Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.11.2014 > 17:40 Versiunea pentru printare
Marți, 18 noiembrie 2014, ora 17:40

Subiect vot: Procedura pentru cererea de la nr. crt. 4 din ordinea de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:232 112 50 13 8 8 10 20 11
- voturi pentru (DA):230 111 50 13 8 7 10 20 11
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:2 1 - - - 1 - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
4. Almăjanu Marin PNL DA
5. Amet Varol Minoritati DA
6. Andea Petru PSD DA
7. Anghel Gabriela-Lola ND DA
8. Anton Marin - DA
9. Anușca Roxana-Florentina PNL DA
10. Arsene Ionel PSD DA
11. Avram Constantin ALDE DA
12. Avram Marian PSD DA
13. Axente Ioan PSD DA
14. Baltă Mihai PSD DA
15. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
16. Bălan Ion PSD DA
17. Bejinariu Eugen PSD DA
18. Benga Ioan PSD DA
19. Berci Vasile PNL DA
20. Birchall Ana PSD DA
21. Bîrsășteanu Florică PSD DA
22. Bogdănici Camelia-Margareta - DA
23. Boghicevici Claudia PDL DA
24. Bucur Constantin-Alin PSD DA
25. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
26. Buican Cristian PNL DA
27. Burlacu Ștefan ND DA
28. Calimente Mihăiță PNL DA
29. Caloianu Mario-Ernest PSD DA
30. Calotă Florică Ică ALDE DA
31. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
32. Cernea Remus-Florinel - DA
33. Chebac Eugen PSD DA
34. Cherecheș Florica PNL DA
35. Chiriță Dumitru PSD DA
36. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
37. Ciobanu Liliana ND DA
38. Ciocan Dan PSD DA
39. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
40. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
41. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
42. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
43. Ciurariu Florin PNL DA
44. Cocei Erland PNL DA
45. Comșa Cornel-George - DA
46. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD DA
47. Costin Gheorghe PNL DA
48. Covaci Dorel PSD DA
49. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
50. Crăciunescu Grigore PNL DA
51. Cristea Aurelia PSD DA
52. Cristea Victor PSD DA
53. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
54. Culețu Dănuț PDL DA
55. Cupă Ion ALDE DA
56. Daea Petre PSD DA
57. Dascălu Constantin PDL DA
58. Deaconu Mihai ND DA
59. Delureanu Virgil PSD DA
60. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
61. Dima Toader PSD DA
62. Dîrzu Ioan PSD DA
63. Doboș Anton PNL DA
64. Dobre Mircea-Titus PSD DA
65. Dobre Victor Paul PNL DA
66. Dobrinescu Traian PNL DA
67. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
68. Dragomir Gheorghe PNL DA
69. Dragomir Maria ND DA
70. Dragomir Viorel Marian PSD DA
71. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
72. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
73. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
74. Dumbrăvanu Paul ALDE DA
75. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
76. Dumitru Georgică ALDE DA
77. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
78. Emacu Gheorghe PSD DA
79. Enache Marian PSD DA
80. Erdei Dolóczki István UDMR DA
81. Fonta Nuțu PSD DA
82. Frăticiu Gheorghe PSD DA
83. Galan Constantin ALDE DA
84. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
85. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE DA
86. Gheorghe Tinel PDL DA
87. Ghiță Sebastian-Aurelian PSD DA
88. Ghiveciu Marian PSD DA
89. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
90. Gorghiu Alina-Ștefania PNL DA
91. Grama Horia PSD DA
92. Gudu Vasile PDL DA
93. Guran Virgil ALDE DA
94. Gust Băloșin Florentin PSD DA
95. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
96. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
97. Holban Titi PSD DA
98. Horga Vasile PNL DA
99. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
100. Iancu Iulian PSD DA
101. Iane Daniel PNL DA
102. Ibram Iusein Minoritati DA
103. Ignat Miron Minoritati DA
104. Intotero Natalia-Elena PSD DA
105. Iordache Florin PSD DA
106. Iriza Scarlat PSD DA
107. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
108. Itu Cornel PSD DA
109. Kelemen Hunor UDMR DA
110. Khraibani Camelia PSD DA
111. Lupu Mihai PNL DA
112. Man Mircea PDL DA
113. Manolescu Oana Minoritati DA
114. Marcoci Vlad PSD DA
115. Marcu Nicu ALDE DA
116. Marcu Viorica PNL DA
117. Marian Ion Cristinel ND DA
118. Marica Petru-Sorin PSD DA
119. Marin Gheorghe PSD DA
120. Martin Eduard-Stelian PSD DA
121. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
122. Máté András-Levente UDMR -
123. Mihai Aurelian - DA
124. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
125. Militaru Lucian PDL DA
126. Mincă Liliana ND DA
127. Mircovici Niculae Minoritati DA
128. Mitrea Manuela PSD DA
129. Mitrea Miron Tudor PSD DA
130. Mocanu Adrian PSD DA
131. Mocanu Vasile PSD DA
132. Moisii Constantin PSD DA
133. Moldovan Ioan ALDE DA
134. Molnar Zsolt UDMR DA
135. Movilă Petru - DA
136. Munteanu Ioan PSD DA
137. Murgu Neagu PSD DA
138. Nazare Alexandru PDL DA
139. Neacșu Marian PSD DA
140. Necula Cosmin PSD DA
141. Negruț Clement - DA
142. Negruț Cornelia ALDE DA
143. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
144. Nichita Cristina PSD DA
145. Nicoară Romeo Florin PNL DA
146. Nicolae Alexandri ALDE DA
147. Nicolae Florian PSD DA
148. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
149. Niculae Aurel PSD DA
150. Niculescu Dumitru ND DA
151. Nistor Laurențiu PSD DA
152. Nistor Marioara PSD DA
153. Nosa Iuliu PSD DA
154. Orban Ludovic PNL DA
155. Oros Nechita-Adrian PNL DA
156. Palăr Ionel PNL DA
157. Pambuccian Varujan Minoritati DA
158. Pană Adriana-Doina PSD DA
159. Pardău Dumitru PNL DA
160. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
161. Peia Ninel PSD DA
162. Petrescu Petre PSD DA
163. Pistru Eusebiu-Manea PDL DA
164. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
165. Pop Georgian PSD DA
166. Popa Octavian-Marius PNL DA
167. Popa Radu Mihai PSD DA
168. Popeangă Vasile PSD DA
169. Potor Călin PSD DA
170. Pușcaș Iacob PSD DA
171. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
172. Răducanu Ion PSD DA
173. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
174. Rădulescu Constantin PSD DA
175. Rățoi Neculai PSD DA
176. Rizea Cristian PSD DA
177. Roman Cristian-Constantin PDL DA
178. Roman Gheorghe PSD DA
179. Roman Victor PSD DA
180. Rotaru Răzvan - DA
181. Săpunaru Nini PNL DA
182. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
183. Scutaru Adrian George PNL DA
184. Sefer Cristian-George PSD DA
185. Seres Dénes UDMR DA
186. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE DA
187. Simedru Dan Coriolan PNL DA
188. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
189. Stănescu Alexandru PSD DA
190. Stănișoară Mihai ALDE DA
191. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
192. Stragea Sorin Constantin PSD DA
193. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
194. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
195. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
196. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
197. Szabó Ödön UDMR DA
198. Șimon Gheorghe PSD DA
199. Șoptică Costel PNL DA
200. Șova Lucian PSD DA
201. Ștefan Viorel PSD DA
202. Tararache Mihai - DA
203. Tănase Răzvan-Ionuț PSD DA
204. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
205. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
206. Teju Sorin ALDE DA
207. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL DA
208. Tiuch Cătălin PSD -
209. Tîlvăr Angel PSD DA
210. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
211. Tomac Eugen - DA
212. Traicu Rodin PSD DA
213. Tudorache Daniel PSD DA
214. Tudorie Violeta PSD DA
215. Tudose Mihai PSD DA
216. Turcan Raluca PDL DA
217. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
218. Udrea Elena Gabriela - DA
219. Urcan Ionaș-Florin PDL DA
220. Uricec Eugen Constantin PSD DA
221. Ursărescu Dorinel ALDE DA
222. Vainer Aurel Minoritati DA
223. Varga Lucia-Ana PNL DA
224. Varga Vasile PNL DA
225. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
226. Vladu Iulian PDL DA
227. Vlădoiu Aurel PSD DA
228. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
229. Zaharcu Neviser PSD DA
230. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
231. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
232. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 15 decembrie 2019, 4:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro