Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 01.04.2015 > 10:38 Versiunea pentru printare
Miercuri, 1 aprilie 2015, ora 10:38

Subiect vot: Introducere pe ordinea de zi la pct. 19 a PLx 69/2015
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:111 50 38 3 8 4 6 2
- voturi pentru (DA):111 50 38 3 8 4 6 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Baltă Mihai PSD DA
5. Bălan Ion PSD DA
6. Benga Ioan PSD DA
7. Birchall Ana PSD DA
8. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
9. Bónis István UDMR DA
10. Buican Cristian PNL DA
11. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
12. Calotă Florică Ică ALDE DA
13. Cherecheș Florica PNL DA
14. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
15. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
16. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
17. Ciuhodaru Tudor ND DA
18. Cocei Erland PNL DA
19. Costin Gheorghe PNL DA
20. Covaci Dorel PSD DA
21. Crăciunescu Grigore PNL DA
22. Cristea Victor PSD DA
23. Cristian Horia PNL DA
24. Delureanu Virgil PSD DA
25. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
26. Dima Toader PSD DA
27. Doboș Anton PNL DA
28. Dobre Mircea-Titus PSD DA
29. Dobre Victor Paul PNL DA
30. Dobrinescu Traian PNL DA
31. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
32. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
33. Eparu Ion PSD DA
34. Erdei Dolóczki István UDMR DA
35. Florea Daniel PSD DA
36. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
37. Gheorghe Florin PSD DA
38. Gheorghe Tinel PNL DA
39. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
40. Grecea Maria PNL DA
41. Gudu Vasile PNL DA
42. Guran Virgil - DA
43. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
44. Horga Vasile PNL DA
45. Hulea Ioan PSD DA
46. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
47. Intotero Natalia-Elena PSD DA
48. Ionescu Aurelian ALDE DA
49. Iordache Florin PSD DA
50. Itu Cornel PSD DA
51. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
52. Kereskényi Gábor UDMR DA
53. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
54. Marcu Viorica PNL DA
55. Marica Petru-Sorin PSD DA
56. Marin Laura PSD DA
57. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
58. Máté András-Levente UDMR DA
59. Mincă Liliana ND DA
60. Mircovici Niculae Minoritati DA
61. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
62. Mocioi Niculina PNL DA
63. Moldovan Iosif UDMR DA
64. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
65. Munteanu Ioan PSD DA
66. Neacșu Marian PSD DA
67. Negruț Clement ND DA
68. Negruț Cornelia ALDE DA
69. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
70. Nichita Cristina PSD DA
71. Nicoară Romeo Florin PNL DA
72. Nicolicea Eugen PSD DA
73. Niculescu Dumitru - DA
74. Nistor Laurențiu PSD DA
75. Nistor Marioara PSD DA
76. Nosa Iuliu PSD DA
77. Ochi Ion PSD DA
78. Orban Ludovic PNL DA
79. Palașcă Viorel ALDE DA
80. Paul Maria-Andreea PNL DA
81. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
82. Petric Octavian PSD DA
83. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
84. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
85. Popescu Dan-Cristian PNL DA
86. Răducanu Ion PSD DA
87. Rățoi Neculai PSD DA
88. Reuer Elena-Ramona PNL DA
89. Scarlat George PNL DA
90. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
91. Seres Dénes UDMR DA
92. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
93. Stan Ion PSD DA
94. Stativă Irinel Ioan PSD DA
95. Stănescu Alexandru PSD DA
96. Stragea Sorin Constantin PSD DA
97. Stroe Radu PSD DA
98. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
99. Tararache Mihai PNL DA
100. Tămâian Ioan PNL DA
101. Toader Mircea-Nicu PNL DA
102. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
103. Tudorache Daniel PSD DA
104. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
105. Varga Lucia-Ana PNL DA
106. Varga Vasile PNL DA
107. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
108. Zaharcu Neviser PSD DA
109. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
110. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
111. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 7 decembrie 2019, 1:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro