Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 27.10.2014 > 16:51 Versiunea pentru printare
Luni, 27 octombrie 2014, ora 16:51

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:152 48 51 16 6 4 10 10 7

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Luminița-Pachel PSD
2. Adăscăliței Constantin PSD
3. Alexe Costel PNL
4. Alexe Florin-Alexandru PNL
5. Andronache Gabriel PNL
6. Anghel Gabriela-Lola ND
7. Antal István UDMR
8. Baltă Mihai PSD
9. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
10. Bejinariu Eugen PSD
11. Birchall Ana PSD
12. Bogdănici Camelia-Margareta -
13. Bordeianu Dan PNL
14. Caloianu Mario-Ernest PSD
15. Canacheu Costică PDL
16. Chebac Eugen PSD
17. Cherecheș Florica PNL
18. Chirvăsuță Laurențiu PSD
19. Cioată Cezar ALDE
20. Ciobanu Liliana ND
21. Ciofu Tamara-Dorina PSD
22. Ciolacu Ion-Marcel PSD
23. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL
24. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE
25. Ciurariu Florin PNL
26. Cocei Erland PNL
27. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD
28. Crăciunescu Grigore PNL
29. Cristian Horia PNL
30. Cseke Attila-Zoltán UDMR
31. Culețu Dănuț PDL
32. Cupă Ion ALDE
33. Cupșa Ioan PNL
34. Daea Petre PSD
35. Dalca Ștefan-Petru ND
36. Dascălu Constantin PDL
37. Diniță Ion ALDE
38. Doboș Anton PNL
39. Dobre Victor Paul PNL
40. Dobrinescu Traian PNL
41. Dolha Mircea PNL
42. Dolha Nechita-Stelian PNL
43. Donțu Mihai-Aurel PNL
44. Dragomir Gheorghe PNL
45. Dragomir Maria ND
46. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
47. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
48. Dumitrache Ileana Cristina PSD
49. Emacu Gheorghe PSD
50. Enache Marian PSD
51. Eparu Ion PSD
52. Fenechiu Cătălin-Daniel ND
53. Firczak Gheorghe Minoritati
54. Florea Daniel PSD
55. Fonta Nuțu PSD
56. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
57. Găină Mihăiță PSD
58. Geantă Florian Daniel -
59. Gheorghe Tinel PDL
60. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
61. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
62. Grama Horia PSD
63. Grecea Maria PNL
64. Gudu Vasile PDL
65. Guran Virgil ALDE
66. Horga Vasile PNL
67. Iacoban Sorin-Avram PSD
68. Ialomițianu Gheorghe PDL
69. Iane Daniel PNL
70. Ibram Iusein Minoritati
71. Ionescu Aurelian ALDE
72. Iordache Florin PSD
73. Ispir Raluca-Cristina PNL
74. Itu Cornel PSD
75. Laza-Matiuța Liviu PDL
76. Longher Ghervazen Minoritati
77. Lupu Mihai PNL
78. Manea Victor-Gheorghe PNL
79. Manolescu Oana Minoritati
80. Marcu Nicu ALDE
81. Marcu Viorica PNL
82. Márton Árpád-Francisc UDMR
83. Mihai Aurelian -
84. Mihăilă Ioan PSD
85. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
86. Militaru Lucian PDL
87. Mincă Liliana ND
88. Mircovici Niculae Minoritati
89. Mitrea Manuela PSD
90. Mitrea Miron Tudor PSD
91. Mocioi Niculina PDL
92. Motreanu Dan-Ștefan PNL
93. Nassar Rodica PSD
94. Neacșu Marian PSD
95. Nichita Cristina PSD
96. Nicoară Romeo Florin PNL
97. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
98. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL
99. Niculae Aurel PSD
100. Nistor Gheorghe-Vlad PNL
101. Orban Ludovic PNL
102. Oros Nechita-Adrian PNL
103. Palăr Ionel PNL
104. Paleologu Theodor -
105. Pambuccian Varujan Minoritati
106. Pardău Dumitru PNL
107. Petric Octavian PSD
108. Pocora Cristina-Ancuța PNL
109. Popa Octavian-Marius PNL
110. Popeangă Vasile PSD
111. Popescu Dan-Cristian PDL
112. Preda Cezar-Florin PDL
113. Pușcaș Iacob PSD
114. Răducanu Ion PSD
115. Reuer Elena-Ramona PNL
116. Roman Gheorghe PSD
117. Rotaru Răzvan -
118. Săpunaru Nini PNL
119. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
120. Scarlat George PNL
121. Scutaru Adrian George PNL
122. Secară Florin Mihail PSD
123. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE
124. Stoica Ștefan-Bucur PDL
125. Stragea Sorin Constantin PSD
126. Stroe Ionuț-Marian PNL
127. Surdu Raluca PNL
128. Szabó Ödön UDMR
129. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
130. Tămâian Ioan PNL
131. Teodorescu Cătălin-Florin PDL
132. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE
133. Tomac Eugen -
134. Traicu Rodin PSD
135. Tudose Mihai PSD
136. Turcan Raluca PDL
137. Tușa Adriana Diana PDL
138. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD
139. Țîmpău Radu Bogdan PNL
140. Udrea Elena Gabriela -
141. Vainer Aurel Minoritati
142. Varga Lucia-Ana PNL
143. Varga Vasile PNL
144. Vasilică Radu Costin PSD
145. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD
146. Vladu Iulian PDL
147. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
148. Voicu Mihai Alexandru PNL
149. Weber Mihai PSD
150. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
151. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
152. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 16 decembrie 2019, 4:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro