Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.05.2015 > 14:23 Versiunea pentru printare
Miercuri, 20 mai 2015, ora 14:23

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 237/2015 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 91/2014 pentru modificarea și completarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 28/1999 privind obligația operatorilor economici de a utiliza aparate de marcat electronice fiscale
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:136 61 38 4 10 9 8 6
- voturi pentru (DA):134 61 37 4 10 9 8 5
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - - - 1
- nu au votat:1 - 1 - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
2. Amet Varol Minoritati DA
3. Andea Petru PSD DA
4. Antal István UDMR DA
5. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
6. Axente Ioan PSD DA
7. Babuș Radu PSD DA
8. Baltă Mihai PSD DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Benga Ioan PSD DA
11. Birchall Ana PSD DA
12. Bîrsășteanu Florică PSD DA
13. Blănariu Valentin - DA
14. Bode Lucian Nicolae PNL DA
15. Bónis István UDMR DA
16. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
18. Cernea Remus-Florinel - DA
19. Chebac Eugen PSD DA
20. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
21. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
22. Ciobanu Liliana - DA
23. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
24. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
25. Costin Gheorghe PNL DA
26. Covaci Dorel PSD DA
27. Cristea Aurelia PSD DA
28. Cristea Victor PSD DA
29. Cristian Horia PNL -
30. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
31. Cupă Ion ALDE DA
32. Cupșa Ioan PNL DA
33. Daea Petre PSD DA
34. Dalca Ștefan-Petru ND DA
35. Dascălu Constantin PNL DA
36. Deaconu Mihai ND DA
37. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
38. Dima Toader PSD DA
39. Dîrzu Ioan PSD DA
40. Dobre Victor Paul PNL DA
41. Dobrinescu Traian PNL DA
42. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
43. Dragomir Gheorghe PNL DA
44. Dragomir Maria - DA
45. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
46. Dumbrăvanu Paul - Abținere
47. Eparu Ion PSD DA
48. Fejér László-Ődőn UDMR DA
49. Firczak Gheorghe Minoritati DA
50. Frăticiu Gheorghe PSD DA
51. Galan Constantin ALDE DA
52. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
53. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
54. Gheorghe Florin PSD DA
55. Gheorghe Tinel PNL DA
56. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
57. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
58. Grama Horia PSD DA
59. Grecea Maria PNL DA
60. Gudu Vasile PNL DA
61. Guran Virgil - DA
62. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
63. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
64. Holban Titi PSD DA
65. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
66. Iancu Iulian PSD DA
67. Iordache Florin PSD DA
68. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
69. Itu Cornel PSD DA
70. Kerekes Károly UDMR DA
71. Kereskényi Gábor UDMR DA
72. Longher Ghervazen Minoritati DA
73. Man Mircea PNL DA
74. Marin Gheorghe PSD DA
75. Marin Laura PSD DA
76. Martin Eduard-Stelian PSD DA
77. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
78. Máté András-Levente UDMR DA
79. Melinte Ion PSD DA
80. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
81. Mihai Aurelian PNL DA
82. Mihăilă Ioan PSD DA
83. Mincă Liliana ND DA
84. Mîrza Gavril PSD DA
85. Moldovan Ioan ALDE DA
86. Molnar Zsolt UDMR DA
87. Munteanu Ioan PSD DA
88. Neacșu Marian PSD DA
89. Negruț Clement ND DA
90. Negruț Cornelia ALDE DA
91. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
92. Nicolae Alexandri PNL DA
93. Nistor Laurențiu PSD DA
94. Niță Emil PSD DA
95. Orban Ludovic PNL DA
96. Pambuccian Varujan Minoritati DA
97. Pană Adriana-Doina PSD DA
98. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
99. Petric Octavian PSD DA
100. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
101. Pop Georgian PSD DA
102. Popescu Dan-Cristian PNL DA
103. Răducanu Ion PSD DA
104. Reuer Elena-Ramona PNL DA
105. Roman Cristian-Constantin PNL DA
106. Roman Gheorghe PSD DA
107. Roman Victor PSD DA
108. Roșca Lucreția PSD DA
109. Săpunaru Nini PNL DA
110. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
111. Secară Florin Mihail PNL DA
112. Sefer Cristian-George PSD DA
113. Simedru Dan Coriolan PNL DA
114. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
115. Solomon Adrian PSD DA
116. Stan Ioan PSD DA
117. Stan Ion PSD DA
118. Stanciu Zisu PSD DA
119. Stragea Sorin Constantin PSD DA
120. Szabó Ödön UDMR DA
121. Șoptică Costel PNL DA
122. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
123. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
124. Toader Mircea-Nicu PNL DA
125. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
126. Tușa Adriana Diana PNL DA
127. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
128. Urcan Ionaș-Florin PNL DA
129. Uricec Eugen Constantin PSD DA
130. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
131. Vladu Iulian PNL DA
132. Vlase Petru Gabriel PSD DA
133. Vlădoiu Aurel PSD DA
134. Weber Mihai PSD DA
135. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
136. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 29 martie 2020, 8:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro