Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.02.2015 > 11:44 Versiunea pentru printare
Marți, 3 februarie 2015, ora 11:44

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:232 102 72 7 14 9 21 7

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adăscăliței Constantin PSD
2. Alexe Florin-Alexandru PNL
3. Almăjanu Marin PNL
4. Andea Petru PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Anghel Gabriela-Lola ND
7. Anușca Roxana-Florentina PNL
8. Ardeleanu Sanda-Maria PNL
9. Avram Constantin ALDE
10. Axente Ioan PSD
11. Balan Ioan PNL
12. Baltă Mihai PSD
13. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
14. Bejinariu Eugen PSD
15. Benga Ioan PSD
16. Berci Vasile PNL
17. Birchall Ana PSD
18. Bîrsășteanu Florică PSD
19. Boboc Valentin Gabriel PSD
20. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
21. Bogdănici Camelia-Margareta -
22. Boghicevici Claudia PNL
23. Bónis István UDMR
24. Borbély László UDMR
25. Bot Octavian ALDE
26. Bucur Constantin-Alin PSD
27. Budurescu Daniel-Stamate PNL
28. Buican Cristian PNL
29. Buicu Corneliu-Florin PSD
30. Burlacu Ștefan ND
31. Caloianu Mario-Ernest PSD
32. Calotă Florică Ică ALDE
33. Canacheu Costică PNL
34. Călin Ion PSD
35. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
36. Cernea Remus-Florinel -
37. Chebac Eugen PSD
38. Chirteș Ioan-Cristian PNL
39. Cioată Cezar ALDE
40. Ciobanu Gheorghe PSD
41. Ciocan Dan PSD
42. Ciolacu Ion-Marcel PSD
43. Ciuhodaru Tudor ND
44. Ciurariu Florin PNL
45. Cocei Erland PNL
46. Codîrlă Liviu PSD
47. Covaci Dorel PSD
48. Crăciunescu Grigore PNL
49. Cristea Aurelia PSD
50. Cristea Victor PSD
51. Cristian Horia PNL
52. Cseke Attila-Zoltán UDMR
53. Culețu Dănuț PNL
54. Cupă Ion ALDE
55. Daea Petre PSD
56. Dalca Ștefan-Petru ND
57. Dascălu Constantin PNL
58. Deaconu Mihai ND
59. Delureanu Virgil PSD
60. Diaconu Adrian-Nicolae PSD
61. Diniță Ion ALDE
62. Dîrzu Ioan PSD
63. Doboș Anton PNL
64. Dobre Mircea-Titus PSD
65. Dobre Victor Paul PNL
66. Dobrinescu Traian PNL
67. Dolha Nechita-Stelian PNL
68. Donțu Mihai-Aurel PNL
69. Dragomir Gheorghe PNL
70. Dragomir Viorel Marian PSD
71. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
72. Drăghici Sonia-Maria PSD
73. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
74. Dumitrache Ileana Cristina PSD
75. Dumitru Georgică ALDE
76. Dumitru Ioana-Jenica PSD
77. Dumitru Ovidiu-Ioan -
78. Emacu Gheorghe PSD
79. Enache Marian PSD
80. Eparu Ion PSD
81. Erdei Dolóczki István UDMR
82. Fejér László-Ődőn UDMR
83. Fenechiu Cătălin-Daniel ND
84. Firczak Gheorghe Minoritati
85. Florea Damian ALDE
86. Florea Daniel PSD
87. Frăticiu Gheorghe PSD
88. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
89. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
90. Găină Mihăiță PSD
91. Gheorghe Andrei Daniel PNL
92. Gheorghe Florin PSD
93. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
94. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
95. Grama Horia PSD
96. Grecea Maria PNL
97. Gudu Vasile PNL
98. Guran Virgil ALDE
99. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
100. Harbuz Liviu PSD
101. Hărău Eleonora-Carmen PNL
102. Holban Titi PSD
103. Horga Vasile PNL
104. Hulea Ioan PSD
105. Iacoban Sorin-Avram PSD
106. Ialomițianu Gheorghe PNL
107. Iancu Iulian PSD
108. Iane Daniel PNL
109. Iane Ovidiu-Cristian PSD
110. Ibram Iusein Minoritati
111. Intotero Natalia-Elena PSD
112. Ionescu Aurelian ALDE
113. Iriza Scarlat PSD
114. Ispir Raluca-Cristina PNL
115. Itu Cornel PSD
116. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR
117. Kereskényi Gábor UDMR
118. Khraibani Camelia PSD
119. Korodi Attila UDMR
120. Laza-Matiuța Liviu PNL
121. Lubanovici Mircea PNL
122. Man Mircea PNL
123. Manolescu Oana Minoritati
124. Marcoci Vlad PSD
125. Marcu Nicu ALDE
126. Marcu Viorica PNL
127. Marin Gheorghe PSD
128. Marin Laura PSD
129. Márton Árpád-Francisc UDMR
130. Máté András-Levente UDMR
131. Mihai Aurelian -
132. Mihăilă Ioan PSD
133. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
134. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
135. Militaru Lucian PNL
136. Mincă Liliana ND
137. Mircovici Niculae Minoritati
138. Mironescu Răzvan Horia PNL
139. Mîrza Gavril PSD
140. Mocioalcă Ion PSD
141. Moldovan Ioan ALDE
142. Moldovan Iosif UDMR
143. Molnar Zsolt UDMR
144. Motreanu Dan-Ștefan PNL
145. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
146. Movilă Petru -
147. Muntean Mircia PSD
148. Munteanu Ioan PSD
149. Murgu Neagu PSD
150. Nassar Rodica PSD
151. Neacșu Marian PSD
152. Necula Cosmin PSD
153. Negruț Cornelia ALDE
154. Nicoară Romeo Florin PNL
155. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
156. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
157. Nistor Gheorghe-Vlad PNL
158. Nistor Laurențiu PSD
159. Nistor Marioara PSD
160. Niță Emil PSD
161. Nosa Iuliu PSD
162. Ochi Ion PSD
163. Oltean Ioan PNL
164. Oros Nechita-Adrian PNL
165. Palașcă Viorel ALDE
166. Palăr Ionel PNL
167. Pambuccian Varujan Minoritati
168. Pană Adriana-Doina PSD
169. Pardău Dumitru PNL
170. Paul Maria-Andreea PNL
171. Pâslaru Florin-Costin PSD
172. Peia Ninel PSD
173. Petrea Dorin Silviu PSD
174. Pocora Cristina-Ancuța PNL
175. Podașcă Gabriela-Maria PSD
176. Popescu Dan-Cristian PNL
177. Preda Cezar-Florin PNL
178. Pușcaș Iacob PSD
179. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
180. Răducanu Ion PSD
181. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
182. Rădulescu Constantin PSD
183. Reuer Elena-Ramona PNL
184. Roman Gheorghe PSD
185. Roman Petre PNL
186. Roșca Lucreția PSD
187. Rotaru Răzvan -
188. Rusu Valentin PNL
189. Sămărtinean Cornel-Mircea PNL
190. Săpunaru Nini PNL
191. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
192. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
193. Secară Florin Mihail PSD
194. Seres Dénes UDMR
195. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE
196. Simedru Dan Coriolan PNL
197. Solomon Adrian PSD
198. Stan Ioan PSD
199. Stativă Irinel Ioan PSD
200. Stănescu Alexandru PSD
201. Stănișoară Mihai ALDE
202. Steriu Valeriu-Andrei PSD
203. Stragea Sorin Constantin PSD
204. Stroe Ionuț-Marian PNL
205. Stroe Radu ALDE
206. Sturzu Mihai-Răzvan PSD
207. Suciu Vasile-Daniel PSD
208. Surdu Raluca PNL
209. Surugiu Iulian-Radu PNL
210. Szabó Ödön UDMR
211. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
212. Tănase Răzvan-Ionuț -
213. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
214. Tătaru Florin-Cristian PSD
215. Teodorescu Cătălin-Florin PNL
216. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL
217. Tiuch Cătălin PSD
218. Traicu Rodin PSD
219. Tudorache Daniel PSD
220. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD
221. Țîmpău Radu Bogdan PNL
222. Ursărescu Dorinel ALDE
223. Vainer Aurel Minoritati
224. Varga Lucia-Ana PNL
225. Varga Vasile PNL
226. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD
227. Vladu Iulian PNL
228. Vlase Petru Gabriel PSD
229. Vlădoiu Aurel PSD
230. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
231. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
232. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 16 februarie 2020, 22:10
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro