Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.06.2015 > 15:09 Versiunea pentru printare
Miercuri, 10 iunie 2015, ora 15:09

Subiect vot: Vot final
Adoptare PHC 59/2015 pentru prorogarea termenului prevăzut la art. 7 alin. (1) din Hotărârea Camerei Deputaților nr.39/2015 privind încuviințarea efectuării de către Comisia pentru transporturi și infrastructură a unei anchete privind activitatea Companiei Naționale Administrația Porturilor Maritime - S.A. Constanța
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:271 133 82 10 10 13 13 10
- voturi pentru (DA):270 133 82 10 10 13 13 9
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Amet Varol Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Anton Marin PSD DA
6. Anușca Roxana-Florentina PNL DA
7. Avram Marian PSD DA
8. Axente Ioan PSD DA
9. Babuș Radu PSD DA
10. Balan Ioan PNL DA
11. Baltă Mihai PSD DA
12. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
13. Bălan Ion PSD DA
14. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
15. Bejinariu Eugen PSD DA
16. Benga Ioan PSD DA
17. Berci Vasile PNL DA
18. Birchall Ana PSD DA
19. Bîrsășteanu Florică PSD DA
20. Blăjuț Viorel-Ionel ND DA
21. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
22. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
23. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
24. Boghicevici Claudia PNL DA
25. Bónis István UDMR DA
26. Bordeianu Dan PSD DA
27. Bucur Constantin-Alin PSD DA
28. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
29. Buican Cristian PNL DA
30. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
31. Burlacu Ștefan ND DA
32. Calotă Florică Ică ALDE DA
33. Canacheu Costică PNL DA
34. Călin Ion PSD DA
35. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
36. Cernea Remus-Florinel - DA
37. Chebac Eugen PSD DA
38. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
39. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
40. Chițoiu Daniel ALDE DA
41. Ciobanu Gheorghe PSD DA
42. Ciobanu Liliana - DA
43. Ciocan Dan PSD DA
44. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
45. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
46. Ciuhodaru Tudor PSD DA
47. Cocei Erland PNL DA
48. Codîrlă Liviu PSD DA
49. Comșa Cornel-George - DA
50. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
51. Covaci Dorel PSD DA
52. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
53. Crăciunescu Grigore PNL DA
54. Cristea Aurelia PSD DA
55. Cristea Victor PSD DA
56. Cristian Horia PNL DA
57. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
58. Cupă Ion ALDE DA
59. Daea Petre PSD DA
60. Dalca Ștefan-Petru ND DA
61. Dascălu Constantin PNL DA
62. Deaconu Mihai ND DA
63. Delureanu Virgil PSD DA
64. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
65. Dima Toader PSD DA
66. Dîrzu Ioan PSD DA
67. Doboș Anton PNL DA
68. Dobre Mircea-Titus PSD DA
69. Dobre Victor Paul PNL DA
70. Dobrinescu Traian PNL DA
71. Dolha Mircea PNL DA
72. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
73. Dolineaschi Andrei PSD DA
74. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
75. Dragomir Gheorghe PNL DA
76. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
77. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
78. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
79. Dumbrăvanu Paul - Abținere
80. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
81. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
82. Dumitru Ovidiu-Ioan PNL DA
83. Emacu Gheorghe PSD DA
84. Enache Marian PSD DA
85. Eparu Ion PSD DA
86. Erdei Dolóczki István UDMR DA
87. Fenechiu Cătălin-Daniel ND DA
88. Firczak Gheorghe Minoritati DA
89. Florea Damian ALDE DA
90. Fonta Nuțu PSD DA
91. Frăticiu Gheorghe PSD DA
92. Galan Constantin ALDE DA
93. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
94. Găină Mihăiță PSD DA
95. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
96. Gheorghe Florin PSD DA
97. Gheorghe Tinel PNL DA
98. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
99. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
100. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
101. Grama Horia PSD DA
102. Grecea Maria PNL DA
103. Guran Virgil - DA
104. Gust Băloșin Florentin - DA
105. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
106. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
107. Holban Titi PSD DA
108. Horga Vasile PNL DA
109. Hulea Ioan PSD DA
110. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
111. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
112. Iancu Iulian PSD DA
113. Iane Daniel PNL DA
114. Ibram Iusein Minoritati DA
115. Intotero Natalia-Elena PSD DA
116. Ionescu Aurelian ALDE DA
117. Ionescu George PNL DA
118. Iordache Florin PSD DA
119. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
120. Iriza Scarlat - DA
121. Itu Cornel PSD DA
122. Kereskényi Gábor UDMR DA
123. Khraibani Camelia PSD DA
124. Korodi Attila UDMR DA
125. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
126. Longher Ghervazen Minoritati DA
127. Lubanovici Mircea PNL DA
128. Lupu Mihai PNL DA
129. Man Mircea PNL DA
130. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
131. Marcoci Vlad PSD DA
132. Marcu Viorica PNL DA
133. Marian Ion Cristinel ND DA
134. Marica Petru-Sorin PSD DA
135. Marin Gheorghe PSD DA
136. Marin Laura PSD DA
137. Marocico Ion Minoritati DA
138. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
139. Máté András-Levente UDMR DA
140. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
141. Măduța Flavius-Luigi PSD DA
142. Melinte Ion PSD DA
143. Mihai Aurelian PNL DA
144. Mihăilă Ioan PSD DA
145. Mincă Liliana ND DA
146. Mircovici Niculae Minoritati DA
147. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
148. Mîrza Gavril PSD DA
149. Mocanu Adrian PSD DA
150. Mocioalcă Ion PSD DA
151. Mocioi Niculina PNL DA
152. Moldovan Ioan ALDE DA
153. Moldovan Iosif UDMR DA
154. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
155. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
156. Muntean Mircia PSD DA
157. Munteanu Ioan PSD DA
158. Murgu Neagu PSD DA
159. Nazare Alexandru PNL DA
160. Neacșu Marian PSD DA
161. Necula Cosmin PSD DA
162. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
163. Nicoară Romeo Florin PNL DA
164. Nicolae Florian PSD DA
165. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
166. Niculescu Dumitru PSD DA
167. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
168. Nistor Laurențiu PSD DA
169. Nistor Marioara PSD DA
170. Niță Emil PSD DA
171. Nosa Iuliu PSD DA
172. Oajdea Daniel Vasile ND DA
173. Ochi Ion PSD DA
174. Oltean Ioan PNL DA
175. Orban Ludovic PNL DA
176. Palașcă Viorel ALDE DA
177. Palăr Ionel PNL DA
178. Paleologu Theodor PNL DA
179. Pambuccian Varujan Minoritati DA
180. Pană Adriana-Doina PSD DA
181. Pardău Dumitru PNL DA
182. Paul Maria-Andreea PNL DA
183. Păun Nicolae Minoritati DA
184. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
185. Peia Ninel PSD DA
186. Petrea Dorin Silviu PSD DA
187. Petric Octavian PSD DA
188. Pistru Eusebiu-Manea PNL DA
189. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
190. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
191. Pop Georgian PSD DA
192. Popeangă Vasile PSD DA
193. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
194. Popoviciu Alin Augustin Florin PNL DA
195. Potor Călin PSD DA
196. Preda Cezar-Florin PNL DA
197. Pușcaș Iacob PSD DA
198. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
199. Răducanu Ion PSD DA
200. Rădulescu Constantin PSD DA
201. Rădulescu Romeo - DA
202. Rățoi Neculai PSD DA
203. Reuer Elena-Ramona PNL DA
204. Roman Cristian-Constantin PNL DA
205. Roman Gheorghe PSD DA
206. Roșca Mircea PNL DA
207. Rotaru Răzvan ND DA
208. Rusu Valentin PNL DA
209. Săpunaru Nini PNL DA
210. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
211. Scarlat George PNL DA
212. Sefer Cristian-George PSD DA
213. Seres Dénes UDMR DA
214. Simedru Dan Coriolan PNL DA
215. Simionescu Adrian Constantin PSD DA
216. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
217. Solomon Adrian PSD DA
218. Stan Ioan PSD DA
219. Stan Ion PSD DA
220. Stanciu Anghel PSD DA
221. Stanciu Zisu PSD DA
222. Stancu Ionel Minoritati DA
223. Stănescu Alexandru PSD DA
224. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
225. Stragea Sorin Constantin PSD DA
226. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
227. Stroe Radu PSD DA
228. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
229. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
230. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
231. Szabó Ödön UDMR DA
232. Șcheau Ion PNL DA
233. Șimon Gheorghe PSD DA
234. Șoptică Costel PNL DA
235. Șova Lucian PSD DA
236. Ștefănescu Elena Cătălina PSD DA
237. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
238. Tabugan Ion PSD DA
239. Taloș Gheorghe-Mirel ALDE DA
240. Tararache Mihai PNL DA
241. Tănase Răzvan-Ionuț - DA
242. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
243. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
244. Teodorescu Cătălin-Florin PNL DA
245. Teodorescu Ioan Viorel PSD DA
246. Tiuch Cătălin PSD DA
247. Toader Mircea-Nicu PNL DA
248. Tomac Eugen ND DA
249. Traicu Rodin PSD DA
250. Tudorache Daniel PSD DA
251. Tudorie Violeta PSD DA
252. Turcan Raluca PNL DA
253. Tușa Adriana Diana PNL DA
254. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD DA
255. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
256. Udriște Gheorghe PNL DA
257. Urcan Ionaș-Florin PNL DA
258. Varga Lucia-Ana PNL DA
259. Varga Vasile PNL DA
260. Vasilică Radu Costin PSD DA
261. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
262. Vladu Iulian PNL DA
263. Vlădoiu Aurel PSD DA
264. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
265. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
266. Vreme Valerian PSD DA
267. Zaharcu Neviser PSD DA
268. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
269. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
270. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
271. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 12 decembrie 2019, 16:40
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro