Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.10.2014 > 17:29 Versiunea pentru printare
Luni, 20 octombrie 2014, ora 17:29

Subiect vot: Procedura de dezbatere a cererii de la nr. crt. 3 din ordinea de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:122 32 43 16 4 7 8 1 11
- voturi pentru (DA):121 31 43 16 4 7 8 1 11
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Baltă Mihai PSD DA
5. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
6. Berci Vasile PNL DA
7. Birchall Ana PSD DA
8. Bîrsășteanu Florică PSD DA
9. Bode Lucian Nicolae PDL DA
10. Bogdănici Camelia-Margareta - DA
11. Buican Cristian PNL DA
12. Calimente Mihăiță PNL DA
13. Canacheu Costică PDL DA
14. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
15. Cernea Remus-Florinel - DA
16. Cherecheș Florica PNL DA
17. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
18. Ciuhodaru Tudor ND DA
19. Ciurariu Florin PNL DA
20. Cocei Erland PNL DA
21. Comșa Cornel-George - DA
22. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD DA
23. Costin Gheorghe PNL DA
24. Covaci Dorel PSD DA
25. Crăciunescu Grigore PNL DA
26. Cristian Horia PNL DA
27. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
28. Cupșa Ioan PNL DA
29. Daea Petre PSD DA
30. Dalca Ștefan-Petru ND DA
31. Dascălu Constantin PDL DA
32. Diaconu Mihai-Bogdan - DA
33. Dima Toader PSD DA
34. Diniță Ion ALDE DA
35. Doboș Anton PNL DA
36. Dobrinescu Traian PNL DA
37. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
38. Dragomir Gheorghe PNL DA
39. Dumitru Ovidiu-Ioan - DA
40. Firczak Gheorghe Minoritati DA
41. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
42. Geantă Florian Daniel - DA
43. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
44. Gheorghe Florin PSD DA
45. Gheorghe Tinel PDL DA
46. Gorghiu Alina-Ștefania PNL DA
47. Grama Horia PSD DA
48. Grecea Maria PNL DA
49. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
50. Gudu Vasile PDL DA
51. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
52. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
53. Horga Vasile PNL DA
54. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
55. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
56. Ignat Miron Minoritati DA
57. Iordache Florin PSD DA
58. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
59. Kerekes Károly UDMR DA
60. Lupu Mihai PNL DA
61. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
62. Marcu Viorica PNL DA
63. Marocico Ion Minoritati DA
64. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
65. Máté András-Levente UDMR DA
66. Mihai Aurelian - DA
67. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD DA
68. Militaru Lucian PDL DA
69. Mincă Liliana ND DA
70. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
71. Mocioi Niculina PDL DA
72. Moldovan Iosif UDMR DA
73. Molnar Zsolt UDMR DA
74. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
75. Neacșu Marian PSD DA
76. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
77. Nicoară Romeo Florin PNL DA
78. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
79. Nicolicea Eugen PSD DA
80. Niculae Aurel PSD DA
81. Niculescu Dumitru ND DA
82. Nistor Marioara PSD DA
83. Ochi Ion PSD DA
84. Oltean Ioan PDL DA
85. Orban Ludovic PNL DA
86. Paleologu Theodor - DA
87. Pambuccian Varujan Minoritati DA
88. Pardău Dumitru PNL DA
89. Petric Octavian PSD DA
90. Pistru Eusebiu-Manea PDL DA
91. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
92. Popa Octavian-Marius PNL DA
93. Popescu Florin Aurelian - DA
94. Potor Călin PSD DA
95. Preda Cezar-Florin PDL DA
96. Pușcaș Iacob PSD DA
97. Roman Cristian-Constantin PDL DA
98. Roșca Mircea PNL DA
99. Rotaru Răzvan - DA
100. Săpunaru Nini PNL DA
101. Scarlat George PNL DA
102. Scutaru Adrian George PNL DA
103. Secară Florin Mihail PSD DA
104. Stragea Sorin Constantin PSD DA
105. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
106. Szabó Ödön UDMR DA
107. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
108. Tănase Răzvan-Ionuț PSD -
109. Toader Mircea-Nicu PDL DA
110. Tomac Eugen - DA
111. Tudorache Daniel PSD DA
112. Turcan Raluca PDL DA
113. Tușa Adriana Diana PDL DA
114. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD DA
115. Vainer Aurel Minoritati DA
116. Vasilică Radu Costin PSD DA
117. Vladu Iulian PDL DA
118. Vlădoiu Aurel PSD DA
119. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
120. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
121. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
122. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 15 decembrie 2019, 18:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro