Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.11.2015 > 12:33 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 noiembrie 2015, ora 12:33

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 670/2015 privind schemele de garantare a depozitelor
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:98 47 33 2 2 6 6 2
- voturi pentru (DA):92 46 30 2 1 6 5 2
- voturi împotrivă (NU):3 - 2 - 1 - - -
- abțineri:3 1 1 - - - 1 -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
3. Babuș Radu PSD DA
4. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
5. Bejinariu Eugen PSD DA
6. Bîrsășteanu Florică PSD DA
7. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
8. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
9. Boghicevici Claudia PNL DA
10. Budurescu Daniel-Stamate PNL NU
11. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
12. Canacheu Costică PNL Abținere
13. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
14. Cernea Remus-Florinel - DA
15. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
16. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
17. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
18. Ciuhodaru Tudor PSD Abținere
19. Costin Gheorghe PNL DA
20. Covaci Dorel PSD DA
21. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
22. Cristea Aurelia PSD DA
23. Cristea Victor PSD DA
24. Dalca Ștefan-Petru PSD DA
25. Deaconu Mihai ND DA
26. Delureanu Virgil PSD DA
27. Dima Toader PSD DA
28. Doboș Anton PNL DA
29. Dobre Victor Paul PNL DA
30. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
31. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
32. Erdei Dolóczki István UDMR NU
33. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
34. Geantă Florian Daniel PSD DA
35. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
36. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
37. Grecea Maria PNL DA
38. Gudu Vasile PNL DA
39. Guran Virgil PNL DA
40. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
41. Intotero Natalia-Elena PSD DA
42. Iordache Florin PSD DA
43. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
44. Itu Cornel PSD DA
45. Longher Ghervazen Minoritati DA
46. Manolescu Oana Minoritati DA
47. Marica Petru-Sorin PSD DA
48. Marin Laura PSD DA
49. Melinte Ion PSD DA
50. Mihai Aurelian PNL DA
51. Mincă Liliana PSD DA
52. Mircovici Niculae Minoritati DA
53. Moldovan Ioan ALDE DA
54. Molnar Zsolt UDMR DA
55. Movilă Petru - DA
56. Neacșu Marian PSD DA
57. Necula Cosmin PSD DA
58. Nicolae Florian PNL DA
59. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
60. Niță Emil PSD DA
61. Orban Ludovic PNL NU
62. Pană Adriana-Doina PSD DA
63. Pardău Dumitru PNL DA
64. Paul Maria-Andreea PNL DA
65. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
66. Petric Octavian PSD DA
67. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
68. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
69. Răducanu Ion PSD DA
70. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
71. Rădulescu Constantin PSD DA
72. Reuer Elena-Ramona PNL DA
73. Roman Ioan Sorin PSD DA
74. Roman Victor PSD DA
75. Rotaru Răzvan ND DA
76. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
77. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
78. Solomon Adrian PSD DA
79. Stan Ioan PSD DA
80. Stanciu Anghel PSD DA
81. Stragea Sorin Constantin PSD DA
82. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
83. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
84. Șimon Gheorghe PSD DA
85. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
86. Teju Sorin ALDE Abținere
87. Toader Mircea-Nicu PNL DA
88. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
89. Udriște Gheorghe PNL DA
90. Uricec Eugen Constantin PSD DA
91. Ursărescu Dorinel ALDE DA
92. Vainer Aurel Minoritati DA
93. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
94. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
95. Weber Mihai PSD DA
96. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
97. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
98. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 14 noiembrie 2019, 3:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro