Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.02.2015 > 14:39 Versiunea pentru printare
Miercuri, 18 februarie 2015, ora 14:39

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 240/2014 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.14/2014 pentru completarea art.176 din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:156 76 44 3 9 5 14 5
- voturi pentru (DA):149 75 42 - 9 5 13 5
- voturi împotrivă (NU):3 - - 3 - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - -
- nu au votat:3 1 1 - - - 1 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Amet Varol Minoritati DA
2. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
3. Arsene Ionel PSD DA
4. Avram Marian PSD DA
5. Axente Ioan PSD DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
8. Bălan Ion PSD DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Benga Ioan PSD DA
11. Birchall Ana PSD DA
12. Bîrsășteanu Florică PSD DA
13. Blăjuț Viorel-Ionel ND NU
14. Blănariu Valentin - DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
16. Bode Lucian Nicolae PNL DA
17. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
18. Bónis István UDMR DA
19. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
20. Buican Cristian PNL DA
21. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
22. Calimente Mihăiță PNL DA
23. Calotă Florică Ică ALDE -
24. Canacheu Costică PNL DA
25. Călin Ion PSD DA
26. Cernea Remus-Florinel - DA
27. Chebac Eugen PSD DA
28. Cherecheș Florica PNL DA
29. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
30. Chirvăsuță Laurențiu PSD -
31. Cioată Cezar ALDE DA
32. Ciobanu Gheorghe PSD DA
33. Ciocan Dan PSD DA
34. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
35. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
36. Ciuhodaru Tudor ND NU
37. Cocei Erland PNL DA
38. Costin Gheorghe PNL DA
39. Cristea Aurelia PSD DA
40. Cristea Victor PSD DA
41. Cristian Horia PNL DA
42. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
43. Cupă Ion ALDE DA
44. Dascălu Constantin PNL DA
45. Deaconu Mihai ND NU
46. Delureanu Virgil PSD DA
47. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
48. Dima Toader PSD DA
49. Diniță Ion ALDE DA
50. Dîrzu Ioan PSD DA
51. Dobre Mircea-Titus PSD DA
52. Dobrinescu Traian PNL DA
53. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
54. Dolineaschi Andrei PSD DA
55. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
56. Dragomir Viorel Marian PSD DA
57. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
58. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
59. Enache Marian PSD DA
60. Eparu Ion PSD DA
61. Erdei Dolóczki István UDMR DA
62. Firczak Gheorghe Minoritati DA
63. Fonta Nuțu PSD DA
64. Frăticiu Gheorghe PSD DA
65. Galan Constantin ALDE DA
66. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
67. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
68. Gheorghe Florin PSD DA
69. Gheorghe Tinel PNL DA
70. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
71. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
72. Grecea Maria PNL Abținere
73. Gudu Vasile PNL DA
74. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
75. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
76. Iancu Iulian PSD DA
77. Intotero Natalia-Elena PSD DA
78. Iordache Florin PSD DA
79. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
80. Itu Cornel PSD DA
81. Kereskényi Gábor UDMR DA
82. Khraibani Camelia PSD DA
83. Korodi Attila UDMR DA
84. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
85. Lupu Mihai PNL DA
86. Marcu Viorica PNL DA
87. Marica Petru-Sorin PSD DA
88. Marin Gheorghe PSD DA
89. Marin Laura PSD DA
90. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
91. Máté András-Levente UDMR DA
92. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
93. Melinte Ion PSD DA
94. Mihai Aurelian PNL DA
95. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
96. Militaru Lucian PNL DA
97. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
98. Mîrza Gavril PSD DA
99. Moisii Constantin PSD DA
100. Moldovan Ioan ALDE DA
101. Molnar Zsolt UDMR DA
102. Munteanu Ioan PSD DA
103. Neacșu Marian PSD DA
104. Negruț Cornelia ALDE DA
105. Nichita Cristina PSD DA
106. Nicolae Florian PSD DA
107. Niculae Aurel PSD DA
108. Niculescu Dumitru - DA
109. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
110. Nistor Gheorghe-Vlad PNL DA
111. Niță Emil PSD DA
112. Ochi Ion PSD DA
113. Orban Ludovic PNL DA
114. Oros Nechita-Adrian PNL DA
115. Palașcă Viorel ALDE DA
116. Pană Adriana-Doina PSD DA
117. Pardău Dumitru PNL DA
118. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
119. Petrea Dorin Silviu PSD DA
120. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
121. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
122. Popa Octavian-Marius PNL DA
123. Pușcaș Iacob PSD DA
124. Răducanu Ion PSD DA
125. Rădulescu Romeo ALDE DA
126. Reuer Elena-Ramona PNL DA
127. Roman Gheorghe PSD DA
128. Roșca Lucreția PSD DA
129. Rotaru Răzvan - DA
130. Sefer Cristian-George PSD DA
131. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
132. Stănescu Alexandru PSD DA
133. Stroe Radu PSD DA
134. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
135. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
136. Szabó Ödön UDMR DA
137. Șimon Gheorghe PSD DA
138. Șoptică Costel PNL DA
139. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
140. Tănase Răzvan-Ionuț - DA
141. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
142. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
143. Toader Mircea-Nicu PNL DA
144. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
145. Tudorie Violeta PSD DA
146. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD DA
147. Udriște Gheorghe PNL DA
148. Urcan Ionaș-Florin PNL DA
149. Ursărescu Dorinel ALDE DA
150. Varga Lucia-Ana PNL DA
151. Vladu Iulian PNL DA
152. Zaharcu Neviser PSD DA
153. Zamfir Daniel-Cătălin PNL -
154. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
155. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
156. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 28 februarie 2020, 14:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro