Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.11.2015 > 14:13 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 noiembrie 2015, ora 14:13

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:238 84 60 3 8 8 14 6

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Luminița-Pachel PSD
2. Adăscăliței Constantin PSD
3. Alexe Florin-Alexandru PNL
4. Amet Varol Minoritati
5. Anastase Roberta Alma PNL
6. Andronache Gabriel PNL
7. Anton Marin PSD
8. Ardeleanu Sanda-Maria PNL
9. Avram Constantin ALDE
10. Axente Ioan PSD
11. Baltă Mihai PSD
12. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
13. Bălan Ion PSD
14. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Benga Ioan PSD
17. Berci Vasile PNL
18. Birchall Ana PSD
19. Bîrsășteanu Florică PSD
20. Boboc Valentin Gabriel PSD
21. Bode Lucian Nicolae PNL
22. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
23. Bogdănici Camelia-Margareta PSD
24. Boghicevici Claudia PNL
25. Bordeianu Dan PSD
26. Bucur Constantin-Alin PSD
27. Budurescu Daniel-Stamate PNL
28. Buican Cristian PNL
29. Buicu Corneliu-Florin PSD
30. Calimente Mihăiță PNL
31. Caloianu Mario-Ernest PSD
32. Calotă Florică Ică ALDE
33. Canacheu Costică PNL
34. Cazan Mircea-Vasile PNL
35. Călin Ion PSD
36. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
37. Cernea Remus-Florinel -
38. Chebac Eugen PSD
39. Cherecheș Florica PNL
40. Chiriță Dumitru PSD
41. Chirteș Ioan-Cristian PNL
42. Chițoiu Daniel ALDE
43. Ciobanu Liliana ND
44. Ciolacu Ion-Marcel PSD
45. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL
46. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE
47. Ciuhodaru Tudor PSD
48. Ciurariu Florin PNL
49. Cocei Erland PNL
50. Codîrlă Liviu PSD
51. Comșa Cornel-George ND
52. Condurățeanu Andrei-Răzvan -
53. Costin Gheorghe PNL
54. Cristea Victor PSD
55. Cristian Horia PNL
56. Cseke Attila-Zoltán UDMR
57. Cupă Ion ALDE
58. Daea Petre PSD
59. Dalca Ștefan-Petru PSD
60. Dascălu Constantin PNL
61. Delureanu Virgil PSD
62. Dima Toader PSD
63. Dîrzu Ioan PSD
64. Doboș Anton PNL
65. Dobre Victor Paul PNL
66. Dobrinescu Traian PNL
67. Dolha Nechita-Stelian PNL
68. Donțu Mihai-Aurel PNL
69. Dragomir Gheorghe PNL
70. Dragomir Maria -
71. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
72. Drăghici Sonia-Maria PSD
73. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
74. Dumbrăvanu Paul PNL
75. Dumitru Georgică ALDE
76. Dumitru Ioana-Jenica PSD
77. Dușa Mircea PSD
78. Enache Marian PSD
79. Enea Constantin-Cosmin PSD
80. Eparu Ion PSD
81. Erdei Dolóczki István UDMR
82. Fejér László-Ődőn UDMR
83. Firczak Gheorghe Minoritati
84. Florea Daniel PSD
85. Frăticiu Gheorghe PSD
86. Galan Constantin ALDE
87. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
88. Gheorghe Andrei Daniel PNL
89. Gheorghe Florin PSD
90. Gheorghe Tinel PNL
91. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
92. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
93. Grama Horia PSD
94. Grecea Maria PNL
95. Gudu Vasile PNL
96. Gunia Dragoș-Ionel PNL
97. Guran Virgil PNL
98. Gust Băloșin Florentin -
99. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
100. Harbuz Liviu PSD
101. Horga Vasile PNL
102. Hulea Ioan PSD
103. Iacoban Sorin-Avram PSD
104. Ialomițianu Gheorghe PNL
105. Iancu Iulian PSD
106. Iane Daniel PNL
107. Ibram Iusein Minoritati
108. Intotero Natalia-Elena PSD
109. Ionescu Aurelian ALDE
110. Ionescu George PNL
111. Iordache Florin PSD
112. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
113. Iriza Scarlat -
114. Ispir Raluca-Cristina PNL
115. Itu Cornel PSD
116. Kelemen Hunor UDMR
117. Kerekes Károly UDMR
118. Kereskényi Gábor UDMR
119. Khraibani Camelia PSD
120. Laza-Matiuța Liviu PNL
121. Longher Ghervazen Minoritati
122. Lubanovici Mircea PNL
123. Man Mircea PNL
124. Manda Iulian Claudiu PSD
125. Manea Victor-Gheorghe PNL
126. Marcoci Vlad PSD
127. Marcu Viorica PNL
128. Marica Petru-Sorin PSD
129. Marin Gheorghe PSD
130. Márton Árpád-Francisc UDMR
131. Máté András-Levente UDMR
132. Melinte Ion PSD
133. Mihai Aurelian PNL
134. Mihăilă Ioan PSD
135. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
136. Mincă Liliana PSD
137. Mironescu Răzvan Horia PNL
138. Mîrza Gavril PSD
139. Mocanu Adrian PSD
140. Mocioalcă Ion PSD
141. Mocioi Niculina PNL
142. Moldovan Ioan ALDE
143. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
144. Munteanu Ioan PSD
145. Nassar Rodica PSD
146. Neacșu Marian PSD
147. Necula Cosmin PSD
148. Negruț Clement -
149. Negruț Cornelia ALDE
150. Nica Nicolae-Ciprian PSD
151. Nicoară Romeo Florin PNL
152. Nicolae Alexandri PNL
153. Nicolae Florian PNL
154. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
155. Niculae Aurel PSD
156. Niculescu Dumitru PSD
157. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
158. Nistor Laurențiu PSD
159. Nistor Marioara PSD
160. Niță Constantin PSD
161. Niță Emil PSD
162. Nosa Iuliu PSD
163. Oltean Ioan PNL
164. Oros Nechita-Adrian PNL
165. Palașcă Viorel ALDE
166. Palăr Ionel PNL
167. Paleologu Theodor PNL
168. Pambuccian Varujan Minoritati
169. Pardău Dumitru PNL
170. Paul Maria-Andreea PNL
171. Pârgaru Ion PSD
172. Pâslaru Florin-Costin PSD
173. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL
174. Pocora Cristina-Ancuța PNL
175. Popa Octavian-Marius PNL
176. Popa Radu Mihai ND
177. Popeangă Vasile PSD
178. Popescu Dumitru-Iulian PSD
179. Pușcaș Iacob PSD
180. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
181. Rățoi Neculai PSD
182. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
183. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 21 noiembrie 2019, 13:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro