Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.11.2014 > 18:41 Versiunea pentru printare
Marți, 18 noiembrie 2014, ora 18:41

Subiect vot: Procedura pentru cererea de la nr. crt. 5 din ordinea de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:219 103 45 18 9 8 11 16 9
- voturi pentru (DA):218 103 45 18 9 8 10 16 9
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 - - - - - 1 - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Almăjanu Marin PNL DA
4. Andea Petru PSD DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Anghel Gabriela-Lola ND DA
7. Anton Marin - DA
8. Anușca Roxana-Florentina PNL DA
9. Arsene Ionel PSD DA
10. Avram Marian PSD DA
11. Axente Ioan PSD DA
12. Babuș Radu PSD DA
13. Baltă Mihai PSD DA
14. Bălan Ion PSD DA
15. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
16. Bejinariu Eugen PSD DA
17. Berci Vasile PNL DA
18. Birchall Ana PSD DA
19. Blănariu Valentin ND DA
20. Bode Lucian Nicolae PDL DA
21. Bogdănici Camelia-Margareta - DA
22. Bónis István UDMR DA
23. Burlacu Ștefan ND DA
24. Calotă Florică Ică ALDE DA
25. Canacheu Costică PDL DA
26. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
27. Cernea Remus-Florinel - DA
28. Chebac Eugen PSD DA
29. Cherecheș Florica PNL DA
30. Chiriță Dumitru PSD DA
31. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
32. Cioată Cezar ALDE DA
33. Ciobanu Gheorghe PSD DA
34. Ciobanu Liliana ND DA
35. Ciocan Dan PSD DA
36. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
37. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
38. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
39. Ciuhodaru Tudor ND DA
40. Ciurariu Florin PNL DA
41. Cocei Erland PNL DA
42. Codîrlă Liviu PSD DA
43. Comșa Cornel-George - DA
44. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD DA
45. Covaci Dorel PSD DA
46. Cristea Aurelia PSD DA
47. Cristea Victor PSD DA
48. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
49. Culețu Dănuț PDL DA
50. Cupă Ion ALDE DA
51. Cupșa Ioan PNL DA
52. Dalca Ștefan-Petru ND DA
53. Dascălu Constantin PDL DA
54. Delureanu Virgil PSD DA
55. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
56. Dima Toader PSD DA
57. Dîrzu Ioan PSD DA
58. Doboș Anton PNL DA
59. Dobre Mircea-Titus PSD DA
60. Dobre Victor Paul PNL DA
61. Dobrinescu Traian PNL DA
62. Dolha Mircea PNL DA
63. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
64. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
65. Dragomir Gheorghe PNL DA
66. Dragomir Maria ND DA
67. Dragomir Viorel Marian PSD DA
68. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
69. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
70. Dumbrăvanu Paul ALDE DA
71. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
72. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
73. Emacu Gheorghe PSD DA
74. Enache Marian PSD DA
75. Eparu Ion PSD DA
76. Erdei Dolóczki István UDMR DA
77. Fejér László-Ődőn UDMR DA
78. Firczak Gheorghe Minoritati DA
79. Florea Daniel PSD DA
80. Fonta Nuțu PSD DA
81. Frăticiu Gheorghe PSD DA
82. Galan Constantin ALDE DA
83. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
84. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
85. Gheorghe Florin PSD DA
86. Gheorghe Tinel PDL DA
87. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
88. Ghiță Sebastian-Aurelian PSD DA
89. Gorghiu Alina-Ștefania PNL DA
90. Grama Horia PSD DA
91. Grecea Maria PNL DA
92. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
93. Gudu Vasile PDL DA
94. Guran Virgil ALDE DA
95. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
96. Holban Titi PSD DA
97. Horga Vasile PNL DA
98. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
99. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
100. Iane Daniel PNL DA
101. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
102. Ibram Iusein Minoritati DA
103. Intotero Natalia-Elena PSD DA
104. Ionescu Aurelian ALDE DA
105. Iordache Florin PSD DA
106. Iriza Scarlat PSD DA
107. Itu Cornel PSD DA
108. Kelemen Hunor UDMR DA
109. Kereskényi Gábor UDMR DA
110. Longher Ghervazen Minoritati DA
111. Lubanovici Mircea PDL DA
112. Lupu Mihai PNL DA
113. Man Mircea PDL DA
114. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
115. Manolescu Oana Minoritati DA
116. Marcoci Vlad PSD DA
117. Marcu Nicu ALDE DA
118. Marian Ion Cristinel ND DA
119. Marica Petru-Sorin PSD DA
120. Marin Gheorghe PSD DA
121. Marin Laura PSD DA
122. Marocico Ion Minoritati DA
123. Máté András-Levente UDMR DA
124. Militaru Lucian PDL DA
125. Mincă Liliana ND DA
126. Mircovici Niculae Minoritati DA
127. Mitrea Manuela PSD DA
128. Mocioi Niculina PDL DA
129. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
130. Movilă Petru - DA
131. Munteanu Ioan PSD DA
132. Murgu Neagu PSD DA
133. Nassar Rodica PSD DA
134. Nazare Alexandru PDL DA
135. Neacșu Marian PSD DA
136. Necula Cosmin PSD DA
137. Negruț Clement - DA
138. Nichita Cristina PSD DA
139. Nicoară Romeo Florin PNL DA
140. Nicolae Alexandri ALDE DA
141. Nicolae Florian PSD DA
142. Niculae Aurel PSD DA
143. Nistor Gheorghe-Vlad PNL DA
144. Nistor Laurențiu PSD DA
145. Nistor Marioara PSD DA
146. Niță Emil PSD DA
147. Nosa Iuliu PSD DA
148. Ochi Ion PSD DA
149. Orban Ludovic PNL DA
150. Oros Nechita-Adrian PNL DA
151. Palăr Ionel PNL DA
152. Pană Adriana-Doina PSD DA
153. Pardău Dumitru PNL DA
154. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
155. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
156. Pop Georgian PSD DA
157. Popa Octavian-Marius PNL DA
158. Popeangă Vasile PSD DA
159. Popescu Dan-Cristian PDL DA
160. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
161. Pușcaș Iacob PSD DA
162. Răducanu Ion PSD DA
163. Rățoi Neculai PSD DA
164. Reuer Elena-Ramona PNL DA
165. Rizea Cristian PSD DA
166. Roman Gheorghe PSD DA
167. Roman Victor PSD DA
168. Roșca Mircea PNL DA
169. Sava Andrei-Valentin PSD DA
170. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL DA
171. Săpunaru Nini PNL DA
172. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
173. Scarlat George PNL DA
174. Scutaru Adrian George PNL DA
175. Secară Florin Mihail PSD DA
176. Sefer Cristian-George PSD DA
177. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE DA
178. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
179. Stancu Ionel Minoritati DA
180. Stănescu Alexandru PSD DA
181. Stănișoară Mihai ALDE DA
182. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
183. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
184. Szabó Ödön UDMR DA
185. Șimon Gheorghe PSD DA
186. Șoptică Costel PNL DA
187. Șova Lucian PSD DA
188. Ștefan Viorel PSD DA
189. Tararache Mihai - DA
190. Tănase Răzvan-Ionuț PSD DA
191. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
192. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
193. Teju Sorin ALDE DA
194. Teodorescu Cătălin-Florin PDL DA
195. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL DA
196. Tiuch Cătălin PSD DA
197. Tîlvăr Angel PSD DA
198. Toader Mircea-Nicu PDL DA
199. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
200. Tomac Eugen - DA
201. Traicu Rodin PSD DA
202. Tudorie Violeta PSD DA
203. Tudose Mihai PSD DA
204. Turcan Raluca PDL DA
205. Tușa Adriana Diana PDL DA
206. Udrea Elena Gabriela - DA
207. Uricec Eugen Constantin PSD DA
208. Ursărescu Dorinel ALDE DA
209. Vainer Aurel Minoritati -
210. Varga Lucia-Ana PNL DA
211. Vasilică Radu Costin PSD DA
212. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
213. Vlădoiu Aurel PSD DA
214. Vulpescu Ioan PSD DA
215. Weber Mihai PSD DA
216. Zaharcu Neviser PSD DA
217. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
218. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
219. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 14 decembrie 2019, 18:04
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro