Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 16.09.2014 > 16:58 Versiunea pentru printare
Marți, 16 septembrie 2014, ora 16:58

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 456/2013 privind modificarea și completarea Ordonanței Guvernului nr.37/2005 privind recunoașterea și funcționarea grupurilor de producători, pentru comercializarea produselor agricole și silvice
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:130 65 17 8 7 12 8 8 5
- voturi pentru (DA):127 63 17 8 7 11 8 8 5
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - 1 - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:2 2 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Amet Varol Minoritati DA
3. Antal István UDMR DA
4. Avram Marian PSD DA
5. Axente Ioan PSD DA
6. Babuș Radu PSD DA
7. Baltă Mihai PSD DA
8. Benga Ioan PSD DA
9. Birchall Ana PSD DA
10. Bîrsășteanu Florică PSD DA
11. Bode Lucian Nicolae PDL DA
12. Bónis István UDMR DA
13. Bucur Constantin-Alin PSD DA
14. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
15. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
16. Burlacu Ștefan ND DA
17. Călin Ion PSD DA
18. Cernea Remus-Florinel - DA
19. Cherecheș Florica PNL DA
20. Chiriță Dumitru PSD DA
21. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
22. Ciobanu Gheorghe PSD DA
23. Ciobanu Liliana ND DA
24. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
25. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
26. Comșa Cornel-George - DA
27. Cristea Victor PSD DA
28. Cristian Horia PNL DA
29. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
30. Daea Petre PSD DA
31. Dalca Ștefan-Petru ND DA
32. Dascălu Constantin PDL DA
33. Deaconu Mihai ND DA
34. Delureanu Virgil PSD DA
35. Diniță Ion ALDE DA
36. Dîrzu Ioan PSD DA
37. Doboș Anton PNL DA
38. Dobre Mircea-Titus PSD DA
39. Dobrinescu Traian PNL DA
40. Dragomir Gheorghe PNL DA
41. Dragomir Maria ND DA
42. Dragomir Viorel Marian PSD DA
43. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
44. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
45. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
46. Eparu Ion PSD DA
47. Erdei Dolóczki István UDMR DA
48. Fejér László-Ődőn UDMR NU
49. Fonta Nuțu PSD DA
50. Frăticiu Gheorghe PSD -
51. Galan Constantin ALDE DA
52. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
53. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
54. Gheorghe Florin PSD DA
55. Gheorghe Tinel PDL DA
56. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
57. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
58. Grama Horia PSD DA
59. Grecea Maria PNL DA
60. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
61. Gudu Vasile PDL DA
62. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
63. Horga Vasile PNL DA
64. Hrebenciuc Viorel PSD DA
65. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
66. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
67. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
68. Ionescu Aurelian ALDE DA
69. Iordache Florin PSD DA
70. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
71. Itu Cornel PSD DA
72. Kereskényi Gábor UDMR DA
73. Lubanovici Mircea PDL DA
74. Marcoci Vlad PSD DA
75. Marcu Viorica PNL DA
76. Marian Ion Cristinel ND DA
77. Marin Gheorghe PSD -
78. Markó Attila-Gabor UDMR DA
79. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
80. Máté András-Levente UDMR DA
81. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
82. Mihai Aurelian - DA
83. Mihăilă Ioan PSD DA
84. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
85. Mincă Liliana ND DA
86. Mircovici Niculae Minoritati DA
87. Mocioi Niculina PDL DA
88. Moldovan Ioan ALDE DA
89. Moldovan Iosif UDMR DA
90. Molnar Zsolt UDMR DA
91. Munteanu Ioan PSD DA
92. Nassar Rodica PSD DA
93. Neacșu Marian PSD DA
94. Negruț Clement - DA
95. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
96. Nistor Laurențiu PSD DA
97. Nistor Marioara PSD DA
98. Niță Emil PSD DA
99. Nosa Iuliu PSD DA
100. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
101. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE DA
102. Răducanu Ion PSD DA
103. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
104. Rățoi Neculai PSD DA
105. Roman Cristian-Constantin PDL DA
106. Roșca Lucreția PSD DA
107. Rotaru Răzvan - DA
108. Scarlat George PNL DA
109. Scutaru Adrian George PNL DA
110. Secară Florin Mihail PSD DA
111. Seres Dénes UDMR DA
112. Simionescu Adrian Constantin PSD DA
113. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
114. Solomon Adrian PSD DA
115. Stancu Ionel Minoritati DA
116. Stativă Irinel Ioan PSD DA
117. Stănescu Alexandru PSD DA
118. Stragea Sorin Constantin PSD DA
119. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
120. Șimon Gheorghe PSD DA
121. Șoptică Costel PNL DA
122. Ștefan Viorel PSD DA
123. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
124. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
125. Tiuch Cătălin PSD DA
126. Tîlvăr Angel PSD DA
127. Vainer Aurel Minoritati DA
128. Varga Lucia-Ana PNL DA
129. Weber Mihai PSD DA
130. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 25 mai 2020, 21:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro