Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.10.2017 > 11:02 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 octombrie 2017, ora 11:02

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:163 81 24 24 9 8 7 9 1
- voturi pentru (DA):160 81 21 24 9 8 7 9 1
- voturi împotrivă (NU):1 - 1 - - - - - -
- abțineri:2 - 2 - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Andrușcă Dănuț PSD DA
5. Anton Anton ALDE DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Balint Liviu-Ioan PSD DA
9. Barna Ilie Dan USR DA
10. Bălănescu Alexandru PSD DA
11. Bende Sándor UDMR DA
12. Benga Tudor - Vlad USR DA
13. Benkő Erika UDMR DA
14. Bica Dănuț PNL DA
15. Bichineț Corneliu PMP DA
16. Birchall Ana PSD DA
17. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
18. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
19. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
20. Bodea Marius PNL DA
21. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
22. Borza Remus-Adrian - DA
23. Botez Mihai-Cătălin USR DA
24. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
25. Budăi Marius-Constantin PSD DA
26. Buican Cristian PNL NU
27. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
28. Bulai Iulian USR DA
29. Calotă Florică Ică ALDE DA
30. Căciulă Aurel PSD DA
31. Călin Ion PSD DA
32. Cherecheș Florica PNL DA
33. Cherecheș Viorica PNL DA
34. Chichirău Cosette-Paula USR DA
35. Chiriac Viorel PSD DA
36. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
37. Cîtea Vasile PSD DA
38. Cobuz Maricela PSD DA
39. Cocoș Vasile PSD DA
40. Codreanu Constantin PMP DA
41. Cosma Lavinia-Corina USR DA
42. Cristache Cătălin PMP DA
43. Csép Éva-Andrea UDMR DA
44. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
45. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
46. Cupă Ion ALDE DA
47. Cupșa Ioan PNL DA
48. Dehelean Silviu USR DA
49. Dinu Cristina-Elena PSD DA
50. Dobre Mircea-Titus PSD DA
51. Dohotaru Adrian-Octavian USR DA
52. Drulă Cătălin USR DA
53. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
54. Dunava Costel Neculai PSD DA
55. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
56. Farago Petru UDMR DA
57. Fădor Angelica PNL DA
58. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
59. Floroiu Ionel PSD DA
60. Furic Iarco Minoritati DA
61. Furtună Mirela PSD DA
62. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
63. Gavrilă Camelia PSD DA
64. Georgescu Nicolae PSD DA
65. Gheorghe Andrei Daniel PNL Abținere
66. Gheorghe Tinel PNL Abținere
67. Gherman Dumitru PSD DA
68. Ghilea Găvrilă PNL DA
69. Gilia Claudia PSD DA
70. Giugea Nicolae PNL DA
71. Goga Octavian PSD DA
72. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
73. Gudu Vasile PNL DA
74. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
75. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
76. Huncă Mihaela PSD DA
77. Iftimie Neculai PSD DA
78. Intotero Natalia-Elena PSD DA
79. Ion Stelian-Cristian USR DA
80. Ioniță Antoneta PNL DA
81. Itu Cornel PSD DA
82. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
83. Lazăr Sorin PSD DA
84. Longher Victoria Minoritati DA
85. Lovin Dumitru ALDE DA
86. Lungu Tudorița PNL DA
87. Lupescu Dumitru USR DA
88. Macovei Silviu Nicu PSD DA
89. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
90. Marica Petru-Sorin PSD DA
91. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
92. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
93. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
94. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
95. Mînzatu Roxana PSD DA
96. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
97. Munteanu Ioan PSD DA
98. Mușoiu Ștefan PSD DA
99. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
100. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
101. Neagu Nicolae PNL DA
102. Neață Eugen PSD DA
103. Nicolae Andrei PSD DA
104. Nistor Laurențiu PSD DA
105. Niță Mihai ALDE DA
106. Olar Corneliu PNL DA
107. Oprea Dumitru PNL DA
108. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
109. Oteșanu Daniela PSD DA
110. Paraschiv Rodica PSD DA
111. Pașcan Emil-Marius PMP DA
112. Păle Dănuț PSD DA
113. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
114. Pop Andrei PSD DA
115. Pop Georgian PSD DA
116. Popa Florin PSD DA
117. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
118. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
119. Prună Cristina-Mădălina USR DA
120. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
121. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
122. Rădulescu Alexandru PSD DA
123. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
124. Răduț Violeta PSD DA
125. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
126. Roman Ioan Sorin PSD DA
127. Romanescu Cristinel PNL DA
128. Roșca Lucreția PSD DA
129. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
130. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP DA
131. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
132. Simionca Ionuț PMP DA
133. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
134. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
135. Solomon Adrian PSD DA
136. Spânu Ion PSD DA
137. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
138. Stancu Florinel PSD DA
139. Stativă Irinel Ioan PSD DA
140. Suciu Matei PSD DA
141. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
142. Șarapatin Elvira PSD DA
143. Șotcan Theodora PSD DA
144. Teiș Alina PSD DA
145. Terea Ioan PSD DA
146. Tîlvăr Angel PSD DA
147. Todor Adrian PSD DA
148. Toma Ilie PSD DA
149. Tripa Florin-Dan PSD DA
150. Tudor Beatrice PSD DA
151. Turcan Raluca PNL DA
152. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
153. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
154. Vass Levente UDMR DA
155. Vexler Silviu Minoritati DA
156. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
157. Vlase Petru Gabriel PSD DA
158. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
159. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
160. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
161. Zainea Cornel USR DA
162. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
163. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 31 martie 2020, 3:09
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro