Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 02.11.2015 > 16:16 Versiunea pentru printare
Luni, 2 noiembrie 2015, ora 16:16

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 297/2014 pentru modificarea și completarea Ordonanței de Guvern nr.20/1994 privind măsuri pentru reducerea riscului seismic al construcțiilor existente
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:86 45 27 - 3 6 4 1
- voturi pentru (DA):85 44 27 - 3 6 4 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
2. Amet Varol Minoritati DA
3. Axente Ioan PSD DA
4. Baltă Mihai PSD DA
5. Bîrsășteanu Florică PSD DA
6. Bode Lucian Nicolae PNL DA
7. Bogdănici Camelia-Margareta PSD -
8. Boghicevici Claudia PNL DA
9. Bónis István UDMR DA
10. Buican Cristian PNL DA
11. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
12. Calimente Mihăiță PNL DA
13. Canacheu Costică PNL DA
14. Călin Ion PSD DA
15. Cernea Remus-Florinel - DA
16. Chebac Eugen PSD DA
17. Cherecheș Florica PNL DA
18. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
19. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
20. Cocei Erland PNL DA
21. Costin Gheorghe PNL DA
22. Covaci Dorel PSD DA
23. Crăciunescu Grigore PNL DA
24. Cristea Victor PSD DA
25. Cristian Horia PNL DA
26. Dascălu Constantin PNL DA
27. Delureanu Virgil PSD DA
28. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
29. Dobre Victor Paul PNL DA
30. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
31. Emacu Gheorghe PSD DA
32. Fejér László-Ődőn UDMR DA
33. Frăticiu Gheorghe PSD DA
34. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
35. Geantă Florian Daniel PSD DA
36. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
37. Gheorghe Florin PSD DA
38. Gheorghe Tinel PNL DA
39. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
40. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
41. Gudu Vasile PNL DA
42. Holban Titi PSD DA
43. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
44. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
45. Intotero Natalia-Elena PSD DA
46. Iordache Florin PSD DA
47. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
48. Itu Cornel PSD DA
49. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
50. Longher Ghervazen Minoritati DA
51. Marica Petru-Sorin PSD DA
52. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
53. Mihăilă Ioan PSD DA
54. Mîrza Gavril PSD DA
55. Moldovan Ioan ALDE DA
56. Muntean Mircia PSD DA
57. Munteanu Ioan PSD DA
58. Murgu Neagu PSD DA
59. Neacșu Marian PSD DA
60. Negruț Cornelia ALDE DA
61. Nicolae Florian PNL DA
62. Niculae Aurel PSD DA
63. Niță Emil PSD DA
64. Oltean Ioan PNL DA
65. Oros Nechita-Adrian PNL DA
66. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
67. Petrea Dorin Silviu PSD DA
68. Popa Octavian-Marius PNL DA
69. Răducanu Ion PSD DA
70. Resmeriță Cornel-Cristian PSD DA
71. Sefer Cristian-George PSD DA
72. Simedru Dan Coriolan PNL DA
73. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
74. Stan Ioan PSD DA
75. Stan Ion PSD DA
76. Stănescu Alexandru PSD DA
77. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
78. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
79. Tudorie Violeta PSD DA
80. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
81. Uricec Eugen Constantin PSD DA
82. Vainer Aurel Minoritati DA
83. Varga Vasile PNL DA
84. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
85. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
86. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 21 noiembrie 2019, 2:57
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro