Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.10.2015 > 11:43 Versiunea pentru printare
Miercuri, 21 octombrie 2015, ora 11:43

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 566/2015 privind modalitatea de gestionare a ambalajelor și a deșeurilor provenite din ambalaje
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:105 47 36 1 4 6 9 2
- voturi pentru (DA):51 1 36 - 4 6 2 2
- voturi împotrivă (NU):53 45 - 1 - - 7 -
- abțineri:1 1 - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD NU
2. Amet Varol Minoritati DA
3. Andea Petru PSD NU
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Antal István UDMR DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Avram Marian PNL DA
8. Babuș Radu PSD NU
9. Bălan Ion PSD NU
10. Bejinariu Eugen PSD NU
11. Benga Ioan PSD NU
12. Birchall Ana PSD NU
13. Bîrsășteanu Florică PSD NU
14. Boboc Valentin Gabriel PSD NU
15. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
16. Buican Cristian PNL DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
18. Calimente Mihăiță PNL DA
19. Calotă Florică Ică ALDE NU
20. Călin Ion PSD NU
21. Cernea Remus-Florinel - DA
22. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
23. Ciocan Dan PSD NU
24. Ciuhodaru Tudor PSD NU
25. Ciurariu Florin PNL DA
26. Costin Gheorghe PNL DA
27. Covaci Dorel PSD NU
28. Cristea Victor PSD NU
29. Cristian Horia PNL DA
30. Deaconu Mihai ND NU
31. Diaconu Adrian-Nicolae PSD NU
32. Dima Toader PSD NU
33. Dîrzu Ioan PSD NU
34. Dobre Mircea-Titus PSD NU
35. Dobre Victor Paul PNL DA
36. Dobrinescu Traian PNL DA
37. Dolha Mircea PNL DA
38. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
39. Dragomir Gheorghe PNL DA
40. Dragomir Maria - DA
41. Dragomir Viorel Marian PSD NU
42. Dumbrăvanu Paul PNL DA
43. Eparu Ion PSD NU
44. Fejér László-Ődőn UDMR DA
45. Florea Daniel PSD NU
46. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
47. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE NU
48. Gheorghe Florin PSD NU
49. Gheorghe Tinel PNL DA
50. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
51. Gliga Vasile Ghiorghe PSD NU
52. Gudu Vasile PNL DA
53. Guran Virgil PNL DA
54. Harbuz Liviu PSD NU
55. Iacoban Sorin-Avram PSD NU
56. Iancu Iulian PSD NU
57. Iane Daniel PNL DA
58. Iane Ovidiu-Cristian PSD NU
59. Ionescu Aurelian ALDE NU
60. Iordache Florin PSD NU
61. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE NU
62. Kereskényi Gábor UDMR DA
63. Longher Ghervazen Minoritati DA
64. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
65. Marcu Viorica PNL DA
66. Marica Petru-Sorin PSD NU
67. Marin Gheorghe PSD NU
68. Martin Eduard-Stelian PSD Abținere
69. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
70. Melinte Ion PSD NU
71. Mihai Aurelian PNL DA
72. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD NU
73. Mîrza Gavril PSD NU
74. Mocioi Niculina PNL DA
75. Moldovan Ioan ALDE DA
76. Murgu Neagu PSD DA
77. Nicoară Romeo Florin PNL DA
78. Nicolae Florian PNL DA
79. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
80. Oltean Ioan PNL DA
81. Palașcă Viorel ALDE NU
82. Pambuccian Varujan Minoritati DA
83. Pâslaru Florin-Costin PSD NU
84. Podașcă Gabriela-Maria PSD NU
85. Popa Octavian-Marius PNL DA
86. Roman Cristian-Constantin PNL DA
87. Roman Victor PSD NU
88. Săpunaru Nini PNL DA
89. Scarlat George PNL DA
90. Secară Florin Mihail PNL DA
91. Simedru Dan Coriolan PNL DA
92. Simionescu Adrian Constantin PSD NU
93. Smarandache Miron Alexandru PSD NU
94. Stan Ioan PSD NU
95. Stănescu Alexandru PSD NU
96. Stragea Sorin Constantin PSD NU
97. Sturzu Mihai-Răzvan PSD NU
98. Șoptică Costel PNL DA
99. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE NU
100. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE NU
101. Vainer Aurel Minoritati DA
102. Varga Lucia-Ana PNL DA
103. Zaharcu Neviser PSD NU
104. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
105. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 1 aprilie 2020, 12:23
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro