Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.11.2015 > 10:57 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 noiembrie 2015, ora 10:57

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: Timp dezbatere
PL 693/2015 pentru înființarea, organizarea și funcționarea Agenției Naționale de Administrare a Bunurilor Sechestrate și pentru modificarea și completarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:143 59 56 1 8 7 10 2
- voturi pentru (DA):135 57 54 1 5 6 10 2
- voturi împotrivă (NU):6 2 1 - 2 1 - -
- abțineri:2 - 1 - 1 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Axente Ioan PSD DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
8. Bălan Ion PSD DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Benga Ioan PSD DA
11. Berci Vasile PNL DA
12. Bónis István UDMR DA
13. Buican Cristian PNL DA
14. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
15. Caloianu Mario-Ernest PSD DA
16. Canacheu Costică PNL DA
17. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
18. Călin Ion PSD DA
19. Cernea Remus-Florinel - DA
20. Cherecheș Florica PNL DA
21. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
22. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
23. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
24. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
25. Ciuhodaru Tudor PSD NU
26. Ciurariu Florin PNL DA
27. Cocei Erland PNL DA
28. Costin Gheorghe PNL DA
29. Covaci Dorel PSD DA
30. Crăciunescu Grigore PNL DA
31. Cristea Victor PSD DA
32. Cupă Ion ALDE DA
33. Cupșa Ioan PNL DA
34. Daea Petre PSD DA
35. Deaconu Mihai ND DA
36. Delureanu Virgil PSD DA
37. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
38. Dima Toader PSD DA
39. Doboș Anton PNL DA
40. Dobre Victor Paul PNL DA
41. Dobrinescu Traian PNL DA
42. Dolha Mircea PNL DA
43. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
44. Dragomir Gheorghe PNL DA
45. Dragomir Maria - DA
46. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
47. Dumbrăvanu Paul PNL Abținere
48. Eparu Ion PSD DA
49. Erdei Dolóczki István UDMR DA
50. Fejér László-Ődőn UDMR DA
51. Florea Daniel PSD DA
52. Frăticiu Gheorghe PSD DA
53. Galan Constantin ALDE DA
54. Ganț Ovidiu Victor Minoritati NU
55. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
56. Gheorghe Florin PSD DA
57. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
58. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
59. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
60. Grama Horia PSD DA
61. Grecea Maria PNL DA
62. Gudu Vasile PNL DA
63. Guran Virgil PNL DA
64. Harbuz Liviu PSD DA
65. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
66. Horga Vasile PNL DA
67. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
68. Ibram Iusein Minoritati DA
69. Ionescu Aurelian ALDE DA
70. Iordache Florin PSD DA
71. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
72. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
73. Itu Cornel PSD DA
74. Kerekes Károly UDMR NU
75. Kereskényi Gábor UDMR DA
76. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
77. Manolescu Oana Minoritati DA
78. Marcu Viorica PNL DA
79. Marica Petru-Sorin PSD DA
80. Marin Gheorghe PSD DA
81. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
82. Mihai Aurelian PNL DA
83. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
84. Mircovici Niculae Minoritati DA
85. Moldovan Ioan ALDE DA
86. Moldovan Iosif UDMR DA
87. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
88. Munteanu Ioan PSD DA
89. Nassar Rodica PSD DA
90. Neacșu Marian PSD DA
91. Negruț Cornelia ALDE DA
92. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
93. Nichita Cristina PSD DA
94. Nicolae Alexandri PNL DA
95. Nicolae Florian PNL DA
96. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
97. Niculae Aurel PSD DA
98. Niculescu Dumitru PSD DA
99. Nistor Marioara PSD DA
100. Niță Emil PSD DA
101. Nosa Iuliu PSD DA
102. Oltean Ioan PNL DA
103. Orban Ludovic PNL NU
104. Palăr Ionel PNL DA
105. Pardău Dumitru PNL DA
106. Paul Maria-Andreea PNL DA
107. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
108. Petric Octavian PSD DA
109. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
110. Popa Octavian-Marius PNL DA
111. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
112. Rățoi Neculai PSD DA
113. Reuer Elena-Ramona PNL DA
114. Roman Gheorghe PNL DA
115. Roșca Lucreția PSD DA
116. Scarlat George PNL DA
117. Sefer Cristian-George PSD DA
118. Seres Dénes UDMR Abținere
119. Simedru Dan Coriolan PNL DA
120. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
121. Stan Ioan PSD DA
122. Stan Ion PSD NU
123. Stănescu Alexandru PSD DA
124. Stragea Sorin Constantin PSD DA
125. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
126. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
127. Șoptică Costel PNL DA
128. Ștefan Viorel PSD DA
129. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
130. Toader Mircea-Nicu PNL DA
131. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
132. Traicu Rodin PSD DA
133. Tudorache Daniel PSD DA
134. Tudorie Violeta PSD DA
135. Tușa Adriana Diana PNL DA
136. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
137. Vainer Aurel Minoritati DA
138. Vladu Iulian PNL DA
139. Vlase Petru Gabriel PSD DA
140. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
141. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
142. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
143. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 11 decembrie 2019, 16:08
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro