Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 29.04.2015 > 14:38 Versiunea pentru printare
Miercuri, 29 aprilie 2015, ora 14:38

Subiect vot: Procedura
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:152 74 49 1 8 8 8 4
- voturi pentru (DA):151 74 48 1 8 8 8 4
- voturi împotrivă (NU):1 - 1 - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
4. Amet Varol Minoritati DA
5. Andea Petru PSD DA
6. Andronache Gabriel PNL DA
7. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
8. Axente Ioan PSD DA
9. Babuș Radu PSD DA
10. Baltă Mihai PSD DA
11. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
12. Bejinariu Eugen PSD DA
13. Benga Ioan PSD DA
14. Birchall Ana PSD DA
15. Bîrsășteanu Florică PSD DA
16. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
17. Bode Lucian Nicolae PNL DA
18. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
19. Boghicevici Claudia PNL DA
20. Bónis István UDMR DA
21. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
22. Budurescu Daniel-Stamate PNL NU
23. Buican Cristian PNL DA
24. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
25. Calimente Mihăiță PNL DA
26. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
27. Cernea Remus-Florinel - DA
28. Chebac Eugen PSD DA
29. Cherecheș Florica PNL DA
30. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
31. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
32. Ciobanu Gheorghe PSD DA
33. Ciocan Dan PSD DA
34. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
35. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
36. Ciurariu Florin PNL DA
37. Cocei Erland PNL DA
38. Costin Gheorghe PNL DA
39. Covaci Dorel PSD DA
40. Crăciunescu Grigore PNL DA
41. Cristea Victor PSD DA
42. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
43. Daea Petre PSD DA
44. Delureanu Virgil PSD DA
45. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
46. Dima Toader PSD DA
47. Dîrzu Ioan PSD DA
48. Doboș Anton PNL DA
49. Dobre Mircea-Titus PSD DA
50. Dobre Victor Paul PNL DA
51. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
52. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
53. Dragomir Gheorghe PNL DA
54. Dragomir Maria - DA
55. Dragomir Viorel Marian PSD DA
56. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
57. Dumbrăvanu Paul - DA
58. Eparu Ion PSD DA
59. Erdei Dolóczki István UDMR DA
60. Firczak Gheorghe Minoritati DA
61. Fonta Nuțu PSD DA
62. Frăticiu Gheorghe PSD DA
63. Galan Constantin ALDE DA
64. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
65. Geantă Florian Daniel ND DA
66. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
67. Gheorghe Florin PSD DA
68. Gheorghe Tinel PNL DA
69. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
70. Grama Horia PSD DA
71. Grecea Maria PNL DA
72. Gudu Vasile PNL DA
73. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
74. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
75. Horga Vasile PNL DA
76. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
77. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
78. Intotero Natalia-Elena PSD DA
79. Iordache Florin PSD DA
80. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
81. Iriza Scarlat - DA
82. Itu Cornel PSD DA
83. Kereskényi Gábor UDMR DA
84. Marcoci Vlad PSD DA
85. Marica Petru-Sorin PSD DA
86. Marin Gheorghe PSD DA
87. Marin Laura PSD DA
88. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
89. Máté András-Levente UDMR DA
90. Mihai Aurelian PNL DA
91. Militaru Lucian PNL DA
92. Mîrza Gavril PSD DA
93. Mocioi Niculina PNL DA
94. Moisii Constantin PSD DA
95. Moldovan Ioan ALDE DA
96. Muntean Mircia PSD DA
97. Munteanu Ioan PSD DA
98. Neacșu Marian PSD DA
99. Necula Cosmin PSD DA
100. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
101. Nistor Gheorghe-Vlad PNL DA
102. Nistor Laurențiu PSD DA
103. Nistor Marioara PSD DA
104. Niță Emil PSD DA
105. Ochi Ion PSD DA
106. Oltean Ioan PNL DA
107. Orban Ludovic PNL DA
108. Palașcă Viorel ALDE DA
109. Pambuccian Varujan Minoritati DA
110. Pană Adriana-Doina PSD DA
111. Pardău Dumitru PNL DA
112. Paul Maria-Andreea PNL DA
113. Peia Ninel PSD DA
114. Pistru Eusebiu-Manea PNL DA
115. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
116. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
117. Popa Octavian-Marius PNL DA
118. Popeangă Vasile PSD DA
119. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
120. Răducanu Ion PSD DA
121. Rățoi Neculai PSD DA
122. Roman Cristian-Constantin PNL DA
123. Roman Victor PSD DA
124. Roșca Mircea PNL DA
125. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
126. Sefer Cristian-George PSD DA
127. Seres Dénes UDMR DA
128. Solomon Adrian PSD DA
129. Stan Ioan PSD DA
130. Stancu Ionel Minoritati DA
131. Stativă Irinel Ioan PSD DA
132. Stănescu Alexandru PSD DA
133. Stragea Sorin Constantin PSD DA
134. Stroe Radu PSD DA
135. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
136. Szabó Ödön UDMR DA
137. Șova Lucian PSD DA
138. Ștefan Viorel PSD DA
139. Tararache Mihai PNL DA
140. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
141. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
142. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
143. Tudorache Daniel PSD DA
144. Tudorie Violeta PSD DA
145. Turcan Raluca PNL DA
146. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
147. Udriște Gheorghe PNL DA
148. Uricec Eugen Constantin PSD DA
149. Ursărescu Dorinel ALDE DA
150. Varga Lucia-Ana PNL DA
151. Vladu Iulian PNL DA
152. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 7 aprilie 2020, 20:32
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro