Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 16.09.2014 > 16:53 Versiunea pentru printare
Marți, 16 septembrie 2014, ora 16:53

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 75/2014 privind exercitarea profesiei de bonă
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:138 73 19 9 6 10 7 9 5
- voturi pentru (DA):137 73 18 9 6 10 7 9 5
- voturi împotrivă (NU):1 - 1 - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Amet Varol Minoritati DA
3. Arsene Ionel PSD DA
4. Axente Ioan PSD DA
5. Babuș Radu PSD DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Benga Ioan PSD DA
8. Birchall Ana PSD DA
9. Bîrsășteanu Florică PSD DA
10. Bode Lucian Nicolae PDL DA
11. Bónis István UDMR DA
12. Bucur Constantin-Alin PSD DA
13. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
14. Budurescu Daniel-Stamate PNL NU
15. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
16. Burlacu Ștefan ND DA
17. Canacheu Costică PDL DA
18. Călin Ion PSD DA
19. Cernea Remus-Florinel - DA
20. Cherecheș Florica PNL DA
21. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
22. Ciobanu Gheorghe PSD DA
23. Ciobanu Liliana ND DA
24. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
25. Ciurariu Florin PNL DA
26. Comșa Cornel-George - DA
27. Cristea Victor PSD DA
28. Cristian Horia PNL DA
29. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
30. Cupă Ion ALDE DA
31. Daea Petre PSD DA
32. Dascălu Constantin PDL DA
33. Deaconu Mihai ND DA
34. Delureanu Virgil PSD DA
35. Dima Toader PSD DA
36. Diniță Ion ALDE DA
37. Dîrzu Ioan PSD DA
38. Doboș Anton PNL DA
39. Dobre Mircea-Titus PSD DA
40. Dragomir Gheorghe PNL DA
41. Dragomir Maria ND DA
42. Dragomir Viorel Marian PSD DA
43. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
44. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
45. Eparu Ion PSD DA
46. Erdei Dolóczki István UDMR DA
47. Fejér László-Ődőn UDMR DA
48. Fonta Nuțu PSD DA
49. Frăticiu Gheorghe PSD DA
50. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
51. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
52. Gheorghe Florin PSD DA
53. Gheorghe Tinel PDL DA
54. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
55. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
56. Grama Horia PSD DA
57. Grecea Maria PNL DA
58. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
59. Gudu Vasile PDL DA
60. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
61. Horga Vasile PNL DA
62. Hrebenciuc Viorel PSD DA
63. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
64. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
65. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
66. Ionescu Aurelian ALDE DA
67. Iordache Florin PSD DA
68. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
69. Itu Cornel PSD DA
70. Kereskényi Gábor UDMR DA
71. Lubanovici Mircea PDL DA
72. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
73. Marcoci Vlad PSD DA
74. Marcu Nicu ALDE DA
75. Marcu Viorica PNL DA
76. Marian Ion Cristinel ND DA
77. Marica Petru-Sorin PSD DA
78. Marin Gheorghe PSD DA
79. Marin Laura PSD DA
80. Markó Attila-Gabor UDMR DA
81. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
82. Máté András-Levente UDMR DA
83. Mihai Aurelian - DA
84. Mihăilă Ioan PSD DA
85. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
86. Mincă Liliana ND DA
87. Mircovici Niculae Minoritati DA
88. Mitrea Miron Tudor PSD DA
89. Mocioi Niculina PDL DA
90. Moldovan Ioan ALDE DA
91. Molnar Zsolt UDMR DA
92. Munteanu Ioan PSD DA
93. Nassar Rodica PSD DA
94. Neacșu Marian PSD DA
95. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
96. Nichita Cristina PSD DA
97. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
98. Nistor Laurențiu PSD DA
99. Nistor Marioara PSD DA
100. Niță Emil PSD DA
101. Nosa Iuliu PSD DA
102. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
103. Petric Octavian PSD DA
104. Răducanu Ion PSD DA
105. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
106. Rățoi Neculai PSD DA
107. Resmeriță Cornel-Cristian PSD DA
108. Roman Cristian-Constantin PDL DA
109. Roșca Lucreția PSD DA
110. Rotaru Răzvan - DA
111. Scarlat George PNL DA
112. Scutaru Adrian George PNL DA
113. Secară Florin Mihail PSD DA
114. Seres Dénes UDMR DA
115. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE DA
116. Simionescu Adrian Constantin PSD DA
117. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
118. Solomon Adrian PSD DA
119. Stancu Ionel Minoritati DA
120. Stănescu Alexandru PSD DA
121. Stragea Sorin Constantin PSD DA
122. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
123. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
124. Șimon Gheorghe PSD DA
125. Șoptică Costel PNL DA
126. Tararache Mihai - DA
127. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
128. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
129. Teodorescu Ioan Viorel PSD DA
130. Tiuch Cătălin PSD DA
131. Tîlvăr Angel PSD DA
132. Tudose Mihai PSD DA
133. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD DA
134. Vainer Aurel Minoritati DA
135. Varga Lucia-Ana PNL DA
136. Vlădoiu Aurel PSD DA
137. Weber Mihai PSD DA
138. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 25 mai 2020, 21:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro