Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.02.2015 > 16:07 Versiunea pentru printare
Miercuri, 25 februarie 2015, ora 16:07

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:309 142 93 7 13 15 21 18

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Luminița-Pachel PSD
2. Adăscăliței Constantin PSD
3. Alexe Florin-Alexandru PNL
4. Almăjanu Marin PNL
5. Amet Varol Minoritati
6. Andea Petru PSD
7. Andronache Gabriel PNL
8. Anghel Gabriela-Lola ND
9. Antal István UDMR
10. Anton Marin -
11. Anușca Roxana-Florentina PNL
12. Ardeleanu Sanda-Maria PNL
13. Arsene Ionel PSD
14. Avram Constantin ALDE
15. Avram Marian PSD
16. Axente Ioan PSD
17. Babuș Radu PSD
18. Balan Ioan PNL
19. Baltă Mihai PSD
20. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
21. Bălan Ion PSD
22. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
23. Bejinariu Eugen PSD
24. Benga Ioan PSD
25. Berci Vasile PNL
26. Birchall Ana PSD
27. Bîrsășteanu Florică PSD
28. Blănariu Valentin -
29. Boboc Valentin Gabriel PSD
30. Bode Lucian Nicolae PNL
31. Bogdănici Camelia-Margareta PSD
32. Bónis István UDMR
33. Borbély László UDMR
34. Bucur Constantin-Alin PSD
35. Bucura-Oprescu Simona PSD
36. Budurescu Daniel-Stamate PNL
37. Buicu Corneliu-Florin PSD
38. Burlacu Ștefan ND
39. Calimente Mihăiță PNL
40. Caloianu Mario-Ernest PSD
41. Calotă Florică Ică ALDE
42. Canacheu Costică PNL
43. Cazan Mircea-Vasile PNL
44. Călin Ion PSD
45. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
46. Cernea Remus-Florinel -
47. Chebac Eugen PSD
48. Cherecheș Florica PNL
49. Chiriță Dumitru -
50. Chirteș Ioan-Cristian PNL
51. Chirvăsuță Laurențiu PSD
52. Chițoiu Daniel ALDE
53. Cioată Cezar ALDE
54. Ciobanu Gheorghe PSD
55. Ciobanu Liliana -
56. Ciocan Dan PSD
57. Ciofu Tamara-Dorina PSD
58. Ciolacu Ion-Marcel PSD
59. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL
60. Ciuhodaru Tudor ND
61. Ciurariu Florin PNL
62. Cocei Erland PNL
63. Codîrlă Liviu PSD
64. Comșa Cornel-George -
65. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD
66. Costin Gheorghe PNL
67. Covaci Dorel PSD
68. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
69. Crăciunescu Grigore PNL
70. Cristea Aurelia PSD
71. Cristea Victor PSD
72. Cristian Horia PNL
73. Culețu Dănuț PNL
74. Cupă Ion ALDE
75. Cupșa Ioan PNL
76. Daea Petre PSD
77. Dalca Ștefan-Petru ND
78. Dascălu Constantin PNL
79. Delureanu Virgil PSD
80. Diaconu Adrian-Nicolae PSD
81. Dima Toader PSD
82. Diniță Ion ALDE
83. Dîrzu Ioan PSD
84. Doboș Anton PNL
85. Dobre Mircea-Titus PSD
86. Dobre Victor Paul PNL
87. Dobrinescu Traian PNL
88. Dolha Nechita-Stelian PNL
89. Dolineaschi Andrei PSD
90. Donțu Mihai-Aurel PNL
91. Dragomir Gheorghe PNL
92. Dragomir Maria -
93. Dragomir Viorel Marian PSD
94. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
95. Drăghici Sonia-Maria PSD
96. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
97. Dumbrăvanu Paul -
98. Dumitrache Ileana Cristina PSD
99. Dumitru Georgică ALDE
100. Dumitru Ioana-Jenica PSD
101. Dumitru Ovidiu-Ioan PNL
102. Dușa Mircea PSD
103. Emacu Gheorghe PSD
104. Enea Constantin-Cosmin PSD
105. Eparu Ion PSD
106. Erdei Dolóczki István UDMR
107. Fejér László-Ődőn UDMR
108. Fenechiu Cătălin-Daniel ND
109. Florea Damian ALDE
110. Florea Daniel PSD
111. Frăticiu Gheorghe PSD
112. Galan Constantin ALDE
113. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
114. Găină Mihăiță PSD
115. Geantă Florian Daniel -
116. Gerea Andrei Dominic ALDE
117. Gheorghe Andrei Daniel PNL
118. Gheorghe Florin PSD
119. Gheorghe Tinel PNL
120. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
121. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
122. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
123. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
124. Grama Horia PSD
125. Grecea Maria PNL
126. Grindeanu Sorin Mihai PSD
127. Gudu Vasile PNL
128. Gunia Dragoș-Ionel PNL
129. Guran Virgil -
130. Gust Băloșin Florentin -
131. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
132. Harbuz Liviu PSD
133. Hărău Eleonora-Carmen PNL
134. Horga Vasile PNL
135. Hulea Ioan PSD
136. Iacoban Sorin-Avram PSD
137. Ialomițianu Gheorghe PNL
138. Iancu Iulian PSD
139. Iane Daniel PNL
140. Iane Ovidiu-Cristian PSD
141. Ibram Iusein Minoritati
142. Ignat Miron Minoritati
143. Iliuță Vasile PNL
144. Intotero Natalia-Elena PSD
145. Ionescu Aurelian ALDE
146. Ionescu George PNL
147. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
148. Iriza Scarlat -
149. Ispir Raluca-Cristina PNL
150. Itu Cornel PSD
151. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR
152. Kerekes Károly UDMR
153. Kereskényi Gábor UDMR
154. Khraibani Camelia PSD
155. Korodi Attila UDMR
156. Laza-Matiuța Liviu PNL
157. Longher Ghervazen Minoritati
158. Man Mircea PNL
159. Manea Victor-Gheorghe PNL
160. Manolescu Oana Minoritati
161. Marcoci Vlad PSD
162. Marcu Viorica PNL
163. Marian Ion Cristinel ND
164. Marica Petru-Sorin PSD
165. Marin Gheorghe PSD
166. Marin Laura PSD
167. Marocico Ion Minoritati
168. Márton Árpád-Francisc UDMR
169. Máté András-Levente UDMR
170. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
171. Măduța Flavius-Luigi PSD
172. Melinte Ion PSD
173. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
174. Mihai Aurelian PNL
175. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
176. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
177. Mircovici Niculae Minoritati
178. Mîrza Gavril PSD
179. Mocioi Niculina PNL
180. Moisii Constantin PSD
181. Molnar Zsolt UDMR
182. Motreanu Dan-Ștefan PNL
183. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
184. Movilă Petru -
185. Munteanu Ioan PSD
186. Murgu Neagu PSD
187. Nassar Rodica PSD
188. Nazare Alexandru PNL
189. Neacșu Marian PSD
190. Necula Cosmin PSD
191. Negruț Clement -
192. Negruț Cornelia ALDE
193. Nichita Cristina PSD
194. Nicoară Romeo Florin PNL
195. Nicolae Florian PSD
196. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
197. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL
198. Nicolicea Eugen PSD
199. Niculae Aurel PSD
200. Niculescu Dumitru -
201. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
202. Nistor Gheorghe-Vlad PNL
203. Nistor Laurențiu PSD
204. Nistor Marioara PSD
205. Niță Constantin PSD
206. Niță Emil PSD
207. Nosa Iuliu PSD
208. Oajdea Daniel Vasile ND
209. Ochi Ion PSD
210. Oltean Ioan PNL
211. Orban Ludovic PNL
212. Oros Nechita-Adrian PNL
213. Palașcă Viorel ALDE
214. Paleologu Theodor PNL
215. Pambuccian Varujan Minoritati
216. Pană Adriana-Doina PSD
217. Pardău Dumitru PNL
218. Paul Maria-Andreea PNL
219. Pâslaru Florin-Costin PSD
220. Petrescu Petre -
221. Petric Octavian PSD
222. Pistru Eusebiu-Manea PNL
223. Plumb Rovana PSD
224. Pocora Cristina-Ancuța PNL
225. Podașcă Gabriela-Maria PSD
226. Pop Georgian PSD
227. Popa Octavian-Marius PNL
228. Popeangă Vasile PSD
229. Popescu Dan-Cristian PNL
230. Popescu Dumitru-Iulian PSD
231. Potor Călin PSD
232. Preda Cezar-Florin PNL
233. Pușcaș Iacob PSD
234. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
235. Răducanu Ion PSD
236. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
237. Rădulescu Constantin PSD
238. Rădulescu Romeo ALDE
239. Rățoi Neculai PSD
240. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
241. Reuer Elena-Ramona PNL
242. Roman Cristian-Constantin PNL
243. Roman Gheorghe PSD
244. Roman Victor PSD
245. Roșca Lucreția PSD
246. Rusu Valentin PNL
247. Sava Andrei-Valentin PSD
248. Sămărtinean Cornel-Mircea PNL
249. Săpunaru Nini PNL
250. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
251. Scarlat George PNL
252. Secară Florin Mihail PSD
253. Sefer Cristian-George PSD
254. Seres Dénes UDMR
255. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE
256. Simedru Dan Coriolan PNL
257. Smarandache Miron Alexandru PSD
258. Solomon Adrian PSD
259. Stan Ioan PSD
260. Stan Ion PSD
261. Stancu Ionel Minoritati
262. Stănescu Alexandru PSD
263. Stănișoară Mihai ALDE
264. Steriu Valeriu-Andrei PSD
265. Stragea Sorin Constantin PSD
266. Stroe Radu PSD
267. Sturzu Mihai-Răzvan PSD
268. Suciu Vasile-Daniel PSD
269. Surdu Raluca PNL
270. Surugiu Iulian-Radu PNL
271. Șcheau Ion PNL
272. Șimon Gheorghe PSD
273. Șoptică Costel PNL
274. Șova Lucian PSD
275. Ștefan Viorel PSD
276. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
277. Taloș Gheorghe-Mirel ALDE
278. Tararache Mihai -
279. Tămâian Ioan PNL
280. Tănase Răzvan-Ionuț -
281. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
282. Tătaru Florin-Cristian PSD
283. Teodorescu Ioan Viorel PSD
284. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL
285. Tiuch Cătălin PSD
286. Tîlvăr Angel PSD
287. Toader Mircea-Nicu PNL
288. Traicu Rodin PSD
289. Tudorache Daniel PSD
290. Tudorie Violeta PSD
291. Turcan Raluca PNL
292. Țîmpău Radu Bogdan PNL
293. Udriște Gheorghe PNL
294. Uricec Eugen Constantin PSD
295. Ursărescu Dorinel ALDE
296. Vainer Aurel Minoritati
297. Varga Lucia-Ana PNL
298. Varga Vasile PNL
299. Vasilică Radu Costin PSD
300. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD
301. Vladu Iulian PNL
302. Vlădoiu Aurel PSD
303. Vulpescu Ioan PSD
304. Weber Mihai PSD
305. Zaharcu Neviser PSD
306. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
307. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
308. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
309. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 18 ianuarie 2020, 17:55
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro