Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 02.07.2014 > 12:20 Versiunea pentru printare
Miercuri, 2 iulie 2014, ora 12:20

Subiect vot: Aprobare program de lucru.
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:218 117 47 17 9 5 11 1 11
- voturi pentru (DA):217 116 47 17 9 5 11 1 11
- voturi împotrivă (NU):1 1 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Adam Luminița-Pachel PSD DA
3. Adăscăliței Constantin PSD DA
4. Alexe Costel PNL DA
5. Amet Varol Minoritati DA
6. Anastase Roberta Alma PDL DA
7. Andronache Gabriel PNL DA
8. Anghel Gabriela-Lola ND DA
9. Anușca Roxana-Florentina PNL DA
10. Ardeleanu Sanda-Maria PDL DA
11. Arsene Ionel PSD DA
12. Avram Marian PSD NU
13. Axente Ioan PSD DA
14. Balan Ioan PDL DA
15. Baltă Mihai PSD DA
16. Bălan Ion PSD DA
17. Berci Vasile PNL DA
18. Birchall Ana PSD DA
19. Bîrsășteanu Florică PSD DA
20. Blăjuț Viorel-Ionel - DA
21. Blănariu Valentin ND DA
22. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
23. Boghicevici Claudia PDL DA
24. Bucur Constantin-Alin PSD DA
25. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
26. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
27. Buican Cristian PNL DA
28. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
29. Calimente Mihăiță PNL DA
30. Caloianu Mario-Ernest PSD DA
31. Călin Ion PSD DA
32. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
33. Chebac Eugen PSD DA
34. Cherecheș Florica PNL DA
35. Chiriță Dumitru PSD DA
36. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
37. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
38. Chițoiu Daniel PNL DA
39. Ciocan Dan PSD DA
40. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
41. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
42. Ciurariu Florin PNL DA
43. Cocei Erland PNL DA
44. Codîrlă Liviu PSD DA
45. Costin Gheorghe PNL DA
46. Covaci Dorel PSD DA
47. Cristea Aurelia PSD DA
48. Cristian Horia PNL DA
49. Culețu Dănuț PDL DA
50. Cupă Ion PNL DA
51. Daea Petre PSD DA
52. Dalca Ștefan-Petru ND DA
53. Deaconu Mihai ND DA
54. Delureanu Virgil PSD DA
55. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
56. Dima Toader PSD DA
57. Dobre Mircea-Titus PSD DA
58. Dobrinescu Traian PNL DA
59. Dolha Mircea PNL DA
60. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
61. Dolineaschi Andrei PSD DA
62. Dragnea Nicolae-Liviu PSD DA
63. Dragomir Gheorghe PNL DA
64. Dragomir Maria ND DA
65. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
66. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
67. Dumbrăvanu Paul PNL DA
68. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
69. Dumitru Ioana-Jenica ND DA
70. Dușa Mircea PSD DA
71. Enache Marian PSD DA
72. Enea Constantin-Cosmin PSD DA
73. Eparu Ion PSD DA
74. Florea Daniel PSD DA
75. Frăticiu Gheorghe PSD DA
76. Galan Constantin PNL DA
77. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
78. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
79. Găină Mihăiță PSD DA
80. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
81. Ghiveciu Marian PSD DA
82. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
83. Grecea Maria PNL DA
84. Gudu Vasile PDL DA
85. Gunia Dragoș-Ionel - DA
86. Guran Virgil PNL DA
87. Holban Titi PSD DA
88. Horga Vasile PNL DA
89. Hrebenciuc Viorel PSD DA
90. Hulea Ioan PSD DA
91. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
92. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
93. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
94. Ibram Iusein Minoritati DA
95. Ignat Miron Minoritati DA
96. Intotero Natalia-Elena PSD DA
97. Ionescu George PDL DA
98. Iordache Florin PSD DA
99. Itu Cornel PSD DA
100. Khraibani Camelia PSD DA
101. Korodi Attila UDMR DA
102. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
103. Manda Iulian Claudiu PSD DA
104. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
105. Manolescu Oana Minoritati DA
106. Marica Petru-Sorin PSD DA
107. Marin Gheorghe PSD DA
108. Marin Laura PSD DA
109. Marocico Ion Minoritati DA
110. Martin Eduard-Stelian PSD DA
111. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
112. Máté András-Levente UDMR DA
113. Mihai Aurelian - DA
114. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD DA
115. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
116. Militaru Lucian PDL DA
117. Mincă Liliana ND DA
118. Mircovici Niculae Minoritati DA
119. Mitrea Miron Tudor PSD DA
120. Mîrza Gavril PSD DA
121. Mocanu Adrian PSD DA
122. Mocanu Vasile PSD DA
123. Mocioi Niculina - DA
124. Moisii Constantin PSD DA
125. Moldovan Iosif UDMR DA
126. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
127. Munteanu Ioan PSD DA
128. Neacșu Marian PSD DA
129. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
130. Nichita Cristina PSD DA
131. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
132. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
133. Niculae Aurel - DA
134. Niculescu Dumitru ND DA
135. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
136. Nistor Gheorghe-Vlad PNL DA
137. Nistor Laurențiu PSD DA
138. Nistor Marioara PSD DA
139. Niță Constantin PSD DA
140. Niță Emil PSD DA
141. Nosa Iuliu PSD DA
142. Ochi Ion PSD DA
143. Oltean Ioan PDL DA
144. Oros Nechita-Adrian PNL DA
145. Paleologu Theodor - DA
146. Pambuccian Varujan Minoritati DA
147. Pană Adriana-Doina PSD DA
148. Pardău Dumitru PNL DA
149. Pârgaru Ion PNL DA
150. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
151. Peia Ninel PSD DA
152. Petric Octavian PSD DA
153. Plumb Rovana PSD DA
154. Ponta Victor-Viorel PSD DA
155. Pop Georgian PSD DA
156. Popa Octavian-Marius PNL DA
157. Popeangă Vasile PSD DA
158. Popescu Dan-Cristian PDL DA
159. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
160. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE DA
161. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
162. Rădulescu Constantin PSD DA
163. Rățoi Neculai PSD DA
164. Roman Gheorghe PSD DA
165. Roșca Lucreția PSD DA
166. Săpunaru Nini PNL DA
167. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PDL DA
168. Scutaru Adrian George PNL DA
169. Secară Florin Mihail - DA
170. Sefer Cristian-George ND DA
171. Seres Dénes UDMR DA
172. Silaghi Ovidiu Ioan PSD DA
173. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
174. Stan Ioan PSD DA
175. Stanciu Anghel PSD DA
176. Stanciu Zisu PSD DA
177. Stancu Ionel Minoritati DA
178. Stativă Irinel Ioan PSD DA
179. Stănescu Alexandru PSD DA
180. Stănișoară Mihai PNL DA
181. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
182. Stoica Mihaela - DA
183. Stragea Sorin Constantin PSD DA
184. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
185. Stroe Radu PNL DA
186. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
187. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
188. Șimon Gheorghe PSD DA
189. Șoptică Costel PNL DA
190. Șova Lucian PSD DA
191. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
192. Tănase Răzvan-Ionuț PSD DA
193. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
194. Teodorescu Cătălin-Florin PDL DA
195. Teodorescu Ioan Viorel PNL DA
196. Tîlvăr Angel PSD DA
197. Toader Mircea-Nicu PDL DA
198. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
199. Tomac Eugen - DA
200. Traicu Rodin PSD DA
201. Tudorache Daniel PSD DA
202. Tudorie Violeta PSD DA
203. Tudose Mihai PSD DA
204. Udrea Elena Gabriela - DA
205. Udriște Gheorghe PDL DA
206. Uricec Eugen Constantin PSD DA
207. Ursărescu Dorinel PNL DA
208. Varga Lucia-Ana PNL DA
209. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
210. Vladu Iulian PDL DA
211. Vreme Valerian - DA
212. Vulpescu Ioan PSD DA
213. Weber Mihai PSD DA
214. Zaharcu Neviser PSD DA
215. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
216. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
217. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
218. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 25 mai 2020, 21:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro