
38. Caloianu Mario-Ernest PSD
39. Calotă Florică Ică PNL
40. Canacheu Costică PDL
41. Cazan Mircea-Vasile PNL
42. Călin Ion PSD
43. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
44. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL
45. Chebac Eugen PSD
46. Cherecheș Florica PNL
47. Chiriță Dumitru PSD
48. Chirteș Ioan-Cristian PNL
49. Chirvăsuță Laurențiu PSD
50. Chițoiu Daniel PNL
51. Cioată Cezar ALDE
52. Ciobanu Gheorghe PSD
53. Ciocan Dan PSD
54. Ciolacu Ion-Marcel PSD
55. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL
56. Ciurariu Florin PNL
57. Cocei Erland PNL
58. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD
59. Cosma Vlad-Alexandru PSD
60. Covaci Dorel PSD
61. Crăciunescu Grigore PNL
62. Cristea Aurelia PSD
63. Cristea Victor PSD
64. Cristian Horia PNL
65. Cseke Attila-Zoltán UDMR
66. Culețu Dănuț PDL
67. Cupă Ion PNL
68. Cupșa Ioan PNL
69. Daea Petre PSD
70. Dascălu Constantin PDL
71. Delureanu Virgil PSD
72. Diaconu Adrian-Nicolae PSD
73. Diaconu Mihai-Bogdan PSD
74. Dima Toader PSD
75. Diniță Ion ALDE
76. Doboș Anton PNL
77. Dobre Mircea-Titus PSD
78. Dobre Victor Paul PNL
79. Dolha Nechita-Stelian PNL
80. Dolineaschi Andrei PSD
81. Donțu Mihai-Aurel PNL
82. Dragomir Gheorghe PNL
83. Dragomir Viorel Marian PSD
84. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
85. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
86. Dumbrăvanu Paul PNL
87. Dumitrache Ileana Cristina PSD
88. Dumitru Georgică ALDE
89. Dumitru Ovidiu-Ioan -
90. Emacu Gheorghe PSD
91. Enache Marian PSD
92. Enea Constantin-Cosmin PSD
93. Eparu Ion PSD
94. Erdei Dolóczki István UDMR
95. Fejér László-Ődőn UDMR
96. Firczak Gheorghe Minoritati
97. Florea Daniel PSD
98. Fonta Nuțu PSD
99. Frăticiu Gheorghe PSD
100. Galan Constantin PNL
101. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
102. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
103. Găină Mihăiță PSD
104. Gerea Andrei Dominic PNL
105. Gheorghe Andrei Daniel PNL
106. Gheorghe Florin -
107. Gheorghe Tinel PDL
108. Ghiveciu Marian PSD
109. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
110. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
111. Grama Horia PSD
112. Grecea Maria PNL
113. Gudu Vasile PDL
114. Guran Virgil PNL
115. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
116. Harbuz Liviu PSD
117. Hărău Eleonora-Carmen PNL
118. Horga Vasile PNL
119. Hrebenciuc Viorel PSD
120. Hulea Ioan PSD
121. Iacoban Sorin-Avram PSD
122. Ialomițianu Gheorghe PDL
123. Iane Daniel PNL
124. Iane Ovidiu-Cristian PSD
125. Ibram Iusein Minoritati
126. Ignat Miron Minoritati
127. Intotero Natalia-Elena PSD
128. Ionescu George PDL
129. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
130. Iriza Scarlat PSD
131. Ispir Raluca-Cristina PNL
132. Itu Cornel PSD
133. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR
134. Kerekes Károly UDMR
135. Kereskényi Gábor UDMR
136. Khraibani Camelia PSD
137. Laza-Matiuța Liviu PDL
138. Longher Ghervazen Minoritati
139. Lupu Mihai PNL
140. Manda Iulian Claudiu PSD
141. Manea Victor-Gheorghe PNL
142. Manolescu Oana Minoritati
143. Marcoci Vlad PSD
144. Marica Petru-Sorin PSD
145. Marin Gheorghe PSD
146. Marin Laura PSD
147. Markó Attila-Gabor UDMR
148. Martin Eduard-Stelian PSD
149. Márton Árpád-Francisc UDMR
150. Máté András-Levente UDMR
151. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
152. Mazilu Constantin PSD
153. Măduța Flavius-Luigi PSD
154. Melinte Ion PSD
155. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
156. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
157. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
158. Militaru Lucian PDL
159. Mircovici Niculae Minoritati
160. Mironescu Răzvan Horia PNL
161. Mitrea Miron Tudor PSD
162. Mîrza Gavril PSD
163. Mocanu Adrian PSD
164. Mocioalcă Ion PSD
165. Mocioi Niculina ND
166. Moisii Constantin PSD
167. Moldovan Ioan ALDE
168. Moldovan Iosif UDMR
169. Molnar Zsolt UDMR
170. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
171. Muntean Mircia PSD
172. Munteanu Ioan PSD
173. Murgu Neagu PSD
174. Nassar Rodica PSD
175. Neacșu Marian PSD
176. Necula Cosmin PSD
177. Negruț Clement -
178. Negruț Cornelia ALDE
179. Nica Nicolae-Ciprian PSD
180. Nichita Cristina PSD
181. Nicoară Romeo Florin PNL
182. Nicolae Florian PSD
183. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
184. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL
185. Nicolicea Eugen PSD
186. Niculae Aurel -
187. Nistor Laurențiu PSD
188. Niță Emil PSD
189. Nosa Iuliu PSD
190. Oros Nechita-Adrian PNL
191. Palașcă Viorel PNL
192. Palăr Ionel PNL
193. Paleologu Theodor -
194. Pambuccian Varujan Minoritati
195. Pardău Dumitru PNL
196. Peia Ninel PSD
197. Petrea Dorin Silviu PSD
198. Petric Octavian PSD
199. Pistru Eusebiu-Manea PDL
200. Pocora Cristina-Ancuța PNL
201. Popeangă Vasile PSD
202. Popescu Dumitru-Iulian PSD
203. Popoviciu Alin Augustin Florin PDL
204. Potor Călin PSD
205. Răducanu Ion PSD
206. Rădulescu Constantin PSD
207. Rățoi Neculai PSD
208. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
209. Reuer Elena-Ramona PNL
210. Rizea Cristian PSD
211. Roman Cristian-Constantin PDL
212. Roman Gheorghe PSD
213. Roman Petre PNL
214. Roman Victor PSD
215. Roșca Lucreția PSD
216. Roșca Mircea PNL
217. Sava Andrei-Valentin PSD
218. Săpunaru Nini PNL
219. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
220. Scarlat George PNL
221. Scutaru Adrian George PNL
222. Secară Florin Mihail -
223. Seres Dénes UDMR
224. Silaghi Ovidiu Ioan PSD
225. Simionescu Adrian Constantin PSD
226. Smarandache Miron Alexandru PSD
227. Solomon Adrian PSD
228. Stan Ioan PSD
229. Stanciu Anghel PSD
230. Stanciu Zisu PSD
231. Stănescu Alexandru PSD
232. Stoica Mihaela -
233. Stragea Sorin Constantin PSD
234. Suciu Vasile-Daniel PSD
235. Surugiu Iulian-Radu PNL
236. Szabó Ödön UDMR
237. Șcheau Ion PSD
238. Șimon Gheorghe PSD
239. Șova Lucian PSD
240. Ștefan Viorel PSD
241. Ștefănescu Elena Cătălina PSD
242. Tabugan Ion PSD
243. Tămâian Ioan PNL
244. Tănase Răzvan-Ionuț PSD
245. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
246. Tătaru Florin-Cristian PSD
247. Tiuch Cătălin PSD
248. Tîlvăr Angel PSD
249. Tocuț Dan-Laurențiu PNL
250. Tomac Eugen -
251. Traicu Rodin PSD
252. Tudorache Daniel PSD
253. Tudorie Violeta PSD
254. Turcan Raluca PDL
255. Țigăeru Roșca Laurențiu PNL
256. Țîmpău Radu Bogdan PNL
257. Udrea Elena Gabriela -
258. Udriște Gheorghe PDL
259. Uricec Eugen Constantin PSD
260. Vainer Aurel Minoritati
261. Varga Lucia-Ana PNL
262. Varga Vasile PNL
263. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD
264. Vladu Iulian PDL
265. Vlase Petru Gabriel PSD
266. Vlădoiu Aurel PSD
267. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
268. Voicu Mihai Alexandru PNL
269. Vreme Valerian -
270. Vulpescu Ioan PSD
271. Weber Mihai PSD
272. Zaharcu Neviser PSD
273. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
274. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
275. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 25 mai 2020, 21:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro