Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2014 > 11:46 Versiunea pentru printare
Marți, 30 septembrie 2014, ora 11:46

Poziție pe
ordinea de zi:
26
Subiect vot: Propunerea domnului Zisopol
PL 434/2014 pentru modificarea și completarea Legii nr. 227/2006 privind prevenirea și combaterea dopajului în sport precum și pentru modificarea Legii nr. 104/2008 privind prevenirea și combaterea producerii și traficului ilicit de substanțe dopante cu grad mare de risc
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:114 52 24 9 2 8 7 9 3
- voturi pentru (DA):112 52 23 9 2 8 7 8 3
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - - - 1 -
- abțineri:1 - 1 - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL Abținere
2. Anton Marin - DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Axente Ioan PSD DA
5. Baltă Mihai PSD DA
6. Bălan Ion PSD DA
7. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
8. Benga Ioan PSD DA
9. Birchall Ana PSD DA
10. Bîrsășteanu Florică PSD DA
11. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
12. Bogdănici Camelia-Margareta - DA
13. Boghicevici Claudia PDL DA
14. Bónis István UDMR DA
15. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
16. Calimente Mihăiță PNL DA
17. Canacheu Costică PDL DA
18. Călin Ion PSD DA
19. Cernea Remus-Florinel - DA
20. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
21. Ciobanu Gheorghe PSD DA
22. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
23. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
24. Ciuhodaru Tudor ND DA
25. Cocei Erland PNL DA
26. Costin Gheorghe PNL DA
27. Crăciunescu Grigore PNL DA
28. Cristea Victor PSD DA
29. Cristian Horia PNL DA
30. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
31. Cupă Ion ALDE DA
32. Daea Petre PSD DA
33. Dascălu Constantin PDL DA
34. Delureanu Virgil PSD DA
35. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
36. Dima Toader PSD DA
37. Doboș Anton PNL DA
38. Dobre Victor Paul PNL DA
39. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
40. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
41. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
42. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
43. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
44. Eparu Ion PSD DA
45. Erdei Dolóczki István UDMR DA
46. Firczak Gheorghe Minoritati DA
47. Frăticiu Gheorghe PSD DA
48. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
49. Găină Mihăiță PSD DA
50. Gheorghe Tinel PDL DA
51. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
52. Grama Horia PSD DA
53. Grecea Maria PNL DA
54. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
55. Horga Vasile PNL DA
56. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
57. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
58. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
59. Ionescu Aurelian ALDE DA
60. Iordache Florin PSD DA
61. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
62. Itu Cornel PSD DA
63. Kereskényi Gábor UDMR DA
64. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
65. Marin Laura PSD DA
66. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
67. Máté András-Levente UDMR DA
68. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
69. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
70. Mincă Liliana ND DA
71. Mircovici Niculae Minoritati DA
72. Mitrea Manuela PSD DA
73. Mîrza Gavril PSD DA
74. Moldovan Ioan ALDE DA
75. Molnar Zsolt UDMR DA
76. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
77. Neacșu Marian PSD DA
78. Negruț Cornelia ALDE DA
79. Nichita Cristina PSD DA
80. Nicolae Florian PSD DA
81. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
82. Niță Emil PSD DA
83. Nosa Iuliu PSD DA
84. Pârgaru Ion ALDE NU
85. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
86. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
87. Popa Octavian-Marius PNL DA
88. Popoviciu Alin Augustin Florin PDL DA
89. Răducanu Ion PSD DA
90. Reuer Elena-Ramona PNL DA
91. Roman Cristian-Constantin PDL DA
92. Roman Victor PSD DA
93. Rusu Valentin PNL DA
94. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL DA
95. Scarlat George PNL DA
96. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
97. Stan Ion PSD DA
98. Stancu Ionel Minoritati DA
99. Stativă Irinel Ioan PSD DA
100. Stragea Sorin Constantin PSD DA
101. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
102. Szabó Ödön UDMR DA
103. Ștefan Viorel PSD DA
104. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
105. Tănase Răzvan-Ionuț PSD DA
106. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
107. Varga Lucia-Ana PNL DA
108. Varga Vasile PNL DA
109. Vasilică Radu Costin PSD DA
110. Vlase Petru Gabriel PSD DA
111. Vlădoiu Aurel PSD DA
112. Zaharcu Neviser PSD DA
113. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
114. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 15 decembrie 2019, 1:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro