Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.02.2015 > 11:42 Versiunea pentru printare
Marți, 3 februarie 2015, ora 11:42

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:198 90 57 5 12 7 21 6

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adăscăliței Constantin PSD
2. Andea Petru PSD
3. Andronache Gabriel PNL
4. Anghel Gabriela-Lola ND
5. Anușca Roxana-Florentina PNL
6. Ardeleanu Sanda-Maria PNL
7. Avram Constantin ALDE
8. Axente Ioan PSD
9. Balan Ioan PNL
10. Baltă Mihai PSD
11. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
12. Benga Ioan PSD
13. Berci Vasile PNL
14. Birchall Ana PSD
15. Bîrsășteanu Florică PSD
16. Boboc Valentin Gabriel PSD
17. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
18. Bogdănici Camelia-Margareta -
19. Boghicevici Claudia PNL
20. Bónis István UDMR
21. Borbély László UDMR
22. Bot Octavian ALDE
23. Buican Cristian PNL
24. Buicu Corneliu-Florin PSD
25. Burlacu Ștefan ND
26. Calotă Florică Ică ALDE
27. Canacheu Costică PNL
28. Călin Ion PSD
29. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
30. Cernea Remus-Florinel -
31. Chirteș Ioan-Cristian PNL
32. Chirvăsuță Laurențiu PSD
33. Cioată Cezar ALDE
34. Ciobanu Gheorghe PSD
35. Ciocan Dan PSD
36. Ciolacu Ion-Marcel PSD
37. Ciurariu Florin PNL
38. Cocei Erland PNL
39. Codîrlă Liviu PSD
40. Covaci Dorel PSD
41. Cristea Aurelia PSD
42. Cristea Victor PSD
43. Cristian Horia PNL
44. Cseke Attila-Zoltán UDMR
45. Culețu Dănuț PNL
46. Cupă Ion ALDE
47. Daea Petre PSD
48. Dalca Ștefan-Petru ND
49. Dascălu Constantin PNL
50. Deaconu Mihai ND
51. Delureanu Virgil PSD
52. Diaconu Adrian-Nicolae PSD
53. Diniță Ion ALDE
54. Dîrzu Ioan PSD
55. Doboș Anton PNL
56. Dobre Mircea-Titus PSD
57. Dobre Victor Paul PNL
58. Dolha Nechita-Stelian PNL
59. Donțu Mihai-Aurel PNL
60. Dragomir Gheorghe PNL
61. Dragomir Viorel Marian PSD
62. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
63. Drăghici Sonia-Maria PSD
64. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
65. Dumitrache Ileana Cristina PSD
66. Dumitru Georgică ALDE
67. Dumitru Ioana-Jenica PSD
68. Dumitru Ovidiu-Ioan -
69. Emacu Gheorghe PSD
70. Enache Marian PSD
71. Eparu Ion PSD
72. Erdei Dolóczki István UDMR
73. Fejér László-Ődőn UDMR
74. Firczak Gheorghe Minoritati
75. Florea Damian ALDE
76. Florea Daniel PSD
77. Frăticiu Gheorghe PSD
78. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
79. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
80. Găină Mihăiță PSD
81. Gheorghe Andrei Daniel PNL
82. Gheorghe Florin PSD
83. Gheorghe Tinel PNL
84. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
85. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
86. Grama Horia PSD
87. Grecea Maria PNL
88. Gudu Vasile PNL
89. Guran Virgil ALDE
90. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
91. Harbuz Liviu PSD
92. Hărău Eleonora-Carmen PNL
93. Holban Titi PSD
94. Horga Vasile PNL
95. Hulea Ioan PSD
96. Iacoban Sorin-Avram PSD
97. Ialomițianu Gheorghe PNL
98. Iane Ovidiu-Cristian PSD
99. Intotero Natalia-Elena PSD
100. Ionescu Aurelian ALDE
101. Iriza Scarlat PSD
102. Ispir Raluca-Cristina PNL
103. Itu Cornel PSD
104. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR
105. Kereskényi Gábor UDMR
106. Khraibani Camelia PSD
107. Korodi Attila UDMR
108. Laza-Matiuța Liviu PNL
109. Lubanovici Mircea PNL
110. Man Mircea PNL
111. Manolescu Oana Minoritati
112. Marcu Nicu ALDE
113. Marcu Viorica PNL
114. Marin Gheorghe PSD
115. Marin Laura PSD
116. Máté András-Levente UDMR
117. Mihai Aurelian -
118. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
119. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
120. Mincă Liliana ND
121. Mircovici Niculae Minoritati
122. Mironescu Răzvan Horia PNL
123. Mîrza Gavril PSD
124. Mocioalcă Ion PSD
125. Moldovan Ioan ALDE
126. Moldovan Iosif UDMR
127. Motreanu Dan-Ștefan PNL
128. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
129. Muntean Mircia PSD
130. Munteanu Ioan PSD
131. Nassar Rodica PSD
132. Neacșu Marian PSD
133. Necula Cosmin PSD
134. Negruț Cornelia ALDE
135. Nicoară Romeo Florin PNL
136. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
137. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
138. Nistor Laurențiu PSD
139. Nistor Marioara PSD
140. Niță Emil PSD
141. Nosa Iuliu PSD
142. Ochi Ion PSD
143. Oltean Ioan PNL
144. Oros Nechita-Adrian PNL
145. Palașcă Viorel ALDE
146. Palăr Ionel PNL
147. Pană Adriana-Doina PSD
148. Pardău Dumitru PNL
149. Paul Maria-Andreea PNL
150. Pâslaru Florin-Costin PSD
151. Peia Ninel PSD
152. Petrea Dorin Silviu PSD
153. Pocora Cristina-Ancuța PNL
154. Podașcă Gabriela-Maria PSD
155. Preda Cezar-Florin PNL
156. Pușcaș Iacob PSD
157. Răducanu Ion PSD
158. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
159. Reuer Elena-Ramona PNL
160. Roman Gheorghe PSD
161. Roman Petre PNL
162. Roșca Lucreția PSD
163. Rusu Valentin PNL
164. Sămărtinean Cornel-Mircea PNL
165. Săpunaru Nini PNL
166. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
167. Secară Florin Mihail PSD
168. Seres Dénes UDMR
169. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE
170. Simedru Dan Coriolan PNL
171. Solomon Adrian PSD
172. Stan Ioan PSD
173. Stativă Irinel Ioan PSD
174. Stănescu Alexandru PSD
175. Stănișoară Mihai ALDE
176. Stoica Mihaela -
177. Stragea Sorin Constantin PSD
178. Stroe Radu ALDE
179. Sturzu Mihai-Răzvan PSD
180. Suciu Vasile-Daniel PSD
181. Surdu Raluca PNL
182. Surugiu Iulian-Radu PNL
183. Szabó Ödön UDMR
184. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
185. Tănase Răzvan-Ionuț -
186. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
187. Tătaru Florin-Cristian PSD
188. Teodorescu Cătălin-Florin PNL
189. Tiuch Cătălin PSD
190. Tudorache Daniel PSD
191. Ursărescu Dorinel ALDE
192. Vainer Aurel Minoritati
193. Varga Lucia-Ana PNL
194. Varga Vasile PNL
195. Vlase Petru Gabriel PSD
196. Vlădoiu Aurel PSD
197. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
198. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 18 februarie 2020, 1:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro