Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.10.2017 > 10:07 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 octombrie 2017, ora 10:07

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:77 40 15 10 1 2 4 5
- voturi pentru (DA):77 40 15 10 1 2 4 5
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Axinte Vasile PSD DA
2. Bica Dănuț PNL DA
3. Birchall Ana PSD DA
4. Botez Mihai-Cătălin USR DA
5. Bran Ioana PSD DA
6. Buican Cristian PNL DA
7. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
8. Calista Mara-Daniela PNL DA
9. Calotă Florică Ică ALDE DA
10. Călin Ion PSD DA
11. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
12. Cherecheș Florica PNL DA
13. Cherecheș Viorica PNL DA
14. Chiriac Viorel PSD DA
15. Chiriță Dumitru PSD DA
16. Ciocan Dan PSD DA
17. Cocoș Vasile PSD DA
18. Codreanu Constantin PMP DA
19. Dîrzu Ioan PSD DA
20. Dunava Costel Neculai PSD DA
21. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
22. Floroiu Ionel PSD DA
23. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
24. Gavrilă Camelia PSD DA
25. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
26. Ghilea Găvrilă PNL DA
27. Gilia Claudia PSD DA
28. Giugea Nicolae PNL DA
29. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
30. Gudu Vasile PNL DA
31. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
32. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
33. Ion Stelian-Cristian USR DA
34. Lazăr Sorin PSD DA
35. Lungu Tudorița PNL DA
36. Lupescu Dumitru USR DA
37. Marica Petru-Sorin PSD DA
38. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
39. Movilă Petru PMP DA
40. Munteanu Ioan PSD DA
41. Neață Eugen PSD DA
42. Niță Nicu PSD DA
43. Oteșanu Daniela PSD DA
44. Pașcan Emil-Marius PMP DA
45. Păle Dănuț PSD DA
46. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
47. Pop Andrei PSD DA
48. Pop Georgian PSD DA
49. Pop Tudor Rareș USR DA
50. Popa Florin PSD DA
51. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
52. Radu Anișoara PSD DA
53. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
54. Răduț Violeta PSD DA
55. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
56. Roman Florin-Claudiu PNL DA
57. Romanescu Cristinel PNL DA
58. Simionca Ionuț PMP DA
59. Solomon Adrian PSD DA
60. Spânu Ion PSD DA
61. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
62. Stancu Florinel PSD DA
63. Stănescu Alexandru PSD DA
64. Szabó Ödön UDMR DA
65. Ștefan Viorel PSD DA
66. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
67. Teiș Alina PSD DA
68. Todor Adrian PSD DA
69. Toma Ilie PSD DA
70. Tripa Florin-Dan PSD DA
71. Tudor Beatrice PSD DA
72. Varga Vasile PNL DA
73. Vasile Daniel Minoritati DA
74. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
75. Vlase Petru Gabriel PSD DA
76. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
77. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 29 martie 2020, 9:57
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro