Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 02.07.2014 > 13:44 Versiunea pentru printare
Miercuri, 2 iulie 2014, ora 13:44

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:271 134 64 18 10 11 15 7 12

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Ioan PSD
2. Adam Luminița-Pachel PSD
3. Adăscăliței Constantin PSD
4. Alexe Costel PNL
5. Almăjanu Marin PNL
6. Amet Varol Minoritati
7. Andronache Gabriel PNL
8. Antal István UDMR
9. Anton Marin -
10. Anușca Roxana-Florentina PNL
11. Ardeleanu Sanda-Maria PDL
12. Arsene Ionel PSD
13. Avram Marian PSD
14. Axente Ioan PSD
15. Balan Ioan PDL
16. Baltă Mihai PSD
17. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
18. Bălan Ion PSD
19. Bănicioiu Nicolae PSD
20. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
21. Bejinariu Eugen PSD
22. Berci Vasile PNL
23. Birchall Ana PSD
24. Bîrsășteanu Florică PSD
25. Blăjuț Viorel-Ionel -
26. Blănariu Valentin ND
27. Boboc Valentin Gabriel PSD
28. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
29. Boghicevici Claudia PDL
30. Bordeianu Dan PNL
31. Bucur Constantin-Alin PSD
32. Bucura-Oprescu Simona PSD
33. Budurescu Daniel-Stamate PNL
34. Buican Cristian PNL
35. Buicu Corneliu-Florin PSD
36. Burlacu Ștefan ND
37. Calimente Mihăiță PNL
38. Caloianu Mario-Ernest PSD
39. Canacheu Costică PDL
40. Cazan Mircea-Vasile PNL
41. Călin Ion PSD
42. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
43. Cernea Remus-Florinel -
44. Chebac Eugen PSD
45. Cherecheș Florica PNL
46. Chiriță Dumitru PSD
47. Chirvăsuță Laurențiu PSD
48. Chițoiu Daniel PNL
49. Ciocan Dan PSD
50. Ciofu Tamara-Dorina PSD
51. Ciolacu Ion-Marcel PSD
52. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL
53. Ciurariu Florin PNL
54. Cocei Erland PNL
55. Codîrlă Liviu PSD
56. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD
57. Costin Gheorghe PNL
58. Covaci Dorel PSD
59. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
60. Crăciunescu Grigore PNL
61. Cristea Aurelia PSD
62. Cristian Horia PNL
63. Cseke Attila-Zoltán UDMR
64. Culețu Dănuț PDL
65. Cupă Ion PNL
66. Cupșa Ioan PNL
67. Daea Petre PSD
68. Dalca Ștefan-Petru ND
69. Deaconu Mihai ND
70. Delureanu Virgil PSD
71. Diaconu Adrian-Nicolae PSD
72. Dima Toader PSD
73. Diniță Ion ALDE
74. Doboș Anton PNL
75. Dobre Mircea-Titus PSD
76. Dobrinescu Traian PNL
77. Dolha Mircea PNL
78. Dolha Nechita-Stelian PNL
79. Dolineaschi Andrei PSD
80. Donțu Mihai-Aurel PNL
81. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
82. Dragomir Gheorghe PNL
83. Dragomir Viorel Marian PSD
84. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
85. Drăghici Sonia-Maria PSD
86. Dumbrăvanu Paul PNL
87. Dumitrache Ileana Cristina PSD
88. Dumitru Georgică ALDE
89. Dumitru Ioana-Jenica ND
90. Dușa Mircea PSD
91. Enache Marian PSD
92. Enea Constantin-Cosmin PSD
93. Eparu Ion PSD
94. Erdei Dolóczki István UDMR
95. Firczak Gheorghe Minoritati
96. Florea Damian ALDE
97. Fonta Nuțu PSD
98. Frăticiu Gheorghe PSD
99. Galan Constantin PNL
100. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
101. Găină Mihăiță PSD
102. Gerea Andrei Dominic PNL
103. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
104. Ghiveciu Marian PSD
105. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
106. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
107. Grecea Maria PNL
108. Gudu Vasile PDL
109. Gunia Dragoș-Ionel -
110. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
111. Harbuz Liviu PSD
112. Hărău Eleonora-Carmen PNL
113. Holban Titi PSD
114. Horga Vasile PNL
115. Hrebenciuc Viorel PSD
116. Hulea Ioan PSD
117. Iacoban Sorin-Avram PSD
118. Ialomițianu Gheorghe PDL
119. Iancu Iulian PSD
120. Iane Daniel PNL
121. Iane Ovidiu-Cristian PSD
122. Ibram Iusein Minoritati
123. Ignat Miron Minoritati
124. Intotero Natalia-Elena PSD
125. Ionescu George PDL
126. Iordache Florin PSD
127. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
128. Itu Cornel PSD
129. Khraibani Camelia PSD
130. Korodi Attila UDMR
131. Laza-Matiuța Liviu PDL
132. Manda Iulian Claudiu PSD
133. Manolescu Oana Minoritati
134. Marcu Nicu PNL
135. Marcu Viorica PNL
136. Marian Ion Cristinel ND
137. Marica Petru-Sorin PSD
138. Marin Gheorghe PSD
139. Marin Laura PSD
140. Markó Attila-Gabor UDMR
141. Marocico Ion Minoritati
142. Martin Eduard-Stelian PSD
143. Márton Árpád-Francisc UDMR
144. Máté András-Levente UDMR
145. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
146. Militaru Lucian PDL
147. Mincă Liliana ND
148. Mircovici Niculae Minoritati
149. Mitrea Manuela PSD
150. Mitrea Miron Tudor PSD
151. Mîrza Gavril PSD
152. Mocanu Adrian PSD
153. Mocioalcă Ion PSD
154. Mocioi Niculina -
155. Moisii Constantin PSD
156. Moldovan Ioan ALDE
157. Moldovan Iosif UDMR
158. Molnar Zsolt UDMR
159. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
160. Munteanu Ioan PSD
161. Neacșu Marian PSD
162. Necula Cosmin PSD
163. Nichita Cristina PSD
164. Nicoară Romeo Florin PNL
165. Nicolae Florian PSD
166. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
167. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL
168. Nicolicea Eugen PSD
169. Niculae Aurel -
170. Niculescu Dumitru ND
171. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
172. Nistor Laurențiu PSD
173. Nistor Marioara PSD
174. Niță Constantin PSD
175. Niță Emil PSD
176. Nosa Iuliu PSD
177. Oajdea Daniel Vasile ND
178. Ochi Ion PSD
179. Oltean Ioan PDL
180. Orban Ludovic PNL
181. Oros Nechita-Adrian PNL
182. Palăr Ionel PNL
183. Paleologu Theodor -
184. Pambuccian Varujan Minoritati
185. Pană Adriana-Doina PSD
186. Pardău Dumitru PNL
187. Păun Nicolae Minoritati
188. Pârgaru Ion PNL
189. Pâslaru Florin-Costin PSD
190. Petrea Dorin Silviu PSD
191. Petric Octavian PSD
192. Plumb Rovana PSD
193. Pocora Cristina-Ancuța PNL
194. Ponta Victor-Viorel PSD
195. Pop Georgian PSD
196. Popeangă Vasile PSD
197. Popescu Dan-Cristian PDL
198. Popescu Dumitru-Iulian PSD
199. Potor Călin PSD
200. Pușcaș Iacob PSD
201. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE
202. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
203. Rădulescu Constantin PSD
204. Rădulescu Romeo PDL
205. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
206. Rizea Cristian PSD
207. Roman Cristian-Constantin PDL
208. Roman Gheorghe PSD
209. Roman Ioan Sorin PSD
210. Roșca Lucreția PSD
211. Roșca Mircea PNL
212. Rotaru Răzvan ALDE
213. Săpunaru Nini PNL
214. Scarlat George PNL
215. Scutaru Adrian George PNL
216. Secară Florin Mihail -
217. Sefer Cristian-George ND
218. Seres Dénes UDMR
219. Silaghi Ovidiu Ioan PSD
220. Smarandache Miron Alexandru PSD
221. Solomon Adrian PSD
222. Stan Ioan PSD
223. Stan Ion PSD
224. Stanciu Zisu PSD
225. Stancu Ionel Minoritati
226. Stativă Irinel Ioan PSD
227. Stănescu Alexandru PSD
228. Steriu Valeriu-Andrei PSD
229. Stoica Mihaela -
230. Stragea Sorin Constantin PSD
231. Stroe Ionuț-Marian PNL
232. Sturzu Mihai-Răzvan PSD
233. Suciu Vasile-Daniel PSD
234. Surugiu Iulian-Radu PNL
235. Szabó Ödön UDMR
236. Șimon Gheorghe PSD
237. Șoptică Costel PNL
238. Șova Lucian PSD
239. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
240. Tararache Mihai -
241. Tănase Răzvan-Ionuț PSD
242. Tătaru Florin-Cristian PSD
243. Teju Sorin PNL
244. Teodorescu Cătălin-Florin PDL
245. Tiuch Cătălin PSD
246. Tîlvăr Angel PSD
247. Toader Mircea-Nicu PDL
248. Tocuț Dan-Laurențiu PNL
249. Tomac Eugen -
250. Traicu Rodin PSD
251. Tudorie Violeta PSD
252. Tudose Mihai PSD
253. Țigăeru Roșca Laurențiu PNL
254. Țîmpău Radu Bogdan PNL
255. Udriște Gheorghe PDL
256. Uricec Eugen Constantin PSD
257. Ursărescu Dorinel PNL
258. Varga Lucia-Ana PNL
259. Varga Vasile PNL
260. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD
261. Vladu Iulian PDL
262. Vlase Petru Gabriel PSD
263. Vlădoiu Aurel PSD
264. Vreme Valerian -
265. Vulpescu Ioan PSD
266. Weber Mihai PSD
267. Zaharcu Neviser PSD
268. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
269. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
270. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
271. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 26 mai 2020, 14:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro