Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 29.04.2015 > 10:40 Versiunea pentru printare
Miercuri, 29 aprilie 2015, ora 10:40

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 366/2015 privind modificarea și completarea Legii partidelor politice nr.14/2003
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:107 50 32 - 9 4 9 3
- voturi pentru (DA):105 50 31 - 9 4 8 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - -
- nu au votat:1 - - - - - 1 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Andea Petru PSD DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Baltă Mihai PSD DA
5. Birchall Ana PSD DA
6. Bîrsășteanu Florică PSD DA
7. Bónis István UDMR DA
8. Buican Cristian PNL DA
9. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
10. Calimente Mihăiță PNL DA
11. Calotă Florică Ică ALDE DA
12. Canacheu Costică PNL Abținere
13. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
14. Călin Ion PSD DA
15. Cherecheș Florica PNL DA
16. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
17. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
18. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
19. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
20. Ciurariu Florin PNL DA
21. Cocei Erland PNL DA
22. Costin Gheorghe PNL DA
23. Cristea Victor PSD DA
24. Cristian Horia PNL DA
25. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
26. Cupă Ion ALDE DA
27. Cupșa Ioan PNL DA
28. Delureanu Virgil PSD DA
29. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
30. Dîrzu Ioan PSD DA
31. Dobre Mircea-Titus PSD DA
32. Dobre Victor Paul PNL DA
33. Dobrinescu Traian PNL DA
34. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
35. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
36. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
37. Emacu Gheorghe PSD DA
38. Enache Marian PSD DA
39. Eparu Ion PSD DA
40. Erdei Dolóczki István UDMR DA
41. Fejér László-Ődőn UDMR DA
42. Florea Daniel PSD DA
43. Fonta Nuțu PSD DA
44. Frăticiu Gheorghe PSD DA
45. Galan Constantin ALDE -
46. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
47. Gheorghe Florin PSD DA
48. Gheorghe Tinel PNL DA
49. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
50. Grecea Maria PNL DA
51. Gudu Vasile PNL DA
52. Guran Virgil - DA
53. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
54. Hulea Ioan PSD DA
55. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
56. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
57. Ionescu Aurelian ALDE DA
58. Iordache Florin PSD DA
59. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
60. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
61. Itu Cornel PSD DA
62. Kerekes Károly UDMR DA
63. Marcu Viorica PNL DA
64. Marica Petru-Sorin PSD DA
65. Marin Laura PSD DA
66. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
67. Máté András-Levente UDMR DA
68. Mihai Aurelian PNL DA
69. Mîrza Gavril PSD DA
70. Munteanu Ioan PSD DA
71. Nassar Rodica PSD DA
72. Neacșu Marian PSD DA
73. Nichita Cristina PSD DA
74. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
75. Niculescu Dumitru - DA
76. Nistor Marioara PSD DA
77. Niță Emil PSD DA
78. Nosa Iuliu PSD DA
79. Orban Ludovic PNL DA
80. Paul Maria-Andreea PNL DA
81. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
82. Popa Octavian-Marius PNL DA
83. Popeangă Vasile PSD DA
84. Pușcaș Iacob PSD DA
85. Răducanu Ion PSD DA
86. Roman Cristian-Constantin PNL DA
87. Rotaru Răzvan - DA
88. Secară Florin Mihail PNL DA
89. Sefer Cristian-George PSD DA
90. Seres Dénes UDMR DA
91. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
92. Solomon Adrian PSD DA
93. Stan Ioan PSD DA
94. Stan Ion PSD DA
95. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
96. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
97. Szabó Ödön UDMR DA
98. Șimon Gheorghe PSD DA
99. Șova Lucian PSD DA
100. Ștefan Viorel PSD DA
101. Tămâian Ioan PNL DA
102. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
103. Turcan Raluca PNL DA
104. Vladu Iulian PNL DA
105. Vlădoiu Aurel PSD DA
106. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
107. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 7 aprilie 2020, 21:16
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro