Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.11.2015 > 12:05 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 noiembrie 2015, ora 12:05

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 463/2015 privind achizițiile publice verzi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:98 53 27 - 3 6 6 3
- voturi pentru (DA):94 52 25 - 3 5 6 3
- voturi împotrivă (NU):2 1 1 - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:2 - 1 - - 1 - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Amet Varol Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Axente Ioan PSD DA
5. Baltă Mihai PSD DA
6. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
7. Bălan Ion PSD DA
8. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
9. Benga Ioan PSD DA
10. Birchall Ana PSD DA
11. Bîrsășteanu Florică PSD DA
12. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
13. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
14. Buican Cristian PNL DA
15. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
16. Călin Ion PSD DA
17. Cernea Remus-Florinel - DA
18. Cherecheș Florica PNL DA
19. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
20. Ciocan Dan PSD DA
21. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
22. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
23. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
24. Ciuhodaru Tudor PSD NU
25. Costin Gheorghe PNL -
26. Cristian Horia PNL DA
27. Cupșa Ioan PNL DA
28. Daea Petre PSD DA
29. Dalca Ștefan-Petru PSD DA
30. Dascălu Constantin PNL DA
31. Dima Toader PSD DA
32. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
33. Dumbrăvanu Paul PNL DA
34. Eparu Ion PSD DA
35. Erdei Dolóczki István UDMR DA
36. Frăticiu Gheorghe PSD DA
37. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
38. Gheorghe Florin PSD DA
39. Gheorghe Tinel PNL DA
40. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
41. Grecea Maria PNL DA
42. Gudu Vasile PNL DA
43. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
44. Harbuz Liviu PSD DA
45. Horga Vasile PNL DA
46. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
47. Iancu Iulian PSD DA
48. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
49. Intotero Natalia-Elena PSD DA
50. Iordache Florin PSD DA
51. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
52. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
53. Kereskényi Gábor UDMR DA
54. Khraibani Camelia PSD DA
55. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
56. Lubanovici Mircea PNL DA
57. Man Mircea PNL DA
58. Marcoci Vlad PSD DA
59. Marcu Viorica PNL DA
60. Marica Petru-Sorin PSD DA
61. Marin Gheorghe PSD DA
62. Melinte Ion PSD DA
63. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
64. Mihăilă Ioan PSD DA
65. Mîrza Gavril PSD DA
66. Mocioi Niculina PNL DA
67. Moldovan Ioan ALDE DA
68. Movilă Petru - DA
69. Munteanu Ioan PSD DA
70. Nassar Rodica PSD DA
71. Necula Cosmin PSD DA
72. Negruț Cornelia ALDE DA
73. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
74. Nistor Laurențiu PSD DA
75. Niță Emil PSD DA
76. Paul Maria-Andreea PNL DA
77. Pârgaru Ion PSD DA
78. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
79. Rățoi Neculai PSD DA
80. Roman Victor PSD DA
81. Sămărtinean Cornel-Mircea PNL DA
82. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
83. Solomon Adrian PSD DA
84. Stan Ioan PSD DA
85. Stan Ion PSD DA
86. Stoica Mihaela - DA
87. Stragea Sorin Constantin PSD DA
88. Szabó Ödön UDMR DA
89. Șimon Gheorghe PSD DA
90. Șova Lucian PSD DA
91. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
92. Tudorie Violeta PSD DA
93. Vainer Aurel Minoritati -
94. Varga Lucia-Ana PNL DA
95. Weber Mihai PSD DA
96. Zaharcu Neviser PSD DA
97. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
98. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 21 noiembrie 2019, 13:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro