Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.03.2015 > 15:29 Versiunea pentru printare
Miercuri, 25 martie 2015, ora 15:29

Subiect vot: Art. 87 în forma nouă
PHC 25/2015 privind modificarea și completarea Regulamentului Camerei Deputaților
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:197 90 57 8 12 7 14 9
- voturi pentru (DA):197 90 57 8 12 7 14 9
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
4. Amet Varol Minoritati DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
7. Avram Constantin ALDE DA
8. Avram Marian PSD DA
9. Axente Ioan PSD DA
10. Babuș Radu PSD DA
11. Baltă Mihai PSD DA
12. Bălan Ion PSD DA
13. Bejinariu Eugen PSD DA
14. Benga Ioan PSD DA
15. Berci Vasile PNL DA
16. Bîrsășteanu Florică PSD DA
17. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
18. Bode Lucian Nicolae PNL DA
19. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
20. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
21. Borbély László UDMR DA
22. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
23. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
24. Buican Cristian PNL DA
25. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
26. Burlacu Ștefan ND DA
27. Calotă Florică Ică ALDE DA
28. Canacheu Costică PNL DA
29. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
30. Călin Ion PSD DA
31. Cernea Remus-Florinel - DA
32. Cherecheș Florica PNL DA
33. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
34. Cioată Cezar ALDE DA
35. Ciobanu Gheorghe PSD DA
36. Ciobanu Liliana - DA
37. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
38. Ciuhodaru Tudor ND DA
39. Ciurariu Florin PNL DA
40. Cocei Erland PNL DA
41. Codîrlă Liviu PSD DA
42. Comșa Cornel-George - DA
43. Costin Gheorghe PNL DA
44. Covaci Dorel PSD DA
45. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
46. Cristea Victor PSD DA
47. Cristian Horia PNL DA
48. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
49. Cupă Ion ALDE DA
50. Dalca Ștefan-Petru ND DA
51. Dascălu Constantin PNL DA
52. Deaconu Mihai ND DA
53. Delureanu Virgil PSD DA
54. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
55. Dima Toader PSD DA
56. Diniță Ion ALDE DA
57. Dîrzu Ioan PSD DA
58. Doboș Anton PNL DA
59. Dobre Mircea-Titus PSD DA
60. Dobre Victor Paul PNL DA
61. Dobrinescu Traian PNL DA
62. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
63. Dragomir Gheorghe PNL DA
64. Dragomir Maria - DA
65. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
66. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
67. Dumitru Georgică ALDE DA
68. Emacu Gheorghe PSD DA
69. Eparu Ion PSD DA
70. Erdei Dolóczki István UDMR DA
71. Fejér László-Ődőn UDMR DA
72. Fenechiu Cătălin-Daniel ND DA
73. Firczak Gheorghe Minoritati DA
74. Fonta Nuțu PSD DA
75. Frăticiu Gheorghe PSD DA
76. Galan Constantin ALDE DA
77. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
78. Gheorghe Florin PSD DA
79. Gheorghe Tinel PNL DA
80. Ghiveciu Marian PSD DA
81. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
82. Grama Horia PSD DA
83. Grecea Maria PNL DA
84. Gunia Dragoș-Ionel PNL DA
85. Guran Virgil - DA
86. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
87. Harbuz Liviu PSD DA
88. Horga Vasile PNL DA
89. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
90. Iane Daniel PNL DA
91. Intotero Natalia-Elena PSD DA
92. Ionescu Aurelian ALDE DA
93. Iordache Florin PSD DA
94. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
95. Itu Cornel PSD DA
96. Kereskényi Gábor UDMR DA
97. Khraibani Camelia PSD DA
98. Korodi Attila UDMR DA
99. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
100. Lubanovici Mircea PNL DA
101. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
102. Marcu Viorica PNL DA
103. Marian Ion Cristinel ND DA
104. Marica Petru-Sorin PSD DA
105. Marin Laura PSD DA
106. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
107. Máté András-Levente UDMR DA
108. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
109. Melinte Ion PSD DA
110. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
111. Mihai Aurelian PNL DA
112. Mihăilă Ioan PSD DA
113. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
114. Militaru Lucian PNL DA
115. Mincă Liliana ND DA
116. Mircovici Niculae Minoritati DA
117. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
118. Mitrea Manuela PSD DA
119. Mocioi Niculina PNL DA
120. Moldovan Ioan ALDE DA
121. Moldovan Iosif UDMR DA
122. Molnar Zsolt UDMR DA
123. Muntean Mircia PSD DA
124. Munteanu Ioan PSD DA
125. Nassar Rodica PSD DA
126. Neacșu Marian PSD DA
127. Negruț Clement ND DA
128. Nicoară Romeo Florin PNL DA
129. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
130. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
131. Niculescu Dumitru - DA
132. Nistor Laurențiu PSD DA
133. Nistor Marioara PSD DA
134. Niță Emil PSD DA
135. Nosa Iuliu PSD DA
136. Ochi Ion PSD DA
137. Pambuccian Varujan Minoritati DA
138. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
139. Peia Ninel PSD DA
140. Petrea Dorin Silviu PSD DA
141. Petrescu Petre - DA
142. Petric Octavian PSD DA
143. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
144. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
145. Popeangă Vasile PSD DA
146. Popescu Dan-Cristian PNL DA
147. Potor Călin PSD DA
148. Preda Cezar-Florin PNL DA
149. Răducanu Ion PSD DA
150. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
151. Rățoi Neculai PSD DA
152. Roman Cristian-Constantin PNL DA
153. Roman Gheorghe PSD DA
154. Roman Victor PSD DA
155. Roșca Lucreția PSD DA
156. Rotaru Răzvan - DA
157. Săpunaru Nini PNL DA
158. Scarlat George PNL DA
159. Secară Florin Mihail PNL DA
160. Sefer Cristian-George PSD DA
161. Seres Dénes UDMR DA
162. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
163. Solomon Adrian PSD DA
164. Stan Ion PSD DA
165. Stanciu Anghel PSD DA
166. Stanciu Zisu PSD DA
167. Stativă Irinel Ioan PSD DA
168. Stragea Sorin Constantin PSD DA
169. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
170. Szabó Ödön UDMR DA
171. Șimon Gheorghe PSD DA
172. Șoptică Costel PNL DA
173. Ștefan Viorel PSD DA
174. Tararache Mihai PNL DA
175. Tănase Răzvan-Ionuț - DA
176. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
177. Teodorescu Ioan Viorel PSD DA
178. Toader Mircea-Nicu PNL DA
179. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
180. Traicu Rodin PSD DA
181. Tudorache Daniel PSD DA
182. Turcan Raluca PNL DA
183. Tușa Adriana Diana PNL DA
184. Udriște Gheorghe PNL DA
185. Urcan Ionaș-Florin PNL DA
186. Uricec Eugen Constantin PSD DA
187. Ursărescu Dorinel ALDE DA
188. Varga Lucia-Ana PNL DA
189. Varga Vasile PNL DA
190. Vladu Iulian PNL DA
191. Vlădoiu Aurel PSD DA
192. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
193. Weber Mihai PSD DA
194. Zaharcu Neviser PSD DA
195. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
196. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
197. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 16 februarie 2020, 22:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro