Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.03.2015 > 16:23 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 martie 2015, ora 16:23

Subiect vot: PLx 263/2014/2015 R - Vot final
PL 263/2014 privind securitatea cibernetică
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:291 136 79 7 12 14 25 18
- voturi pentru (DA):287 136 78 7 12 14 25 15
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:4 - 1 - - - - 3
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Almăjanu Marin PNL DA
3. Amet Varol Minoritati DA
4. Andea Petru PSD DA
5. Andronache Gabriel PNL Abținere
6. Anușca Roxana-Florentina PNL DA
7. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
8. Arsene Ionel PSD DA
9. Avram Constantin ALDE DA
10. Avram Marian PSD DA
11. Axente Ioan PSD DA
12. Babuș Radu PSD DA
13. Balan Ioan PNL DA
14. Baltă Mihai PSD DA
15. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
16. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
17. Birchall Ana PSD DA
18. Bîrsășteanu Florică PSD DA
19. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
20. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
21. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
22. Boghicevici Claudia PNL DA
23. Bónis István UDMR DA
24. Bordeianu Dan PSD DA
25. Bucur Constantin-Alin PSD DA
26. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
27. Buican Cristian PNL DA
28. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
29. Burlacu Ștefan ND DA
30. Calimente Mihăiță PNL DA
31. Canacheu Costică PNL DA
32. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
33. Călin Ion PSD DA
34. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
35. Cernea Remus-Florinel - DA
36. Chebac Eugen PSD DA
37. Cherecheș Florica PNL DA
38. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
39. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
40. Chițoiu Daniel ALDE DA
41. Cioată Cezar ALDE DA
42. Ciobanu Gheorghe PSD DA
43. Ciobanu Liliana - DA
44. Ciocan Dan PSD DA
45. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
46. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
47. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
48. Ciuhodaru Tudor ND DA
49. Ciurariu Florin PNL DA
50. Cocei Erland PNL DA
51. Codîrlă Liviu PSD DA
52. Comșa Cornel-George - DA
53. Costin Gheorghe PNL DA
54. Covaci Dorel PSD DA
55. Crăciunescu Grigore PNL DA
56. Cristea Victor PSD DA
57. Cristian Horia PNL DA
58. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
59. Cupă Ion ALDE DA
60. Daea Petre PSD DA
61. Dalca Ștefan-Petru ND DA
62. Deaconu Mihai ND DA
63. Delureanu Virgil PSD DA
64. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
65. Diaconu Mihai-Bogdan - Abținere
66. Dima Toader PSD DA
67. Diniță Ion ALDE DA
68. Dîrzu Ioan PSD DA
69. Doboș Anton PNL DA
70. Dobre Mircea-Titus PSD DA
71. Dobre Victor Paul PNL DA
72. Dobrinescu Traian PNL DA
73. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
74. Dolineaschi Andrei PSD DA
75. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
76. Dragomir Gheorghe PNL DA
77. Dragomir Maria - DA
78. Dragomir Viorel Marian PSD DA
79. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
80. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
81. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
82. Dumbrăvanu Paul - Abținere
83. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
84. Dumitru Georgică ALDE DA
85. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
86. Dumitru Ovidiu-Ioan PNL DA
87. Dușa Mircea PSD DA
88. Emacu Gheorghe PSD DA
89. Enache Marian PSD DA
90. Enea Constantin-Cosmin PSD DA
91. Eparu Ion PSD DA
92. Erdei Dolóczki István UDMR DA
93. Fenechiu Cătălin-Daniel ND DA
94. Florea Damian ALDE DA
95. Florea Daniel PSD DA
96. Fonta Nuțu PSD DA
97. Frăticiu Gheorghe PSD DA
98. Galan Constantin ALDE DA
99. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
100. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE DA
101. Găină Mihăiță PSD DA
102. Gerea Andrei Dominic ALDE DA
103. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
104. Gheorghe Florin PSD DA
105. Gheorghe Tinel PNL DA
106. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
107. Ghiveciu Marian PSD DA
108. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
109. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
110. Grecea Maria PNL DA
111. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
112. Gunia Dragoș-Ionel PNL DA
113. Guran Virgil - DA
114. Gurzău Adrian - DA
115. Gust Băloșin Florentin - Abținere
116. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
117. Harbuz Liviu PSD DA
118. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
119. Holban Titi PSD DA
120. Hulea Ioan PSD DA
121. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
122. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
123. Iancu Iulian PSD DA
124. Iane Daniel PNL DA
125. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
126. Ibram Iusein Minoritati DA
127. Ignat Miron Minoritati DA
128. Ionescu Aurelian ALDE DA
129. Ionescu George PNL DA
130. Iordache Florin PSD DA
131. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
132. Iriza Scarlat - DA
133. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
134. Itu Cornel PSD DA
135. Kerekes Károly UDMR DA
136. Kereskényi Gábor UDMR DA
137. Khraibani Camelia PSD DA
138. Korodi Attila UDMR DA
139. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
140. Longher Ghervazen Minoritati DA
141. Lubanovici Mircea PNL DA
142. Lupu Mihai PNL DA
143. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
144. Manolescu Oana Minoritati DA
145. Marcoci Vlad PSD DA
146. Marcu Viorica PNL DA
147. Marian Ion Cristinel ND DA
148. Marica Petru-Sorin PSD DA
149. Marin Gheorghe PSD DA
150. Marocico Ion Minoritati DA
151. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
152. Máté András-Levente UDMR DA
153. Măduța Flavius-Luigi PSD DA
154. Melinte Ion PSD DA
155. Mihai Aurelian PNL DA
156. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD DA
157. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
158. Mincă Liliana ND DA
159. Mircovici Niculae Minoritati DA
160. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
161. Mîrza Gavril PSD DA
162. Mocioalcă Ion PSD DA
163. Mocioi Niculina PNL DA
164. Moldovan Ioan ALDE DA
165. Moldovan Iosif UDMR DA
166. Molnar Zsolt UDMR DA
167. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
168. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
169. Movilă Petru - DA
170. Munteanu Ioan PSD DA
171. Neacșu Marian PSD DA
172. Negruț Cornelia ALDE DA
173. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
174. Nicolae Alexandri PNL DA
175. Nicolae Florian PSD DA
176. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
177. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
178. Niculae Aurel PSD DA
179. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
180. Nistor Laurențiu PSD DA
181. Niță Constantin PSD DA
182. Niță Emil PSD DA
183. Nosa Iuliu PSD DA
184. Ochi Ion PSD DA
185. Orban Ludovic PNL DA
186. Oros Nechita-Adrian PNL DA
187. Palașcă Viorel ALDE DA
188. Palăr Ionel PNL DA
189. Paleologu Theodor PNL DA
190. Pambuccian Varujan Minoritati DA
191. Pană Adriana-Doina PSD DA
192. Păun Nicolae Minoritati DA
193. Pârgaru Ion ALDE DA
194. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
195. Peia Ninel PSD DA
196. Petrea Dorin Silviu PSD DA
197. Petrescu Petre - DA
198. Petric Octavian PSD DA
199. Plumb Rovana PSD DA
200. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
201. Pop Georgian PSD DA
202. Popa Octavian-Marius PNL DA
203. Popa Radu Mihai - DA
204. Popeangă Vasile PSD DA
205. Popescu Dan-Cristian PNL DA
206. Popoviciu Alin Augustin Florin PNL DA
207. Potor Călin PSD DA
208. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
209. Răducanu Ion PSD DA
210. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
211. Rădulescu Constantin PSD DA
212. Rădulescu Romeo ALDE DA
213. Reuer Elena-Ramona PNL DA
214. Rizea Cristian PSD DA
215. Roman Cristian-Constantin PNL DA
216. Roman Gheorghe PSD DA
217. Roman Ioan Sorin PSD DA
218. Roșca Lucreția PSD DA
219. Rotaru Răzvan - DA
220. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
221. Scarlat George PNL DA
222. Secară Florin Mihail PSD DA
223. Sefer Cristian-George PSD DA
224. Seres Dénes UDMR DA
225. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE DA
226. Simedru Dan Coriolan PNL DA
227. Simionescu Adrian Constantin PSD DA
228. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
229. Solomon Adrian PSD DA
230. Stan Ioan PSD DA
231. Stanciu Anghel PSD DA
232. Stancu Ionel Minoritati DA
233. Stativă Irinel Ioan PSD DA
234. Stănescu Alexandru PSD DA
235. Stănișoară Mihai ALDE DA
236. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
237. Stoica Mihaela - DA
238. Stragea Sorin Constantin PSD DA
239. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
240. Stroe Radu PSD DA
241. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
242. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
243. Surdu Raluca PNL DA
244. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
245. Szabó Ödön UDMR DA
246. Șcheau Ion PNL DA
247. Șimon Gheorghe PSD DA
248. Șoptică Costel PNL DA
249. Șova Lucian PSD DA
250. Ștefan Viorel PSD DA
251. Ștefănescu Elena Cătălina PSD DA
252. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
253. Tabugan Ion PSD DA
254. Tararache Mihai - DA
255. Tămâian Ioan PNL DA
256. Tănase Răzvan-Ionuț - DA
257. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
258. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
259. Teodorescu Cătălin-Florin PNL DA
260. Teodorescu Ioan Viorel PSD DA
261. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL DA
262. Tiuch Cătălin PSD DA
263. Toader Mircea-Nicu PNL DA
264. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
265. Tomac Eugen - DA
266. Traicu Rodin PSD DA
267. Tudorache Daniel PSD DA
268. Tudorie Violeta PSD DA
269. Tudose Mihai PSD DA
270. Turcan Raluca PNL DA
271. Tușa Adriana Diana PNL DA
272. Udriște Gheorghe PNL DA
273. Urcan Ionaș-Florin PNL DA
274. Uricec Eugen Constantin PSD DA
275. Ursărescu Dorinel ALDE DA
276. Varga Lucia-Ana PNL DA
277. Varga Vasile PNL DA
278. Vasilică Radu Costin PSD DA
279. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
280. Vladu Iulian PNL DA
281. Vlase Petru Gabriel PSD DA
282. Vlădoiu Aurel PSD DA
283. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
284. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
285. Vreme Valerian PSD DA
286. Vulpescu Ioan PSD DA
287. Weber Mihai PSD DA
288. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
289. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
290. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
291. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 5 aprilie 2020, 14:23
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro