Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.11.2014 > 12:41 Versiunea pentru printare
Miercuri, 19 noiembrie 2014, ora 12:41

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:263 132 50 25 - 11 9 27 9

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Luminița-Pachel PSD
2. Alexe Florin-Alexandru PNL
3. Amet Varol Minoritati
4. Andea Petru PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Anton Marin -
7. Ardeleanu Sanda-Maria PDL
8. Avram Marian PSD
9. Axente Ioan PSD
10. Babuș Radu PSD
11. Balan Ioan PDL
12. Baltă Mihai PSD
13. Bălan Ion PSD
14. Bănicioiu Nicolae PSD
15. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
16. Benga Ioan PSD
17. Berci Vasile PNL
18. Birchall Ana PSD
19. Bîrsășteanu Florică PSD
20. Bode Lucian Nicolae PDL
21. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
22. Bogdănici Camelia-Margareta -
23. Bónis István UDMR
24. Bucura-Oprescu Simona PSD
25. Buican Cristian PNL
26. Calimente Mihăiță PNL
27. Caloianu Mario-Ernest PSD
28. Calotă Florică Ică ALDE
29. Canacheu Costică PDL
30. Cazan Mircea-Vasile PNL
31. Călin Ion PSD
32. Cernea Remus-Florinel -
33. Chebac Eugen PSD
34. Cherecheș Florica PNL
35. Chiriță Dumitru PSD
36. Chirteș Ioan-Cristian PNL
37. Chirvăsuță Laurențiu PSD
38. Chițoiu Daniel ALDE
39. Ciobanu Gheorghe PSD
40. Ciocan Dan PSD
41. Ciofu Tamara-Dorina PSD
42. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL
43. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE
44. Codîrlă Liviu PSD
45. Comșa Cornel-George -
46. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD
47. Covaci Dorel PSD
48. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
49. Crăciunescu Grigore PNL
50. Cseke Attila-Zoltán UDMR
51. Culețu Dănuț PDL
52. Cupă Ion ALDE
53. Cupșa Ioan PNL
54. Daea Petre PSD
55. Dascălu Constantin PDL
56. Delureanu Virgil PSD
57. Diaconu Adrian-Nicolae PSD
58. Dima Toader PSD
59. Dîrzu Ioan PSD
60. Doboș Anton PNL
61. Dobre Mircea-Titus PSD
62. Dolha Nechita-Stelian PNL
63. Donțu Mihai-Aurel PNL
64. Dragomir Gheorghe PNL
65. Dragomir Viorel Marian PSD
66. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
67. Drăghici Sonia-Maria PSD
68. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
69. Dumbrăvanu Paul ALDE
70. Dumitrache Ileana Cristina PSD
71. Dumitru Georgică ALDE
72. Dumitru Ioana-Jenica PSD
73. Dumitru Ovidiu-Ioan -
74. Emacu Gheorghe PSD
75. Enache Marian PSD
76. Enea Constantin-Cosmin PSD
77. Eparu Ion PSD
78. Fejér László-Ődőn UDMR
79. Florea Damian ALDE
80. Florea Daniel PSD
81. Fonta Nuțu PSD
82. Frăticiu Gheorghe PSD
83. Galan Constantin ALDE
84. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
85. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
86. Gerea Andrei Dominic ALDE
87. Gheorghe Andrei Daniel PNL
88. Gheorghe Florin PSD
89. Gheorghe Tinel PDL
90. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
91. Ghiveciu Marian PSD
92. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
93. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
94. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
95. Grama Horia PSD
96. Grecea Maria PNL
97. Grindeanu Sorin Mihai PSD
98. Gudu Vasile PDL
99. Guran Virgil ALDE
100. Harbuz Liviu PSD
101. Hărău Eleonora-Carmen PNL
102. Horga Vasile PNL
103. Hulea Ioan PSD
104. Iacoban Sorin-Avram PSD
105. Iancu Iulian PSD
106. Iane Ovidiu-Cristian PSD
107. Ignat Miron Minoritati
108. Intotero Natalia-Elena PSD
109. Ionescu Aurelian ALDE
110. Iordache Florin PSD
111. Iriza Scarlat PSD
112. Itu Cornel PSD
113. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR
114. Kerekes Károly UDMR
115. Kereskényi Gábor UDMR
116. Khraibani Camelia PSD
117. Laza-Matiuța Liviu PDL
118. Longher Ghervazen Minoritati
119. Lubanovici Mircea PDL
120. Man Mircea PDL
121. Manda Iulian Claudiu PSD
122. Manea Victor-Gheorghe PNL
123. Manolescu Oana Minoritati
124. Marcoci Vlad PSD
125. Marcu Nicu ALDE
126. Marcu Viorica PNL
127. Marica Petru-Sorin PSD
128. Marin Gheorghe PSD
129. Marin Laura PSD
130. Markó Attila-Gabor UDMR
131. Martin Eduard-Stelian PSD
132. Márton Árpád-Francisc UDMR
133. Máté András-Levente UDMR
134. Mazilu Constantin PSD
135. Melinte Ion PSD
136. Mihai Aurelian -
137. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
138. Militaru Lucian PDL
139. Mircovici Niculae Minoritati
140. Mironescu Răzvan Horia PNL
141. Mitrea Miron Tudor PSD
142. Mocanu Adrian PSD
143. Mocanu Vasile PSD
144. Mocioalcă Ion PSD
145. Mocioi Niculina PDL
146. Moisii Constantin PSD
147. Moldovan Ioan ALDE
148. Molnar Zsolt UDMR
149. Motreanu Dan-Ștefan PNL
150. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
151. Movilă Petru -
152. Murgu Neagu PSD
153. Nassar Rodica PSD
154. Nazare Alexandru PDL
155. Neacșu Marian PSD
156. Necula Cosmin PSD
157. Negruț Cornelia ALDE
158. Nichita Cristina PSD
159. Nicoară Romeo Florin PNL
160. Nicolae Alexandri ALDE
161. Nicolae Florian PSD
162. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
163. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL
164. Niculae Aurel PSD
165. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
166. Nistor Gheorghe-Vlad PNL
167. Nistor Laurențiu PSD
168. Nistor Marioara PSD
169. Niță Emil PSD
170. Nosa Iuliu PSD
171. Ochi Ion PSD
172. Oltean Ioan PDL
173. Orban Ludovic PNL
174. Oros Nechita-Adrian PNL
175. Palașcă Viorel ALDE
176. Palăr Ionel PNL
177. Paleologu Theodor -
178. Pardău Dumitru PNL
179. Pârgaru Ion ALDE
180. Pâslaru Florin-Costin PSD
181. Peia Ninel PSD
182. Petrescu Petre PSD
183. Pocora Cristina-Ancuța PNL
184. Podașcă Gabriela-Maria PSD
185. Pop Georgian PSD
186. Popa Octavian-Marius PNL
187. Popa Radu Mihai PSD
188. Popeangă Vasile PSD
189. Popescu Dumitru-Iulian PSD
190. Popoviciu Alin Augustin Florin PDL
191. Pușcaș Iacob PSD
192. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
193. Răducanu Ion PSD
194. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
195. Rădulescu Constantin PSD
196. Rădulescu Romeo ALDE
197. Rățoi Neculai PSD
198. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
199. Reuer Elena-Ramona PNL
200. Roman Cristian-Constantin PDL
201. Roman Ioan Sorin PSD
202. Roman Petre PNL
203. Roman Victor PSD
204. Roșca Lucreția PSD
205. Rusu Valentin PNL
206. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL
207. Săpunaru Nini PNL
208. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
209. Scarlat George PNL
210. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PDL
211. Secară Florin Mihail PSD
212. Sefer Cristian-George PSD
213. Seres Dénes UDMR
214. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE
215. Simedru Dan Coriolan PNL
216. Smarandache Miron Alexandru PSD
217. Stan Ion PSD
218. Stativă Irinel Ioan PSD
219. Stănescu Alexandru PSD
220. Stănișoară Mihai ALDE
221. Steriu Valeriu-Andrei PSD
222. Stragea Sorin Constantin PSD
223. Stroe Radu ALDE
224. Suciu Vasile-Daniel PSD
225. Surdu Raluca PNL
226. Surugiu Iulian-Radu PNL
227. Șcheau Ion PDL
228. Șimon Gheorghe PSD
229. Șoptică Costel PNL
230. Șova Lucian PSD
231. Ștefănescu Elena Cătălina PSD
232. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
233. Tabugan Ion PSD
234. Taloș Gheorghe-Mirel ALDE
235. Tararache Mihai -
236. Tănase Răzvan-Ionuț PSD
237. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
238. Tătaru Florin-Cristian PSD
239. Teju Sorin ALDE
240. Tîlvăr Angel PSD
241. Toader Mircea-Nicu PDL
242. Tudorache Daniel PSD
243. Tudorie Violeta PSD
244. Tudose Mihai PSD
245. Turcan Raluca PDL
246. Tușa Adriana Diana PDL
247. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD
248. Urcan Ionaș-Florin PDL
249. Uricec Eugen Constantin PSD
250. Ursărescu Dorinel ALDE
251. Vainer Aurel Minoritati
252. Varga Lucia-Ana PNL
253. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD
254. Vladu Iulian PDL
255. Vlădoiu Aurel PSD
256. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
257. Vulpescu Ioan PSD
258. Weber Mihai PSD
259. Zaharcu Neviser PSD
260. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
261. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
262. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
263. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 14 decembrie 2019, 23:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro