Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.03.2015 > 16:08 Versiunea pentru printare
Miercuri, 25 martie 2015, ora 16:08

Subiect vot: Prelungirea programului de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:250 121 72 5 12 9 17 14
- voturi pentru (DA):245 119 71 5 11 9 16 14
- voturi împotrivă (NU):4 2 - - 1 - 1 -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:1 - 1 - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
4. Andea Petru PSD DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Anghel Gabriela-Lola ND DA
7. Antal István UDMR DA
8. Anton Marin - DA
9. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
10. Arsene Ionel PSD DA
11. Avram Marian PSD DA
12. Axente Ioan PSD DA
13. Babuș Radu PSD DA
14. Baltă Mihai PSD DA
15. Bălan Ion PSD DA
16. Bejinariu Eugen PSD DA
17. Benga Ioan PSD DA
18. Berci Vasile PNL DA
19. Bîrsășteanu Florică PSD DA
20. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
21. Bode Lucian Nicolae PNL DA
22. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
23. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
24. Boghicevici Claudia PNL DA
25. Borbély László UDMR DA
26. Bordeianu Dan PSD DA
27. Bucur Constantin-Alin PSD DA
28. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
29. Buican Cristian PNL DA
30. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
31. Burlacu Ștefan ND DA
32. Calimente Mihăiță PNL DA
33. Canacheu Costică PNL DA
34. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
35. Călin Ion PSD DA
36. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
37. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
38. Cernea Remus-Florinel - DA
39. Chebac Eugen PSD DA
40. Cherecheș Florica PNL DA
41. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
42. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
43. Cioată Cezar ALDE DA
44. Ciobanu Gheorghe PSD DA
45. Ciocan Dan PSD DA
46. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
47. Ciurariu Florin PNL DA
48. Cocei Erland PNL DA
49. Codîrlă Liviu PSD DA
50. Comșa Cornel-George - DA
51. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD DA
52. Costin Gheorghe PNL DA
53. Covaci Dorel PSD DA
54. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
55. Crăciunescu Grigore PNL DA
56. Cristea Aurelia PSD DA
57. Cristea Victor PSD DA
58. Cristian Horia PNL DA
59. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
60. Cupă Ion ALDE DA
61. Daea Petre PSD DA
62. Dascălu Constantin PNL DA
63. Deaconu Mihai ND DA
64. Delureanu Virgil PSD DA
65. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
66. Dima Toader PSD DA
67. Dîrzu Ioan PSD DA
68. Doboș Anton PNL DA
69. Dobre Mircea-Titus PSD DA
70. Dobre Victor Paul PNL DA
71. Dobrinescu Traian PNL DA
72. Dolha Mircea PNL DA
73. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
74. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
75. Dragomir Gheorghe PNL DA
76. Dragomir Maria - DA
77. Dragomir Viorel Marian PSD DA
78. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
79. Dumbrăvanu Paul - DA
80. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
81. Dumitru Georgică ALDE DA
82. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
83. Dumitru Ovidiu-Ioan PNL DA
84. Enache Marian PSD DA
85. Eparu Ion PSD DA
86. Erdei Dolóczki István UDMR DA
87. Fejér László-Ődőn UDMR DA
88. Firczak Gheorghe Minoritati DA
89. Florea Damian ALDE DA
90. Fonta Nuțu PSD DA
91. Galan Constantin ALDE DA
92. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
93. Gheorghe Florin PSD DA
94. Gheorghe Tinel PNL DA
95. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
96. Ghiveciu Marian PSD DA
97. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
98. Gorghiu Alina-Ștefania PNL DA
99. Grama Horia PSD DA
100. Gunia Dragoș-Ionel PNL DA
101. Guran Virgil - DA
102. Gust Băloșin Florentin - DA
103. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
104. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
105. Holban Titi PSD DA
106. Horga Vasile PNL DA
107. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
108. Iancu Iulian PSD DA
109. Iane Daniel PNL DA
110. Ibram Iusein Minoritati DA
111. Ignat Miron Minoritati DA
112. Intotero Natalia-Elena PSD DA
113. Ionescu Aurelian ALDE DA
114. Iriza Scarlat - DA
115. Itu Cornel PSD DA
116. Kereskényi Gábor UDMR NU
117. Khraibani Camelia PSD DA
118. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
119. Lubanovici Mircea PNL DA
120. Lupu Mihai PNL DA
121. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
122. Manolache Marius PSD DA
123. Marcu Viorica PNL DA
124. Marian Ion Cristinel ND DA
125. Marica Petru-Sorin PSD DA
126. Marin Laura PSD DA
127. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
128. Máté András-Levente UDMR DA
129. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD NU
130. Melinte Ion PSD DA
131. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
132. Mihai Aurelian PNL DA
133. Mihăilă Ioan PSD DA
134. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD DA
135. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
136. Militaru Lucian PNL DA
137. Mincă Liliana ND DA
138. Mircovici Niculae Minoritati DA
139. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
140. Mitrea Manuela PSD DA
141. Mocanu Adrian PSD DA
142. Mocioalcă Ion PSD DA
143. Mocioi Niculina PNL DA
144. Moldovan Ioan ALDE DA
145. Moldovan Iosif UDMR DA
146. Molnar Zsolt UDMR DA
147. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
148. Movilă Petru - DA
149. Muntean Mircia PSD DA
150. Munteanu Ioan PSD DA
151. Nassar Rodica PSD DA
152. Nazare Alexandru PNL DA
153. Neacșu Marian PSD DA
154. Necula Cosmin PSD DA
155. Negruț Cornelia ALDE DA
156. Nichita Cristina PSD DA
157. Nicolae Alexandri PNL DA
158. Nicolae Florian PSD DA
159. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
160. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
161. Niculae Aurel PSD DA
162. Niculescu Dumitru - DA
163. Nistor Laurențiu PSD DA
164. Nistor Marioara PSD DA
165. Niță Emil PSD DA
166. Nosa Iuliu PSD DA
167. Ochi Ion PSD DA
168. Orban Ludovic PNL DA
169. Pardău Dumitru PNL DA
170. Păun Nicolae Minoritati DA
171. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
172. Peia Ninel PSD DA
173. Petrea Dorin Silviu PSD DA
174. Petrescu Petre - DA
175. Petric Octavian PSD DA
176. Pistru Eusebiu-Manea PNL DA
177. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
178. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
179. Pop Georgian PSD DA
180. Popa Octavian-Marius PNL DA
181. Popeangă Vasile PSD NU
182. Popescu Dan-Cristian PNL DA
183. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
184. Popoviciu Alin Augustin Florin PNL DA
185. Potor Călin PSD DA
186. Preda Cezar-Florin PNL DA
187. Răducanu Ion PSD DA
188. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
189. Rădulescu Constantin PSD DA
190. Rădulescu Romeo ALDE DA
191. Rățoi Neculai PSD DA
192. Resmeriță Cornel-Cristian PSD DA
193. Roman Cristian-Constantin PNL DA
194. Roman Gheorghe PSD DA
195. Roman Victor PSD DA
196. Roșca Lucreția PSD DA
197. Rotaru Răzvan - DA
198. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
199. Secară Florin Mihail PNL DA
200. Sefer Cristian-George PSD DA
201. Seres Dénes UDMR DA
202. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE DA
203. Simedru Dan Coriolan PNL -
204. Simionescu Adrian Constantin PSD DA
205. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
206. Stanciu Zisu PSD DA
207. Stativă Irinel Ioan PSD DA
208. Stănescu Alexandru PSD DA
209. Stănișoară Mihai ALDE DA
210. Stoica Mihaela - DA
211. Stragea Sorin Constantin PSD DA
212. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
213. Stroe Radu PSD DA
214. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
215. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
216. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
217. Szabó Ödön UDMR DA
218. Șcheau Ion PNL DA
219. Șimon Gheorghe PSD DA
220. Șoptică Costel PNL DA
221. Șova Lucian PSD DA
222. Ștefan Viorel PSD DA
223. Taloș Gheorghe-Mirel ALDE NU
224. Tămâian Ioan PNL DA
225. Tănase Răzvan-Ionuț - DA
226. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
227. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
228. Teodorescu Cătălin-Florin PNL DA
229. Teodorescu Ioan Viorel PSD DA
230. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
231. Traicu Rodin PSD DA
232. Tudorache Daniel PSD DA
233. Tudorie Violeta PSD DA
234. Turcan Raluca PNL DA
235. Tușa Adriana Diana PNL DA
236. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD DA
237. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
238. Udriște Gheorghe PNL DA
239. Urcan Ionaș-Florin PNL DA
240. Uricec Eugen Constantin PSD DA
241. Ursărescu Dorinel ALDE DA
242. Varga Vasile PNL DA
243. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
244. Vladu Iulian PNL DA
245. Vlase Petru Gabriel PSD DA
246. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
247. Weber Mihai PSD DA
248. Zaharcu Neviser PSD DA
249. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
250. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 17 februarie 2020, 14:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro