Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 29.04.2015 > 11:10 Versiunea pentru printare
Miercuri, 29 aprilie 2015, ora 11:10

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 73/2015 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.79/2014 pentru modificarea și completarea Legii contabilității nr.82/1991
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:111 44 42 3 9 5 4 4
- voturi pentru (DA):106 42 42 3 7 5 3 4
- voturi împotrivă (NU):1 1 - - - - - -
- abțineri:4 1 - - 2 - 1 -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
2. Axente Ioan PSD DA
3. Babuș Radu PSD DA
4. Baltă Mihai PSD DA
5. Bălan Ion PSD DA
6. Benga Ioan PSD DA
7. Bîrsășteanu Florică PSD DA
8. Bónis István UDMR DA
9. Buican Cristian PNL DA
10. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
11. Burlacu Ștefan ND DA
12. Calimente Mihăiță PNL DA
13. Canacheu Costică PNL DA
14. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
15. Călin Ion PSD DA
16. Chebac Eugen PSD DA
17. Cherecheș Florica PNL DA
18. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
19. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
20. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
21. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
22. Ciurariu Florin PNL DA
23. Costin Gheorghe PNL DA
24. Covaci Dorel PSD DA
25. Cristian Horia PNL DA
26. Delureanu Virgil PSD DA
27. Dîrzu Ioan PSD DA
28. Doboș Anton PNL DA
29. Dobre Victor Paul PNL DA
30. Dobrinescu Traian PNL DA
31. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
32. Dragomir Maria - DA
33. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
34. Eparu Ion PSD Abținere
35. Erdei Dolóczki István UDMR DA
36. Fejér László-Ődőn UDMR DA
37. Frăticiu Gheorghe PSD DA
38. Galan Constantin ALDE DA
39. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
40. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
41. Gheorghe Tinel PNL DA
42. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
43. Grecea Maria PNL DA
44. Gudu Vasile PNL DA
45. Guran Virgil - DA
46. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
47. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
48. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
49. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
50. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
51. Ionescu Aurelian ALDE Abținere
52. Ionescu George PNL DA
53. Iordache Florin PSD DA
54. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
55. Itu Cornel PSD DA
56. Kereskényi Gábor UDMR DA
57. Khraibani Camelia PSD DA
58. Marcoci Vlad PSD DA
59. Marcu Viorica PNL DA
60. Marica Petru-Sorin PSD DA
61. Marin Gheorghe PSD DA
62. Marin Laura PSD DA
63. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
64. Máté András-Levente UDMR DA
65. Măduța Flavius-Luigi PSD DA
66. Mihai Aurelian PNL DA
67. Mîrza Gavril PSD DA
68. Moldovan Iosif UDMR DA
69. Movilă Petru ND DA
70. Munteanu Ioan PSD DA
71. Nassar Rodica PSD DA
72. Nazare Alexandru PNL DA
73. Neacșu Marian PSD DA
74. Negruț Clement ND DA
75. Nicoară Romeo Florin PNL DA
76. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
77. Niculescu Dumitru - DA
78. Niță Emil PSD DA
79. Orban Ludovic PNL DA
80. Pambuccian Varujan Minoritati DA
81. Paul Maria-Andreea PNL DA
82. Peia Ninel PSD DA
83. Popa Octavian-Marius PNL DA
84. Popeangă Vasile PSD NU
85. Pușcaș Iacob PSD DA
86. Răducanu Ion PSD DA
87. Roman Cristian-Constantin PNL DA
88. Rotaru Răzvan - DA
89. Rusu Valentin PNL DA
90. Seres Dénes UDMR DA
91. Simedru Dan Coriolan PNL DA
92. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
93. Stan Ioan PSD DA
94. Stan Ion PSD DA
95. Stanciu Anghel PSD DA
96. Stănescu Alexandru PSD DA
97. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
98. Stroe Radu PSD DA
99. Szabó Ödön UDMR Abținere
100. Șimon Gheorghe PSD DA
101. Șoptică Costel PNL DA
102. Șova Lucian PSD DA
103. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
104. Tămâian Ioan PNL DA
105. Turcan Raluca PNL DA
106. Udriște Gheorghe PNL DA
107. Varga Lucia-Ana PNL DA
108. Vladu Iulian PNL DA
109. Zaharcu Neviser PSD DA
110. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
111. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 1 aprilie 2020, 11:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro