Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.09.2015 > 12:05 Versiunea pentru printare
Joi, 3 septembrie 2015, ora 12:05

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:254 128 86 4 7 8 14 7

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Luminița-Pachel PSD
2. Adăscăliței Constantin PSD
3. Amet Varol Minoritati
4. Anastase Roberta Alma PNL
5. Andea Petru PSD
6. Andronache Gabriel PNL
7. Anton Marin PSD
8. Anușca Roxana-Florentina PNL
9. Ardeleanu Sanda-Maria PNL
10. Arsene Ionel PSD
11. Avram Constantin ALDE
12. Avram Marian PNL
13. Axente Ioan PSD
14. Balan Ioan PNL
15. Baltă Mihai PSD
16. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
17. Bălan Ion PSD
18. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
19. Bejinariu Eugen PSD
20. Benga Ioan PSD
21. Birchall Ana PSD
22. Bîrsășteanu Florică PSD
23. Boboc Valentin Gabriel PSD
24. Bode Lucian Nicolae PNL
25. Boghicevici Claudia PNL
26. Bónis István UDMR
27. Bucur Constantin-Alin PSD
28. Bucura-Oprescu Simona PSD
29. Budurescu Daniel-Stamate PNL
30. Buican Cristian PNL
31. Buicu Corneliu-Florin PSD
32. Burlacu Ștefan ND
33. Caloianu Mario-Ernest PSD
34. Calotă Florică Ică ALDE
35. Canacheu Costică PNL
36. Cazan Mircea-Vasile PNL
37. Călin Ion PSD
38. Chebac Eugen PSD
39. Chiriță Dumitru -
40. Chirteș Ioan-Cristian PNL
41. Chirvăsuță Laurențiu PSD
42. Ciocan Dan PSD
43. Ciofu Tamara-Dorina PSD
44. Ciolacu Ion-Marcel PSD
45. Ciurariu Florin PNL
46. Cocei Erland PNL
47. Comșa Cornel-George -
48. Condurățeanu Andrei-Răzvan -
49. Costin Gheorghe PNL
50. Covaci Dorel PSD
51. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
52. Crăciunescu Grigore PNL
53. Cristea Aurelia PSD
54. Cristea Victor PSD
55. Cristian Horia PNL
56. Cseke Attila-Zoltán UDMR
57. Cupă Ion ALDE
58. Cupșa Ioan PNL
59. Daea Petre PSD
60. Dalca Ștefan-Petru PSD
61. Dascălu Constantin PNL
62. Deaconu Mihai ND
63. Delureanu Virgil PSD
64. Diaconu Adrian-Nicolae PSD
65. Dima Toader PSD
66. Doboș Anton PNL
67. Dobre Mircea-Titus PSD
68. Dobre Victor Paul PNL
69. Dobrinescu Traian PNL
70. Dolha Mircea PNL
71. Dolha Nechita-Stelian PNL
72. Dragomir Maria -
73. Dragomir Viorel Marian PSD
74. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
75. Drăghici Sonia-Maria PSD
76. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
77. Dumbrăvanu Paul PNL
78. Dumitrache Ileana Cristina PSD
79. Dumitru Ioana-Jenica PSD
80. Dușa Mircea PSD
81. Emacu Gheorghe PSD
82. Eparu Ion PSD
83. Fejér László-Ődőn UDMR
84. Florea Damian ALDE
85. Florea Daniel PSD
86. Fonta Nuțu PSD
87. Frăticiu Gheorghe PSD
88. Galan Constantin ALDE
89. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
90. Găină Mihăiță PSD
91. Gheorghe Andrei Daniel PNL
92. Gheorghe Tinel PNL
93. Ghiță Sebastian-Aurelian PSD
94. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
95. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
96. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
97. Grama Horia PSD
98. Grecea Maria PNL
99. Grindeanu Sorin Mihai PSD
100. Gudu Vasile PNL
101. Gunia Dragoș-Ionel PNL
102. Guran Virgil PNL
103. Harbuz Liviu PSD
104. Holban Titi PSD
105. Horga Vasile PNL
106. Hulea Ioan PSD
107. Iacoban Sorin-Avram PSD
108. Ialomițianu Gheorghe PNL
109. Iancu Iulian PSD
110. Iane Daniel PNL
111. Ibram Iusein Minoritati
112. Iliuță Vasile PNL
113. Ionescu Aurelian ALDE
114. Ionescu George PNL
115. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
116. Ispir Raluca-Cristina PNL
117. Itu Cornel PSD
118. Kerekes Károly UDMR
119. Khraibani Camelia PSD
120. Korodi Attila UDMR
121. Laza-Matiuța Liviu PNL
122. Longher Ghervazen Minoritati
123. Lupu Mihai PNL
124. Man Mircea PNL
125. Manda Iulian Claudiu PSD
126. Manea Victor-Gheorghe PNL
127. Manolescu Oana Minoritati
128. Marcoci Vlad PSD
129. Marcu Viorica PNL
130. Marian Ion Cristinel ND
131. Marica Petru-Sorin PSD
132. Marin Gheorghe PSD
133. Marin Laura PSD
134. Martin Eduard-Stelian PSD
135. Márton Árpád-Francisc UDMR
136. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
137. Mihai Aurelian PNL
138. Mihăilă Ioan PSD
139. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
140. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
141. Militaru Lucian PNL
142. Mincă Liliana PSD
143. Mircovici Niculae Minoritati
144. Mironescu Răzvan Horia PNL
145. Mîrza Gavril PSD
146. Mocanu Adrian PSD
147. Mocioi Niculina PNL
148. Moisii Constantin PSD
149. Moldovan Ioan ALDE
150. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
151. Nassar Rodica PSD
152. Nazare Alexandru PNL
153. Neacșu Marian PSD
154. Necula Cosmin PSD
155. Negruț Clement -
156. Negruț Cornelia ALDE
157. Nichita Cristina PSD
158. Nicoară Romeo Florin PNL
159. Nicolae Alexandri PNL
160. Nicolae Florian PNL
161. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
162. Niculae Aurel PSD
163. Niculescu Dumitru PSD
164. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
165. Nistor Gheorghe-Vlad PNL
166. Nistor Laurențiu PSD
167. Nistor Marioara PSD
168. Niță Constantin PSD
169. Niță Emil PSD
170. Nosa Iuliu PSD
171. Oajdea Daniel Vasile ND
172. Oltean Ioan PNL
173. Oros Nechita-Adrian PNL
174. Palașcă Viorel ALDE
175. Palăr Ionel PNL
176. Paleologu Theodor PNL
177. Pambuccian Varujan Minoritati
178. Paul Maria-Andreea PNL
179. Pârgaru Ion PSD
180. Peia Ninel PSD
181. Petrea Dorin Silviu PSD
182. Petrescu Petre -
183. Petric Octavian PSD
184. Pocora Cristina-Ancuța PNL
185. Podașcă Gabriela-Maria PSD
186. Pop Georgian PSD
187. Popa Octavian-Marius PNL
188. Popeangă Vasile PSD
189. Popescu Dan-Cristian PNL
190. Pușcaș Iacob PSD
191. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
192. Răducanu Ion PSD
193. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
194. Rădulescu Constantin PSD
195. Rădulescu Romeo -
196. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
197. Roman Cristian-Constantin PNL
198. Roman Ioan Sorin PSD
199. Roman Victor PSD
200. Sava Andrei-Valentin PSD
201. Săpunaru Nini PNL
202. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
203. Scarlat George PNL
204. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
205. Secară Florin Mihail PNL
206. Sefer Cristian-George PSD
207. Seres Dénes UDMR
208. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE
209. Simedru Dan Coriolan PNL
210. Simionescu Adrian Constantin PSD
211. Smarandache Miron Alexandru PSD
212. Solomon Adrian PSD
213. Stan Ion PSD
214. Stanciu Anghel PSD
215. Stanciu Zisu PSD
216. Stativă Irinel Ioan PSD
217. Stănescu Alexandru PSD
218. Steriu Valeriu-Andrei PSD
219. Stragea Sorin Constantin PSD
220. Stroe Radu PSD
221. Suciu Vasile-Daniel PSD
222. Surdu Raluca PNL
223. Surugiu Iulian-Radu PNL
224. Șimon Gheorghe PSD
225. Șoptică Costel PNL
226. Ștefan Viorel PSD
227. Ștefănescu Elena Cătălina PSD
228. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
229. Tămâian Ioan PNL
230. Tătaru Florin-Cristian PSD
231. Teodorescu Cătălin-Florin PNL
232. Teodorescu Ioan Viorel PSD
233. Toader Mircea-Nicu PNL
234. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE
235. Traicu Rodin PSD
236. Tudorache Daniel PSD
237. Tudorie Violeta PSD
238. Tudose Mihai PSD
239. Turcan Raluca PNL
240. Țîmpău Radu Bogdan PNL
241. Udriște Gheorghe PNL
242. Uricec Eugen Constantin PSD
243. Vainer Aurel Minoritati
244. Varga Lucia-Ana PNL
245. Varga Vasile PNL
246. Vasilică Radu Costin PSD
247. Vladu Iulian PNL
248. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
249. Voicu Mihai Alexandru PNL
250. Vulpescu Ioan PSD
251. Weber Mihai PSD
252. Zaharcu Neviser PSD
253. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
254. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 10 decembrie 2019, 10:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro