Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.02.2015 > 13:00 Versiunea pentru printare
Miercuri, 25 februarie 2015, ora 13:00

Subiect vot: Prelungirea programului de lucru până la finalizarea PL-x nr. 280/2013
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:144 68 46 2 6 6 10 6
- voturi pentru (DA):139 68 43 1 6 6 10 5
- voturi împotrivă (NU):5 - 3 1 - - - 1
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
2. Almăjanu Marin PNL DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Anton Marin - DA
5. Axente Ioan PSD DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL NU
8. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Benga Ioan PSD DA
11. Birchall Ana PSD DA
12. Bîrsășteanu Florică PSD DA
13. Bode Lucian Nicolae PNL DA
14. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
15. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
16. Bónis István UDMR DA
17. Calimente Mihăiță PNL DA
18. Caloianu Mario-Ernest PSD DA
19. Canacheu Costică PNL DA
20. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
21. Călin Ion PSD DA
22. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
23. Cernea Remus-Florinel - NU
24. Chebac Eugen PSD DA
25. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
26. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
27. Ciobanu Gheorghe PSD DA
28. Ciocan Dan PSD DA
29. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
30. Ciuhodaru Tudor ND NU
31. Cocei Erland PNL DA
32. Costin Gheorghe PNL DA
33. Covaci Dorel PSD DA
34. Crăciunescu Grigore PNL DA
35. Cristea Aurelia PSD DA
36. Cupă Ion ALDE DA
37. Dalca Ștefan-Petru ND DA
38. Delureanu Virgil PSD DA
39. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
40. Dima Toader PSD DA
41. Dobre Victor Paul PNL DA
42. Dobrinescu Traian PNL DA
43. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
44. Dragomir Viorel Marian PSD DA
45. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
46. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
47. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
48. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
49. Emacu Gheorghe PSD DA
50. Erdei Dolóczki István UDMR DA
51. Frăticiu Gheorghe PSD DA
52. Galan Constantin ALDE DA
53. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
54. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
55. Gheorghe Florin PSD DA
56. Gheorghe Tinel PNL DA
57. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
58. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
59. Grecea Maria PNL DA
60. Gunia Dragoș-Ionel PNL DA
61. Harbuz Liviu PSD DA
62. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
63. Holban Titi PSD DA
64. Hulea Ioan PSD DA
65. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
66. Ibram Iusein Minoritati DA
67. Ionescu Aurelian ALDE DA
68. Iordache Florin PSD DA
69. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
70. Iriza Scarlat - DA
71. Ispir Raluca-Cristina PNL NU
72. Itu Cornel PSD DA
73. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
74. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
75. Longher Ghervazen Minoritati DA
76. Man Mircea PNL DA
77. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
78. Manolescu Oana Minoritati DA
79. Marcu Viorica PNL DA
80. Máté András-Levente UDMR DA
81. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
82. Măduța Flavius-Luigi PSD DA
83. Melinte Ion PSD DA
84. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
85. Mihai Aurelian PNL DA
86. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
87. Mîrza Gavril PSD DA
88. Mocioi Niculina PNL DA
89. Moisii Constantin PSD DA
90. Moldovan Ioan ALDE DA
91. Molnar Zsolt UDMR DA
92. Motreanu Dan-Ștefan PNL NU
93. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
94. Movilă Petru - DA
95. Murgu Neagu PSD DA
96. Nassar Rodica PSD DA
97. Neacșu Marian PSD DA
98. Negruț Cornelia ALDE DA
99. Nichita Cristina PSD DA
100. Nicolae Alexandri PNL DA
101. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
102. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
103. Nistor Marioara PSD DA
104. Niță Emil PSD DA
105. Ochi Ion PSD DA
106. Palașcă Viorel ALDE DA
107. Palăr Ionel PNL DA
108. Pambuccian Varujan Minoritati DA
109. Paul Maria-Andreea PNL DA
110. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
111. Pistru Eusebiu-Manea PNL DA
112. Pușcaș Iacob PSD DA
113. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
114. Răducanu Ion PSD DA
115. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
116. Rățoi Neculai PSD DA
117. Roșca Lucreția PSD DA
118. Rotaru Răzvan - DA
119. Sămărtinean Cornel-Mircea PNL DA
120. Săpunaru Nini PNL DA
121. Scarlat George PNL DA
122. Secară Florin Mihail PSD DA
123. Seres Dénes UDMR DA
124. Simedru Dan Coriolan PNL DA
125. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
126. Stănescu Alexandru PSD DA
127. Stragea Sorin Constantin PSD DA
128. Stroe Radu PSD DA
129. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
130. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
131. Șcheau Ion PNL DA
132. Șimon Gheorghe PSD DA
133. Șoptică Costel PNL DA
134. Șova Lucian PSD DA
135. Tabugan Ion PSD DA
136. Tămâian Ioan PNL DA
137. Tănase Răzvan-Ionuț - DA
138. Tiuch Cătălin PSD DA
139. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
140. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD DA
141. Varga Lucia-Ana PNL DA
142. Varga Vasile PNL DA
143. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
144. Weber Mihai PSD DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 17 februarie 2020, 16:18
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro