Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.06.2015 > 11:27 Versiunea pentru printare
Miercuri, 10 iunie 2015, ora 11:27

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 433/2015 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.8/2015 pentru modificarea și completarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:115 55 39 3 5 4 7 2
- voturi pentru (DA):106 55 31 3 5 4 6 2
- voturi împotrivă (NU):9 - 8 - - - 1 -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Axente Ioan PSD DA
5. Balan Ioan PNL DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
8. Bălan Ion PSD DA
9. Berci Vasile PNL DA
10. Birchall Ana PSD DA
11. Blăjuț Viorel-Ionel ND DA
12. Boghicevici Claudia PNL NU
13. Bónis István UDMR DA
14. Buican Cristian PNL NU
15. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
16. Burlacu Ștefan ND DA
17. Calimente Mihăiță PNL DA
18. Canacheu Costică PNL NU
19. Cernea Remus-Florinel - DA
20. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
21. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
22. Covaci Dorel PSD DA
23. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
24. Cristea Victor PSD DA
25. Dascălu Constantin PNL DA
26. Deaconu Mihai ND DA
27. Delureanu Virgil PSD DA
28. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
29. Dima Toader PSD DA
30. Dîrzu Ioan PSD DA
31. Doboș Anton PNL DA
32. Dobre Mircea-Titus PSD DA
33. Dobre Victor Paul PNL DA
34. Dobrinescu Traian PNL DA
35. Dragomir Gheorghe PNL DA
36. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
37. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
38. Eparu Ion PSD DA
39. Erdei Dolóczki István UDMR DA
40. Frăticiu Gheorghe PSD DA
41. Galan Constantin ALDE NU
42. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
43. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
44. Gheorghe Florin PSD DA
45. Gheorghe Tinel PNL NU
46. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
47. Grama Horia PSD DA
48. Grecea Maria PNL DA
49. Guran Virgil - DA
50. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
51. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
52. Holban Titi PSD DA
53. Horga Vasile PNL DA
54. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
55. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
56. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
57. Ionescu Aurelian ALDE DA
58. Iordache Florin PSD DA
59. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
60. Itu Cornel PSD DA
61. Laza-Matiuța Liviu PNL NU
62. Lubanovici Mircea PNL DA
63. Marica Petru-Sorin PSD DA
64. Marin Gheorghe PSD DA
65. Marin Laura PSD DA
66. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
67. Melinte Ion PSD DA
68. Mihai Aurelian PNL DA
69. Mihăilă Ioan PSD DA
70. Mircovici Niculae Minoritati DA
71. Mîrza Gavril PSD DA
72. Moldovan Ioan ALDE DA
73. Muntean Mircia PSD DA
74. Munteanu Ioan PSD DA
75. Neacșu Marian PSD DA
76. Necula Cosmin PSD DA
77. Nichita Cristina PSD DA
78. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
79. Niță Emil PSD DA
80. Nosa Iuliu PSD DA
81. Orban Ludovic PNL NU
82. Palașcă Viorel ALDE DA
83. Pardău Dumitru PNL DA
84. Paul Maria-Andreea PNL NU
85. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
86. Peia Ninel PSD DA
87. Petric Octavian PSD DA
88. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
89. Popa Octavian-Marius PNL DA
90. Popeangă Vasile PSD DA
91. Răducanu Ion PSD DA
92. Rățoi Neculai PSD DA
93. Roman Cristian-Constantin PNL DA
94. Seres Dénes UDMR DA
95. Simedru Dan Coriolan PNL DA
96. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
97. Solomon Adrian PSD DA
98. Stănescu Alexandru PSD DA
99. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
100. Szabó Ödön UDMR DA
101. Șcheau Ion PNL DA
102. Tabugan Ion PSD DA
103. Tămâian Ioan PNL DA
104. Tiuch Cătălin PSD DA
105. Toader Mircea-Nicu PNL DA
106. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
107. Traicu Rodin PSD DA
108. Tudorie Violeta PSD DA
109. Udriște Gheorghe PNL DA
110. Varga Vasile PNL DA
111. Vladu Iulian PNL NU
112. Vreme Valerian PSD DA
113. Zaharcu Neviser PSD DA
114. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
115. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 11 decembrie 2019, 8:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro