Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.10.2014 > 15:48 Versiunea pentru printare
Luni, 13 octombrie 2014, ora 15:48

Subiect vot: com nr. vot
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:186 88 38 15 7 8 10 13 7
- voturi pentru (DA):184 87 38 14 7 8 10 13 7
- voturi împotrivă (NU):2 1 - 1 - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Almăjanu Marin PNL DA
4. Amet Varol Minoritati DA
5. Andea Petru PSD DA
6. Andronache Gabriel PNL DA
7. Anghel Gabriela-Lola ND DA
8. Avram Marian PSD DA
9. Axente Ioan PSD DA
10. Babuș Radu PSD DA
11. Balan Ioan PDL DA
12. Baltă Mihai PSD DA
13. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
14. Bălan Ion PSD DA
15. Bejinariu Eugen PSD DA
16. Benga Ioan PSD DA
17. Bîrsășteanu Florică PSD DA
18. Bode Lucian Nicolae PDL DA
19. Bogdănici Camelia-Margareta - DA
20. Boghicevici Claudia PDL DA
21. Bónis István UDMR DA
22. Buican Cristian PNL DA
23. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
24. Burlacu Ștefan ND DA
25. Calimente Mihăiță PNL DA
26. Caloianu Mario-Ernest PSD DA
27. Calotă Florică Ică ALDE DA
28. Călin Ion PSD DA
29. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
30. Cherecheș Florica PNL DA
31. Chiriță Dumitru PSD DA
32. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
33. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
34. Ciobanu Gheorghe PSD DA
35. Ciobanu Liliana ND DA
36. Ciocan Dan PSD DA
37. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
38. Cocei Erland PNL DA
39. Codîrlă Liviu PSD DA
40. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD DA
41. Covaci Dorel PSD DA
42. Crăciunescu Grigore PNL DA
43. Cristian Horia PNL DA
44. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
45. Culețu Dănuț PDL DA
46. Cupă Ion ALDE DA
47. Daea Petre PSD DA
48. Dalca Ștefan-Petru ND DA
49. Dascălu Constantin PDL DA
50. Deaconu Mihai ND DA
51. Delureanu Virgil PSD DA
52. Dima Toader PSD DA
53. Dobre Victor Paul PNL DA
54. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
55. Dragomir Gheorghe PNL DA
56. Dragomir Maria ND DA
57. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
58. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
59. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
60. Dumitru Georgică ALDE DA
61. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
62. Dumitru Ovidiu-Ioan - DA
63. Enache Marian PSD DA
64. Erdei Dolóczki István UDMR DA
65. Frăticiu Gheorghe PSD DA
66. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
67. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE DA
68. Găină Mihăiță PSD DA
69. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
70. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
71. Grama Horia PSD DA
72. Grecea Maria PNL DA
73. Gudu Vasile PDL DA
74. Harbuz Liviu PSD DA
75. Hulea Ioan PSD DA
76. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
77. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
78. Iancu Iulian PSD DA
79. Iane Daniel PNL DA
80. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
81. Ibram Iusein Minoritati DA
82. Ignat Miron Minoritati DA
83. Ionescu Aurelian ALDE DA
84. Iordache Florin PSD DA
85. Iriza Scarlat PSD DA
86. Itu Cornel PSD DA
87. Kereskényi Gábor UDMR DA
88. Khraibani Camelia PSD DA
89. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
90. Longher Ghervazen Minoritati DA
91. Lupu Mihai PNL DA
92. Marcu Nicu ALDE DA
93. Marin Gheorghe PSD DA
94. Marin Laura PSD DA
95. Marocico Ion Minoritati DA
96. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
97. Máté András-Levente UDMR DA
98. Mihai Aurelian - DA
99. Mihăilă Ioan PSD DA
100. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
101. Militaru Lucian PDL DA
102. Mincă Liliana ND DA
103. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
104. Mitrea Manuela PSD DA
105. Mitrea Miron Tudor PSD DA
106. Mîrza Gavril PSD DA
107. Mocanu Vasile PSD DA
108. Mocioi Niculina PDL DA
109. Moisii Constantin PSD DA
110. Molnar Zsolt UDMR DA
111. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
112. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
113. Munteanu Ioan PSD DA
114. Murgu Neagu PSD DA
115. Nassar Rodica PSD DA
116. Neacșu Marian PSD DA
117. Negruț Clement - DA
118. Negruț Cornelia ALDE DA
119. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
120. Niculae Aurel PSD DA
121. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
122. Nistor Gheorghe-Vlad PNL DA
123. Ochi Ion PSD DA
124. Palăr Ionel PNL DA
125. Pambuccian Varujan Minoritati DA
126. Paul Maria-Andreea PDL DA
127. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
128. Peia Ninel PSD DA
129. Petrea Dorin Silviu PSD DA
130. Petrescu Petre PSD DA
131. Petric Octavian PSD DA
132. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
133. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
134. Popa Octavian-Marius PNL DA
135. Popeangă Vasile PSD NU
136. Popescu Florin Aurelian - DA
137. Preda Cezar-Florin PDL DA
138. Pușcaș Iacob PSD DA
139. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
140. Răducanu Ion PSD DA
141. Rădulescu Constantin PSD DA
142. Rățoi Neculai PSD DA
143. Rizea Cristian PSD DA
144. Roman Gheorghe PSD DA
145. Roman Petre PNL DA
146. Rotaru Răzvan - DA
147. Săpunaru Nini PNL DA
148. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
149. Scutaru Adrian George PNL DA
150. Secară Florin Mihail PSD DA
151. Simedru Dan Coriolan PNL DA
152. Stanciu Zisu PSD DA
153. Stănescu Alexandru PSD DA
154. Stănișoară Mihai ALDE DA
155. Stoica Mihaela - DA
156. Stragea Sorin Constantin PSD DA
157. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
158. Surdu Raluca PNL DA
159. Szabó Ödön UDMR DA
160. Șimon Gheorghe PSD DA
161. Șoptică Costel PNL DA
162. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
163. Tămâian Ioan PNL DA
164. Tănase Răzvan-Ionuț PSD DA
165. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
166. Teju Sorin ALDE DA
167. Teodorescu Ioan Viorel PSD DA
168. Toader Mircea-Nicu PDL NU
169. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
170. Traicu Rodin PSD DA
171. Tudose Mihai PSD DA
172. Turcan Raluca PDL DA
173. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD DA
174. Urcan Ionaș-Florin PDL DA
175. Vainer Aurel Minoritati DA
176. Vasilică Radu Costin PSD DA
177. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
178. Vlădoiu Aurel PSD DA
179. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
180. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
181. Vulpescu Ioan PSD DA
182. Zaharcu Neviser PSD DA
183. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
184. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
185. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
186. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 23 noiembrie 2019, 4:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro