Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.12.2014 > 12:21 Versiunea pentru printare
Miercuri, 3 decembrie 2014, ora 12:21

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:236 113 46 23 7 10 8 17 12

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Almăjanu Marin PNL
2. Anastase Roberta Alma PDL
3. Andea Petru PSD
4. Andronache Gabriel PNL
5. Anton Marin -
6. Anușca Roxana-Florentina PNL
7. Ardeleanu Sanda-Maria PDL
8. Avram Marian PSD
9. Baltă Mihai PSD
10. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
11. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
12. Bejinariu Eugen PSD
13. Benga Ioan PSD
14. Birchall Ana PSD
15. Bîrsășteanu Florică PSD
16. Blăjuț Viorel-Ionel -
17. Boboc Valentin Gabriel PSD
18. Bode Lucian Nicolae PDL
19. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
20. Boghicevici Claudia PDL
21. Bónis István UDMR
22. Bordeianu Dan PSD
23. Budurescu Daniel-Stamate PNL
24. Buican Cristian PNL
25. Buicu Corneliu-Florin PSD
26. Burlacu Ștefan ND
27. Calimente Mihăiță PNL
28. Calotă Florică Ică ALDE
29. Canacheu Costică PDL
30. Călin Ion PSD
31. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
32. Cernea Remus-Florinel -
33. Chiriță Dumitru PSD
34. Chirteș Ioan-Cristian PNL
35. Cioată Cezar ALDE
36. Ciobanu Gheorghe PSD
37. Ciocan Dan PSD
38. Ciofu Tamara-Dorina PSD
39. Ciolacu Ion-Marcel PSD
40. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE
41. Ciuhodaru Tudor ND
42. Cocei Erland PNL
43. Codîrlă Liviu PSD
44. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD
45. Costin Gheorghe PNL
46. Covaci Dorel PSD
47. Cristea Victor PSD
48. Cristian Horia PNL
49. Cseke Attila-Zoltán UDMR
50. Culețu Dănuț PDL
51. Cupșa Ioan PNL
52. Daea Petre PSD
53. Dalca Ștefan-Petru ND
54. Dascălu Constantin PDL
55. Deaconu Mihai ND
56. Delureanu Virgil PSD
57. Dima Toader PSD
58. Dîrzu Ioan PSD
59. Doboș Anton PNL
60. Dobre Mircea-Titus PSD
61. Dobre Victor Paul PNL
62. Dobrinescu Traian PNL
63. Dolha Nechita-Stelian PNL
64. Dolineaschi Andrei PSD
65. Donțu Mihai-Aurel PNL
66. Dragomir Gheorghe PNL
67. Dragomir Viorel Marian PSD
68. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
69. Drăghici Sonia-Maria PSD
70. Dumbrăvanu Paul ALDE
71. Dumitru Georgică ALDE
72. Dumitru Ioana-Jenica PSD
73. Dumitru Ovidiu-Ioan -
74. Emacu Gheorghe PSD
75. Enache Marian PSD
76. Eparu Ion PSD
77. Erdei Dolóczki István UDMR
78. Fejér László-Ődőn UDMR
79. Fenechiu Cătălin-Daniel ND
80. Firczak Gheorghe Minoritati
81. Florea Daniel PSD
82. Fonta Nuțu PSD
83. Galan Constantin ALDE
84. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
85. Geantă Florian Daniel -
86. Gerea Andrei Dominic ALDE
87. Gheorghe Florin PSD
88. Gheorghe Tinel PDL
89. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
90. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
91. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
92. Grama Horia PSD
93. Grecea Maria PNL
94. Grindeanu Sorin Mihai PSD
95. Guran Virgil ALDE
96. Harbuz Liviu PSD
97. Holban Titi PSD
98. Horga Vasile PNL
99. Iacoban Sorin-Avram PSD
100. Ialomițianu Gheorghe PDL
101. Iane Ovidiu-Cristian PSD
102. Ignat Miron Minoritati
103. Intotero Natalia-Elena PSD
104. Ionescu Aurelian ALDE
105. Ionescu George PDL
106. Iordache Florin PSD
107. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
108. Iriza Scarlat PSD
109. Ispir Raluca-Cristina PNL
110. Itu Cornel PSD
111. Kerekes Károly UDMR
112. Kereskényi Gábor UDMR
113. Khraibani Camelia PSD
114. Lubanovici Mircea PDL
115. Lupu Mihai PNL
116. Manea Victor-Gheorghe PNL
117. Manolache Marius PSD
118. Marcoci Vlad PSD
119. Marcu Viorica PNL
120. Marian Ion Cristinel ND
121. Marica Petru-Sorin PSD
122. Marin Gheorghe PSD
123. Marin Laura PSD
124. Máté András-Levente UDMR
125. Melinte Ion PSD
126. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
127. Mihai Aurelian -
128. Mihăilă Ioan PSD
129. Militaru Lucian PDL
130. Mincă Liliana ND
131. Mironescu Răzvan Horia PNL
132. Mitrea Manuela PSD
133. Mîrza Gavril PSD
134. Mocanu Vasile PSD
135. Mocioi Niculina PDL
136. Moldovan Ioan ALDE
137. Molnar Zsolt UDMR
138. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
139. Movilă Petru -
140. Munteanu Ioan PSD
141. Neacșu Marian PSD
142. Necula Cosmin PSD
143. Negruț Clement -
144. Nichita Cristina PSD
145. Nicoară Romeo Florin PNL
146. Nicolae Alexandri ALDE
147. Nicolae Florian PSD
148. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
149. Nistor Gheorghe-Vlad PNL
150. Nistor Laurențiu PSD
151. Nistor Marioara PSD
152. Niță Emil PSD
153. Nosa Iuliu PSD
154. Ochi Ion PSD
155. Palașcă Viorel ALDE
156. Palăr Ionel PNL
157. Paleologu Theodor -
158. Pambuccian Varujan Minoritati
159. Pardău Dumitru PNL
160. Paul Maria-Andreea PDL
161. Pârgaru Ion ALDE
162. Peia Ninel PSD
163. Petric Octavian PSD
164. Pocora Cristina-Ancuța PNL
165. Pop Georgian PSD
166. Popa Octavian-Marius PNL
167. Popeangă Vasile PSD
168. Popescu Dan-Cristian PDL
169. Popescu Dumitru-Iulian PSD
170. Potor Călin PSD
171. Răducanu Ion PSD
172. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
173. Rădulescu Constantin PSD
174. Rădulescu Romeo ALDE
175. Rățoi Neculai PSD
176. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
177. Reuer Elena-Ramona PNL
178. Rizea Cristian PSD
179. Roman Cristian-Constantin PDL
180. Rotaru Răzvan -
181. Scarlat George PNL
182. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PDL
183. Scutaru Adrian George PNL
184. Secară Florin Mihail PSD
185. Sefer Cristian-George PSD
186. Seres Dénes UDMR
187. Simionescu Adrian Constantin PSD
188. Smarandache Miron Alexandru PSD
189. Stan Ion PSD
190. Stanciu Anghel PSD
191. Stativă Irinel Ioan PSD
192. Stănescu Alexandru PSD
193. Stragea Sorin Constantin PSD
194. Stroe Ionuț-Marian PNL
195. Sturzu Mihai-Răzvan PSD
196. Surdu Raluca PNL
197. Surugiu Iulian-Radu PNL
198. Szabó Ödön UDMR
199. Șcheau Ion PDL
200. Șimon Gheorghe PSD
201. Șova Lucian PSD
202. Ștefan Viorel PSD
203. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
204. Tămâian Ioan PNL
205. Tănase Răzvan-Ionuț -
206. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
207. Tătaru Florin-Cristian PSD
208. Teodorescu Cătălin-Florin PDL
209. Teodorescu Ioan Viorel PSD
210. Tiuch Cătălin PSD
211. Tîlvăr Angel PSD
212. Toader Mircea-Nicu PDL
213. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE
214. Traicu Rodin PSD
215. Tudorache Daniel PSD
216. Tudorie Violeta PSD
217. Tudose Mihai PSD
218. Turcan Raluca PDL
219. Tușa Adriana Diana PDL
220. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD
221. Vainer Aurel Minoritati
222. Varga Lucia-Ana PNL
223. Varga Vasile PNL
224. Vasilică Radu Costin PSD
225. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD
226. Vladu Iulian PDL
227. Vlase Petru Gabriel PSD
228. Vlădoiu Aurel PSD
229. Voicu Mihai Alexandru PNL
230. Vreme Valerian -
231. Weber Mihai PSD
232. Zaharcu Neviser PSD
233. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
234. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
235. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
236. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 9 decembrie 2019, 9:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro