Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 23.06.2014 > 17:55 Versiunea pentru printare
Luni, 23 iunie 2014, ora 17:55

Subiect vot: Pl 528/2013 ama.2
PL 528/2013 privind exonerarea de la plată a unor sume de către personalul plătit din fonduri publice
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:116 58 15 12 8 11 6 4 2
- voturi pentru (DA):35 2 2 12 1 11 5 - 2
- voturi împotrivă (NU):81 56 13 - 7 - 1 4 -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andea Petru PSD NU
2. Antal István UDMR DA
3. Arsene Ionel PSD NU
4. Avram Constantin ALDE NU
5. Avram Marian PSD NU
6. Axente Ioan PSD NU
7. Balan Ioan PDL DA
8. Bălan Ion PSD NU
9. Birchall Ana PSD NU
10. Bîrsășteanu Florică PSD NU
11. Blănariu Valentin ND NU
12. Bogdănici Camelia-Margareta - DA
13. Boghicevici Claudia PDL DA
14. Bónis István UDMR DA
15. Canacheu Costică PDL DA
16. Călin Ion PSD NU
17. Căprar Dorel-Gheorghe PSD NU
18. Cherecheș Florica PNL NU
19. Ciolacu Ion-Marcel PSD NU
20. Covaci Dorel PSD NU
21. Cristea Victor PSD NU
22. Cristian Horia PNL DA
23. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
24. Dalca Ștefan-Petru ND NU
25. Deaconu Mihai ND NU
26. Delureanu Virgil PSD NU
27. Diaconu Adrian-Nicolae PSD NU
28. Dima Toader PSD NU
29. Dobre Mircea-Titus PSD NU
30. Dobre Victor Paul PNL NU
31. Donțu Mihai-Aurel PNL NU
32. Dragomir Maria ND NU
33. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE NU
34. Eparu Ion PSD NU
35. Erdei Dolóczki István UDMR DA
36. Fejér László-Ődőn UDMR DA
37. Frăticiu Gheorghe PSD DA
38. Galan Constantin PNL NU
39. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
40. Gheorghe Tinel PDL DA
41. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
42. Grecea Maria PNL NU
43. Gudu Vasile PDL DA
44. Gust Băloșin Florentin PSD NU
45. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
46. Hărău Eleonora-Carmen PNL NU
47. Horga Vasile PNL NU
48. Iacoban Sorin-Avram PSD NU
49. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
50. Iane Ovidiu-Cristian PSD NU
51. Ibram Iusein Minoritati NU
52. Intotero Natalia-Elena PSD NU
53. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
54. Kereskényi Gábor UDMR DA
55. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
56. Marcoci Vlad PSD NU
57. Marica Petru-Sorin PSD NU
58. Marin Gheorghe PSD NU
59. Marin Laura PSD NU
60. Markó Attila-Gabor UDMR DA
61. Martin Eduard-Stelian PSD NU
62. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
63. Măduța Flavius-Luigi PSD NU
64. Melinte Ion PSD NU
65. Mihai Aurelian - DA
66. Mincă Liliana ND NU
67. Mitrea Manuela PSD NU
68. Mitrea Miron Tudor PSD NU
69. Mocioi Niculina ND DA
70. Moldovan Ioan ALDE NU
71. Muntean Mircia PSD NU
72. Munteanu Ioan PSD NU
73. Nassar Rodica PSD NU
74. Neacșu Marian PSD NU
75. Negruț Cornelia ALDE NU
76. Nichita Cristina PSD NU
77. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL NU
78. Niculescu Dumitru ND NU
79. Nistor Laurențiu PSD NU
80. Niță Emil PSD NU
81. Oajdea Daniel Vasile ND NU
82. Pambuccian Varujan Minoritati DA
83. Paul Maria-Andreea PDL DA
84. Pâslaru Florin-Costin PSD NU
85. Petric Octavian PSD NU
86. Popeangă Vasile PSD NU
87. Rădulescu Romeo PDL DA
88. Rățoi Neculai PSD NU
89. Roman Cristian-Constantin PDL DA
90. Roman Gheorghe PSD DA
91. Roman Petre PNL NU
92. Roșca Lucreția PSD NU
93. Rusu Valentin PNL NU
94. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL DA
95. Scarlat George PNL NU
96. Seres Dénes UDMR DA
97. Silaghi Ovidiu Ioan PSD NU
98. Smarandache Miron Alexandru PSD NU
99. Solomon Adrian PSD NU
100. Stativă Irinel Ioan PSD NU
101. Stănescu Alexandru PSD NU
102. Szabó Ödön UDMR DA
103. Șova Lucian PSD NU
104. Ștefan Viorel PSD NU
105. Tătaru Florin-Cristian PSD NU
106. Tiuch Cătălin PSD NU
107. Tudorache Daniel PSD NU
108. Tudorie Violeta PSD NU
109. Țigăeru Roșca Laurențiu PNL NU
110. Urcan Ionaș-Florin PDL DA
111. Varga Vasile PNL NU
112. Vlădoiu Aurel PSD NU
113. Vulpescu Ioan PSD NU
114. Zgonea Valeriu Ștefan PSD NU
115. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
116. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 25 mai 2020, 21:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro